0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından
Kizlar ailemden 9saat uzakta yasiyorum gurbette. Babami kaybettm kayinpederim ve kaynanam cenazeye yada bassagligina hicbirine gitmedi ailemin yanina.aramizda cok iyidir ama gitmediler Ben cenazeye gelirler diye cok umutlanmstm.cunku kendi akrabalariyla ilgili birsey olunca yol uzakta olsa gidiyorlar her turlu. nerdeyse 1 sene olcak ama  ben bunu unutamiyorm gitmeleri gerekirdi diye düşünüp hep uzuluyorm isteristemezde onlara sogugum artik.. Bazen aylarca aramadigim oluyor.. Sizce yanlismi dusunuyorum

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Haklısın cnm ama gitmemek için bi sebepleri mi vardı acaba

(202 puan) tarafından
Yok sebepleri aralarida iyiydi  sormadim daha dogrusu sorsam uzakligi bahane ederler ama kendi yakinlarinin dugun cenazesi vs olunca gittiler
tarafından
Ozamn  ayıp etmişler cnm ya haklısın
-Reklam-
0 oy
(3,862 puan) tarafından
dogru dusunuyosun gitmeleri gerekirdi , aradilar mi peki
(202 puan) tarafından
Annemi aradılar evet ama gitmediler
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bence çok haklısın ve bunu jaynananla konuşmalışın ve srndr onlar gibi olmaya çalış bişey olursa başsağligina gitme
(202 puan) tarafından
Dogum girdi araya bebekle tek basima koştururken soylemedim. Bigun laf arasi konu acilinca soyliycem canim. Haklisin
0 oy
(1,007 puan) tarafından
cok ayip etmisler bence sende o tarafdan birine bisey olursa gitme kotu gunde gerekler iyi gununde herkes yaninda zaten bu arada basiniz sagolsin Allah rahmet eylesin
(202 puan) tarafından
Tmmcnm haklısın amin tskederm
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Çok haklısın canım.. 
(202 puan) tarafından
Tskler fikrin icin canim
0 oy
(203 puan) tarafından
Böyle şeylere takılma canım herkes kendine yakışanı yapar 
(202 puan) tarafından
Hmm elimde degl aklima geliyor yüzlerini gordukce
0 oy
tarafından
Haklısın canım tek kelime ile...
(202 puan) tarafından
Tskler  fikrin icin cnm bnm
0 oy
tarafından
Sonuna kadarda haklısın canım onların olsa konuşurlardı ama sende söyle bide başka biriside değil dünürleri ne kadar ayıp başınız saolsun canım DOSTLAR SAOLSUN 
(202 puan) tarafından
Saol cnm bnm amin
tarafından
Müsait bi zamandada söyle ama unutma eminimki senin ailen öyle bişi yapmamıştır onlara değilmi
(202 puan) tarafından
Yok hayır babam melek gbi biriydi tamtersine. Bnde oyuzden sasirdm  konu acilinca soyliyeyim. Bilsinler
tarafından
Hep öyle olur zaten iyilik yao denize atttt boşver ama arada söyle
(202 puan) tarafından
Tmm cnm seni dinlicem
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Gayet haklisin insan sevmese bile olum yani gekinlerinin hatrina gitmeleri gerekirdi 
(202 puan) tarafından
Bende oyle dusunmustm kuzum. Bende artk onlarin ozel gunlerine katilmiycm ztn icimdne gelmiyor
(6,053 puan) tarafından
Kuzumm olum dugun dogum herkesin basinda onlarinda cigeri yanar sende gitmezsin bu isler boyle
0 oy
(194 puan) tarafından
Bencede gitmeleri gerekirdi uzak da olsa sonuçda yakın akraba oldular artık. İşlerine öyle geldi demek ki soğumak da çok haklısın kuzum 
(202 puan) tarafından
Evt cnm insn cokuzuluyor napalom hayirlisi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 204 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 362 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 813 göst.
0 oy