0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından
Kakasini yapıyor gazını da çıkarıyorum koyuyorum yerine aralıklar la ıkınıyor yüzü kırmızı oluyor neden olabilir acaba bu 20 günlük bebeğim ve 2 gündür falan böyle oldu 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnmkide gazın yapamadığı için ikiniyor cnm yüzü kipkirkıpk oluyor maleseef sanırım gazını çıkarırken zorlanıyor
(450 puan) tarafından
Ağzından çıkarttı baya gazını ama yine ıkındı
tarafından
Bnmkide öyle cnm.daha 16 günlük kuzm yarın Dr goturcem
(450 puan) tarafından
Benimde devam ederse bende mi gotursem sağlık ocağına götürsem olur mu acaba
tarafından
Olur cnm aile hekimine gotr
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gazini çıkaramıyor canm ondan 
0 oy
(3,530 puan) tarafından
Gaz var canım ondan ıkınıyor 
(450 puan) tarafından
Ağzından çıkarıyor ama gazını baya geyirdi yani
(3,530 puan) tarafından
Alttan tam gazı çıkmayınca ıkınıyorlar canım önemli olan her iki taraftanda çıkması
(450 puan) tarafından
Var mı onerebilecegin birşey alttan rahat çıkartması için
(3,530 puan) tarafından
Sırtını yukarı aşağı şekilde sıvazlaman gerek  her emzirmede mutlaka çıkarttır gazını yüz üstü fazla yumuşak olmayacak bi yastığa yatır sırtına masaj yap hem rahat gaz çıkarır hem öyle uyuyup kalıyor bebekler ama uyuduğunda al yerine yatır öyle bırakma hemde rahat ediyorlar benim doktorum pek bacaklarını karnına getir götürü önermiyor kalça çıkığına karşı yapmadım hiç böyle çıkartıyorum gazını senin de yapman gereken rezeneli kimyon çayı içmen
(450 puan) tarafından
Çok teşekürler canim ❤
0 oy
tarafından
Genelde 40indsn snra basliyo gaz sorunu derler ama artik yari kirka düştü sanirim bu durum. Bizde 23 günlüğüz 2 3 gündür ayni sorun var. Agizdan cikariyo gazini sikinti yok ama pirtlatamiyo kuzum. Sirt üstü yatiyorum karnina fln masaj yapiyorum oyle rahatlatmaya calisiyorum
(450 puan) tarafından
Ağzından çıkarınca tam rahatlamıyor ozaman dimi alttan da gazi olablir
tarafından
Aynen alttan cikarmakta daha cok zorlaniyolar
0 oy
(342 puan) tarafından
Altdan gaz cıkaramıyo canım benim bebegim de öle masj yaparım karnına sırtına bacaklarını hareket ettiririm öle rahatlar
(450 puan) tarafından
Bende öyle yapım ozaman teşekürler
(342 puan) tarafından
Rica edrim canım ben karnına elma yagı aldım karnına onunla masaj yapıyorum ayaklarının altına da yapmam lazım da bnm kız manyak gıdıklanıyo el degdirmiyo onun icin sadece sürüyorum karnınada bununla saat yönünde masaj yapıyorum sonrada birazda elimi üzerine koyuyorum sonra sıralıyo poposuna vazalinde sürebilirsin
(450 puan) tarafından
Çok tesekur ederim canim
(342 puan) tarafından
Rica ederiö canım
0 oy
tarafından
Gazdandır o canım benim kizimda 45 günlük hala böyle devam ediyor 
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bmimki 40 günlük olcak bnde aynı dertten muzdaribim üstten gaz çıkıyo alttanda bnim ayajlarını zorlamamla 3-4 kere pırtlayo ama hiç gaz çıkmamış gibi ıkınıyo 
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Ne kadar cikarsanda o gaz yetmiyormuş 25 günlükken kolikten acillik olduk ki her beslenme sonrası gazını çıkartmasına rağmen içinde birikmiş 3 ay ilaç kullandık çok şükür bi sıkıntı yok şimdi 
0 oy
(157 puan) tarafından

Benimki de öyleydi canım geçti gitti daha yapmıyor öyle bişey 

(352 puan) tarafından
Ne zaman geçti acaba tam olarak ilaç falan kullandınız mı :)
(157 puan) tarafından
Yok ilaç felan kullanmadım kendiliğinden geçti :)
(352 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Geyirse bile bağırsak gazi vardır canım ve sancısı gazi çıkartsa bile devam eder senin gözetimin altında biraz yüz üstü yatırıp sırtını sıvazla biraz öyle yatsın rahatlayans kadar sonra sırt üstü cevir karnını ovala gernesirken gazını salacaktır 
0 oy
(493 puan) tarafından
Benim oglumda 22 gunluk 3 gundur sabaha kadar dedigin sekilde gaz ilaci kullandigim halde cisinide guzel yapiyor vallahi ayakta duracak mecalim kalmadi :/ gecmezse acile goturcem cnm sklyr bu duruma artik 
0 oy
(43 puan) tarafından
Malesef gaz sancilari 3 haftalikken basliyor 3 aya kadar ne yaparsaniz yapin sadece azcik rahatlama oluyor benim oglumda sabahlari ikinmaktan uyuyamiyordu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 209 göst.
0 oy
2 cevap 42 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kubraumut (3,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
25 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu