0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Oğlumun solunum skntsı var solunum veriyorlarmış yenidoğan ünitesinde tutuyorlar orda kalicakmis bı sure demin sutumu götürdüm şifa olsun inşallah nolur dua edin bebeğim çabucak iyileşsin yanıma gelsin çabucak nolur dua edin lütfen 

8 Cevaplar

+1 oy
(6,859 puan) tarafından
Rabbim şifa versin kuzumaaa.. benmde 33 haftalık doğdu solunum sıkıntısı vardı 19 gun kaldı çok zor küçük diye fazla kaldı cnm. İns tez zamnda kavuşursun evladına. Üzülüp ağlayıp sütünu azaltma sakın kuzum sagip sagip yolla cnm
tarafından
37+2 doğum yaptım hic beklemiyordum canım şimdi yanından geldim çok zor onu burda bırak gitmek 3de tekrar gelicem
(6,859 puan) tarafından
Üzülme cnm 2 3 güne çıkar. Solunumda eğer bizimki2. Gün solunum sıkıntısı bitmisti
-Reklam-
+1 oy
(16,506 puan) tarafından
Rabbım şifa versin inşallah 
tarafından
Amin canım sagol
+1 oy
(4,859 puan) tarafından
Üzülme canım hemencecik iyileşir bebisin güçlüdür bebeklerimiz 
tarafından
Amin inşallah canım insallah
0 oy
tarafından
Rabbim Şafi ismi hurmetine bebeğine şifalar versin
tarafından
Amin canım Allahrazı olsun
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Allahım şifa versin inşallah yavruna Rabbim tez vakitte sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 
tarafından
Amin canım inşallah sağol
0 oy
(416 puan) tarafından
Canım Rabbim yar ve yardımcınız olsun korkma canım bu da geçecek iyileşecek Allahın izniyle ben kizmda 1 hafta yattı solunum yetmezlignden  smdi 1 buçuk yaşında çok şükür atlattik  canım dua et bol bol anne sütü çok iyi geliyor bol bol su iç süt yapacak şeyler ye
tarafından
Ediyorum canım çok dua ettim gittim gördüm kurban olurum ona ben inşallah inşallah
(416 puan) tarafından
Amin canm benm
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin 
tarafından
Amin canım insallah
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahım şifa versin  canım ins 
tarafından
Amin canım insallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 205 göst.
31 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 447 göst.
15 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 683 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 331 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu

381,401 soru

11,418,296 cevap

34,975 kullanıcı

...