0 oy
546 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
5 yaşindki kardeşim pastaya kafasini gömüp ısırdı ve dudaklari krema oldu hep ben neden öyle yiyosun okuldada öyle yapma dedim

Hemen atladi annem karişma nasl yerse yesin kim bilir seninki nasil yiycek dedi

Bende iyi tmm ne yaparsa yapsin dedim

Kizlar kardesim erkek ve aşiri yaramaz koca bi şişe vişnu suyunu tepesine dikip icti annem hic bisey demedi

18 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
İlerde çok pisman olur annen 
(135 puan) tarafından
Aynen ben uyardim anne yapmasin diye dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Adi üstünde çocuk ne varki bunda zamanla ne yapıp ne yapmaması gerektiğini öğrenecek 
(135 puan) tarafından
Cocukken egitilmeli
tarafından
Tabiki öyle ama sonuçta sen el değilsin ablasısın annende ona nazaran bisey dememiştir dışarıda okulda tabiki hoş değil
(135 puan) tarafından
Cok yaramaz cnm dur dedikce usteliyo
tarafından
Bazı çocuklar çok hiperaktif oluyor canim yapacak bisey yok zamanla inşallah duzelir
0 oy
(816 puan) tarafından
Annen alınganlıkmı yapmış ne. Nasıl yerse yesın olurmu uyaracan gösterecn kı baska yerdede oyle yapmasın
(135 puan) tarafından
Bende oyle dedim okulda oyle yapma dedim annemde kizdi
0 oy
tarafından
Çocuktur , adı üstünde büyüdükçe oda yaptığı yanlışların farkına varır, 

.

İnşallah buna alinmamisindir ...
(135 puan) tarafından
Hayr canm ama tek bu degl cok yaramaz kendisi cok karsi geliyo herkese bagryo
tarafından
Şimdiki çocuklar hep öyle inan , ne kadar evde egitsende okula gider dışarı çıkar ilaki kendi yaşıtları ile hayLazlik yapar
0 oy
tarafından
Sen kötü bişi dememiş sin ama artık karışma bence annen rahatsız olmuş 
(135 puan) tarafından
Yok cnm karismam dilimi eşek arisi soksaydi
0 oy
tarafından
Iki gun sonra baska yerde yaparsa annene diycekler nasil egittin diye ondan da haberi var mi
(135 puan) tarafından
Zaten bi kac kisiden duydum kardesin niye oyle annen hic bisey demiyo diyolar bende susuyorum
tarafından
Annenin sucu
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Sona kalan kiymetli olur;)) fazla simartmamak lazım sonra tepelerin e çıkmasın kendisi pişman olir
(135 puan) tarafından
Çikmiş cikacagi kadar
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Canim adı üstünde cocuk ve cok yaramaz büyüdükçe düzelir  tabi annen biraz fazla tavirli konuşmuş sana 
(135 puan) tarafından
Annem asla kardesime laf soyletmyo şimarik oldugunu kabul etmyo
(1,134 puan) tarafından
Oğlan diye mi böyle yapiyo acaba yada küçük diye mi küçüklükten eğitilir ama cocuklarda büyüdükçe dik başlı olur kendi bildiğine gider o zaman daha da zor olur herşey sen abla olarak yanlis bişey dememissin ama annen fazla tepki göstermiş  niye acaba
0 oy
(582 puan) tarafından
Nefret ediyorum böyle şeylerden. Sen ablasısın uyarma hakkın olmalı sen karışama nedir buyuyuncede en ufak bişeyde söz sahibi olmcaksn .

Annen yanlış yapıyor 
(135 puan) tarafından
Ben evlendim ya misafir olmuşum oyle diyolar elsin artik diyolar
(582 puan) tarafından
Çok yanlış bizim ailede öyle birşey yoktur annem benim çocuklarıma herşeyi der bende kardeşlerime.
Hatta kendisi der yanlış bisi gördüğünde konuş uyar .
El muamelesini annen yapıyorsa kaynanayi  dusunemicem .
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bosver ozaman bidaha hicbisi deme yarin bigun annen bi ortama girer orda da yapar utanir belki annen ozaman 
(135 puan) tarafından
Ooo canm kac kisi sikayete gelyo annem hep kardesimi savunuyo
(4,237 puan) tarafından
Aman kiz bisi deme kinama sakin seninki falanda ceker Allah korusun demekki annen cok seviyor toz kondurmuyor kardesine
0 oy
tarafından
Diyemedin benimki de yaparsa sen uyar. Ne ayıp ya sanki ablası değil de yabancı biri uyarıyor. Annen tuhafmis kusura bakma. 
(135 puan) tarafından
Ben öyle yetistirmem buyukte konuşmayim ama
tarafından
Kimse öyle yetistirmek istemez benimde yegenlerim var hepsini de senin uyardığın şekilde uyarablirim benim çocuğumu da onların anneleri babaları uuyarablir sonuç olarak el değilsin. Annenin tavrı biraz tuhaf.
0 oy
tarafından
Bazı anneler her zman bi çocuğu ayırır neden olduğunu bilmiyrom.. 
0 oy
(174 puan) tarafından
Annemde öyle kızkardeşim 10 yaşında ve çok zor bir çocuk ama bize asla laf ettirmez. Ne var ki annem zaten kendisi çok kızar bagırır ama biz birşey dedik mi üzülür. Ben onun ablasıyım ve sanki evlendimde el mi oldum bana karşı savunması beni çok rahatsız ediyor. Ne diyim 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Bilemedim yani insan kardesini uyarabilir bence hatta kardesim o kadar ufaksa cocugum gibi bile davranabilir yani alıp yıkarım uyuturum yaptıgı yanlışsa kızarımda. Kardesim kocaman kız hala uyarırım kızarım bazı seylere asla annem babamda aramıza girmez. 
0 oy
tarafından
Agac yas iken egilir Yarin cok pisman olur ama is isten gecer
0 oy
(119,284 puan) tarafından
Valla bacim agac yaş ken  egilir buyudumu daha beter olur annen eyvah der ama iş isten coktan gecmis olur
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Çocuktur diyenler olmuş hayret ettim.. kendileri çocuklarını uyarmamış mı hiç çocukları büyüyünce kendiliğinden mi doğruyu bulmuş. Sen doğru olanı yapmışsın umarım annen de bu yolu bulur yoksa kardeşin ilerde her istediğini yapan bir tipe dönebilir. Ha yanlış da anlaşılmasın nasıl yapar böyle bir şey demiyorum çocuktur tabiki neler neler yapar ama uyarilmali
0 oy
tarafından
Annen aynı böyle devam etsin bakalım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 223 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 459 göst.
1 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 619 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Baldananne (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 900 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Yoruldum bu hayatan (444 puan) tarafından soruldu

379,531 soru

11,361,772 cevap

34,839 kullanıcı

...