0 oy
461 göst.
Aile kategorisinde tarafından
3 yildir bu binadayim üstümde bi teyze ve kocasi duruyor ama hergun torunlari geliyor 3 tane

Sabahta 9 da yaşli adam bagira bagira konuşuyor en az 1 saat yorgani tepeme dikiyorum artik uyumak icin cunku gece gec yatyoruz

Bebegimi öglen yatirayim bende yataym dedim bu kezde torunlari agliyor bagriyor kapilari carpyor

Ilk kez aradim teyze kusura bakma oglum hasta ses duydukca uyaniyo dedim

Hatami ettim acaba torunlari surekli burda anneleri calismiyor demişti bana niye o zaman hergun burdalar evde zaptedemiyolar buraya geliyolar diyor ee burdada ben cekiyorum seslerini

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Iyi yapmışsın canım haklısın vallahi 
tarafından
Şurda komşuyuz dedim hep sustum sürekli ses yapyolar
tarafından
Bir olur iki olur artık insan ister istemez sinir oluyor
tarafından
Defalarca oluyor ama hic aramazdim
-Reklam-
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Walla haklısın. Takma 
tarafından
Şurda bi komşum o var susayim dedim hep sustum ama olmuyor artik
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Her gün insanın sinirleri bozulur 
tarafından
Hergun canim hergun
0 oy
tarafından
Yo neden hata olsun ki?? Çocuk bu arada bir tabiki ses olur kimse de bişey demez. Ama hergün hergün bende uyarırım. Parka götürsünler çocukları 
tarafından
Bakkala indiriyor adam arada sonra yine eve cikiyolar gunduz gelmeseler aksam geliyolar ama en az haftanin 3 gunu burdalar
0 oy
tarafından
Haklısın. Binada yaşayan bina kültürünü öğrenmek zorunda. Yaşlı nenelerimiz dedelerimiz her şeyi iyi bildiği gibi yaş geçirdikleri gibi binada da ses gürültuden komşuları rahatsız etmemelerini bilmeleri lazım. Benim oğlum ağladığında camları kapatırım yan bina bile rahatsız olmasın diye. Uyarmakla iyi yapmışsın dikkat ederler umarım
tarafından
Insallah ama sabahlari adamin bagira bagira konuşmasina bisey diyemiyorum cocuj degl sonucta
0 oy
tarafından
Her gun olursa ben de tahammul edemem ama misafirseler sesimi çıkarmam cocuklar kac yasinda durdan sustan anlarlar mi ki benim de cocugum var agliyo mizmizlaniyo ben cocugun agzini mi bantlayim agliyo diye kadin da yasliymis belli ki yetisemiyo dusuncesizlik annede niye birakir gider bilmiyorum ki
tarafından
Anneleride geliyor sanirim 2 gelini var cocuklari 5   6 yaslarinda bide 2 yasinda var tamam bantlasin demiyorum ama biraz sessiz olabililer bunlar evi tepeme yikacaklar
tarafından
Canm koca cocuklarmis durdan sustan anlarlar ben kucuk bebek falan sandm benimki 9 aylik laftan anlasa ben o kadar ses yapmasini engellerim yani
tarafından
Buyukler goruyorum balkondan geldiklerini
tarafından
Benimki kucuk olmasina ragmen alt kat komsuma msj atiyorum kusura bakma bugun biraz huysuz surekli agliyo duymuyorum bile diyo canm ama insan yine de dusunmesi lazim komsusunu
0 oy
tarafından
Benim üst katımda öyle karı koca çalışıyor kaynanaya bırakıyor . O kadar mı ses olur sonra akşam yemeği de yiyorlar sanki benim evimde yaşıyorlar öyle ses geliyor bağırik cagiriik telefonda konuşmaları. Bende uyarcam bir gün bebeğim küçük uyumuyor sesten. Sabah 7 de ev süpürüyor halı çırpıyor yatak odasından. Saygısızlık resmen
tarafından
Ah evet bide bu var sabaha 8 de başlar temizlige sonra 9a dogru makinayi kapatir bu kez amca başlar bağira bagira konuşmaya biktim valla benden once.duranlar polise sikayet ederms kac kez
tarafından
Saygısızlık bu tek kendileri yaşamıyor ki. İyi yapmışsın canım ama anlamazlar
tarafından
Sanyolarki ses gitmiyor
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Valla hakĺısın cnm ust kat komşu gürültüsü hic cekilmiyor malesef :(
tarafından
Valla o cocuklar sussa adam başliyo adam sussa cocuklar
(2,803 puan) tarafından
Benim de aynı var üst katta nefret ettim artık sinirden muhabbeti kestim konuşmuyorum
tarafından
Kirada degl bizim ciksakda olmaz sizin kiraysa cikin canim

Hep esime.diyorum keşke müstakil bahceli bi evmiz olsa bahceye salncak kurariz kaydirak aliriz parka ceviririz oglumda sklmaz seste olmaz diyorum
(2,803 puan) tarafından
Benim kendi evim ust kattaki kiracı canm artık ilallah ettim en iyi tartısmamak icin konuşmama kararı aldim ne yapim rezilmi edim kendimi
0 oy
(119,346 puan) tarafından
cok iyi yapmussin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Üst kattakinin kazık kadar torunlarından çeken biri olarak sonuna kadar haklısın az bile demişsin 
tarafından
Ne berbat bseyy ya
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Benim üst komşumun da gelini sorumsuz bı büyük oğlu var 3 yaşında o da bursaydi 1 senedir. Birde bidhaa doğurdu o da kız :( ona hiç bakmadı bıraktı kaynanasını basima kendisi de calismiyo ne b*k yaptıkları belli değil oglununda gekinininnde . Olan cocuklara oluyo..aynı senin gibi . Ben ilk başta 3 yaşındaki in gurultusuunu gece gündüz çektim. Çalışıyordum umursamıyordum . Ama doğ yaltim gece gündüz kızım uyumaz o uyur bende iyyim derim. Hem büyük tepinir hem bebek ağlar. Uyku uyyamam bir uyardım iki uyardım . Artık yetti . Dedim nerde anaları . Yok hasta yok anasına gitti bilmeme ne dedi durdu.  Valla milletin anasının vekmediigi gürültüyü ben çektim hala da çekiyorum. Napayim diyo kadın. Ben napayım mk. Ya ikimizde ev sahibiyiz. Çok şükür ki buyuk oğlan gitti de . Kuuck kız burda daha 1 yaşını yeni bitirdi galiba. Yazık kıza canım da sikilyiyo. Dün gece sabaha kadar ağladı yavrum. Ahh ahh
tarafından
Herkes analik yapamiyor madem doguruyosun bakacaksinda ben nereye gitsem bebemi oraya gotururum bugne kadar ne kaynanaya braktm ne anneme
(1,326 puan) tarafından
Bende öyle canım yani . Allah akıl versin
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yok canim nolcak ki komsum dahi beni arasa dese dikjat ederim... Sesin de dozu var
0 oy
tarafından
Güzellikle soylemissin bunda sıkıntı yapacak bir şey yok 
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Ya ben açıkçası böyle şeyler de susmayi tercih ediyorum neden çünkü bejimde çocuğum var altimda komşu var bu çocuk akşama kadar evde sıkılıo mecbur hopluo ziplio bisey desem çocuğa daha çok yapio o yüzden ustumdekilerijde torunu gelio çocuktur bu diyip geçiyorum.  Ha ama mesela evet ben kendi çocuğumu uyutunca arıyorum bende abla çocuk uyuo diye hemen ses kesilio ama diğer türlü asla ses etmem . Cocuk bu yani bagirsan olmuo dövsen asla
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Nolcak canım aaa hergun geliyolarmis arada gelip ses yapsa ağzını acmazsinda hergun bende katlanamazdim heralde
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Baci sen yine iyi dayanmissin anneme giderim ayda yilda bir oda ha oyle herzmaan degilo ilde yasiyor komsusu hemen sikayete geliyor kizim ses yapiyor diye artik annem dayanamayio kavga etti ayda yilda bi kav saat de mi idare edmiyonuz nerde sizin insanliginiz diye oda kizim da 3 yasinda daha durdan anlmiyorki durduruyum
tarafından
Bnde gttm anneme kadin hemen geldi sikayete oysa oglmda ses yapmaz pek
(1,921 puan) tarafından
Kiz benimkide yururken yaptigi tikirdi iste cocuk ordan kmoraya ordan oraya kosturur
0 oy
(426 puan) tarafından
İyi yapmışsın kendinde suç arama haklisin
0 oy
(7,098 puan) tarafından
İyi yapmışsın kimse kimseyi rahatsız edemez 
0 oy
(7,266 puan) tarafından
İnsan olan anlar canım bizimde üst kat aksama kadar temizlik yapıp sürekli birseyler çekip itiyor çocuk uyumuyor zaten bide sesleri duyuyor gece 12 de bile sehpa cekiyor halı òrtü çırpıyor uyardım yine ayni esek yine eşek yani sizinki insandîr umarım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 225 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 325 göst.
23 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enise diken (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 549 göst.
5 Ekim 2020 Aile kategorisinde Gizem gogulu (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 390 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...