0 oy
861 göst.
Diğer kategorisinde (2,575 puan) tarafından
Geçen sefer paylaşmıştım. Eltim hakkımda olur olmaz konuşmuş resmen sırtımdan vuruldum diye. Dün sabah hazırlandık eşimle annemlere bırakacaktı beni tam evden çıkarken kaynanamla eltim başladı eşime laf söylemeye. Cuma günü de eltimin oğlu benim oğlumun kafasına portakal atmış çocuğum ağlamaktan morarmisti eşimle o anlık sinirle çünkü bilerek yaptı 4 yaşında oğlu. Tuttu bitane ensesine vurdu. Eltimde sen nasıl benim oğlumu doversin senin karın şeytan senin karın fesat demeye başladı. Eşimde delirdi sen kime şeytan diyon demeye. Neyse kaynım araya girdi bizim haklı oldugumuzu bildiği için susturdu karısını. Kaynanamda ordan yine mi kaynanan gile ordan gelme ha diye çok pis bı kelime konuştu. Eşimde çıldırdı. Evimden gidin burası benim tarlam demeye başladı bağırdı. Eşimde içeri girdi yanına bağırdı çağırdı sinir krizi gecirdi evi yakacakti benzin döküp kaynım zor tuttu. Sonra annemlere geldik ben o kadar çok ağladım ki annem hemen anladı gelince. Bende anlattım. Annemle babamda kalktılar ikisi gittiler annem hem kaynanamın hem eltimin hakkından gelmiş. Birdaha kızımın gözyaşı sizin yüzünüzden aksın köyü basiniza yıkarım dedi. Babamda her hafta gelecem dileğin yanına hele bı morali bozuk olsun çeker alirimkizimi icinizden dedi. Kaynanam benden özür diledi ama ben kabul etmiyorum artık. Bundan sonra bakalım nasıl olacak..

19 Cevaplar

0 oy
(2,107 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
O delilere iyi bile katlandin vallahi iyi olmus
(2,575 puan) tarafından
Oğluma bile laf söylemiş kız 3 aylık çocuğu kiskaniyorlar
(2,107 puan) tarafından
Pisliklerden hersey beklenirr
(2,575 puan) tarafından
Deli değiller pislikler resmen. Çamur atmak için yer ariyolar. Benimki Allah'tan susmuyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Pis aşağılık insanlar
(2,575 puan) tarafından
Eşimle babasını al gerisini at çöpe
0 oy
tarafından
Dilek dilek allah seni kurtarsın valla bak ben okurken cildriyorum 
(2,575 puan) tarafından
Hemde nasil sonunda bugün kurtuldum herkes herşeyi öğrendi dersini aldi çok şükür
0 oy
tarafından

Helal olsun annene babana ve eşine 

Kimsenin hakkını kimsede bırakmamak lazım :)

Yetemediğin yerde yetecek arkanı tutacak insanlar olması da ayrı bi güzellik 

(2,575 puan) tarafından
Kafayı yedim ömrümden ömür gitti
0 oy
tarafından
Babana helal olsun. ♡♡
(2,575 puan) tarafından
Babam herşeyden habersiz mutlu yaşıyorum orda sanıyor du öğrendi sonunda
0 oy
(48,726 puan) tarafından
ayri eve cikma.imkaniniz yok mu canim
(2,575 puan) tarafından
Evim ayrı zaten. yanyana. Evden çıktığımız an deliriyorlar
0 oy
(4,713 puan) tarafından

Senin annenin babanın ellerinden öperim helal olsun <3

(2,575 puan) tarafından
Annemle babam olmasaydı daha çok olay olurdu Allah'tan kısa kesildi bitti yani. Bundan sonra babam diyor tek bir hareketlerini gorim ben yapacağımı bilirim
(4,713 puan) tarafından
Eee böylelerine böyle gerekiyor iyi yapmışlar
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Annenin babanin ellerinden öperim esinde Allah razi olsun iyi olmuş az bile yapmislar
(2,575 puan) tarafından
Annem diyor dur daha ben gelecem kaynananla ayrı konuscam. bu burda kalmicak
(2,009 puan) tarafından
Sahipsiz saniyolar bizi pislikler Allah çıkartır hic uzulme dag gibi iki cinar arkanda
(2,575 puan) tarafından
Abim duysa eşime patlar. Abim bilmiyor. Yazık olan benimkine oldu arada fırçayı oda yedi
0 oy
tarafından
Diğer mevzulari bilemiyorum ama esinin yegenine vurmasi hata. Benim cocuguma degil vurmak bagirsalar bile ben uyarımı yaparim benim çocuğum tekme topu değil. Bilerek attiysa portakalı annesine babasina soyleyin onlar versinler cezasını siz değil.  Yaşı kac olursa olsun oda cocuk yasi 4 demissin 10 değil .
(2,575 puan) tarafından
Bende kolay kolay kimin occugu olursa olsun vurma taraftari değilim. Oğlumun dudağından öpmeye çalıştı daha önce. eltime söyledim çocuk bişi olmaz dedi. Kaynima söyledim ben napim dedi. Bir kere değil en az 10 kere dudağından optu eşim anlatıyor oğlum bak ayıp böyle şeyler yapılmaz diyor. Tamam amca diyor iki dk sonra bizim oğlanın ağzını açıyor dilini ağzına koymaya çalışıyor.  Bunu biz defalarca söyledik uyardık eltimi çocuktur n'olacak amcasının oğlu öpsün ne var bunda diyor. Bende yaklaştırmiyorum ama her fırsatta  zarar vermeye çalışıyor. Uyuduğunu söylediğim halde bilerek evin önünde bağırıyor uyansin diye. Yapma dediğim ne varsa yapıyor kisacasi
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Amannnn neler olmuş Allah yardımcın olsun canım:'(

(2,575 puan) tarafından
Kafayı yedim artık sürekli bı laf söylemeleri beni deli etti. Ben sustukça onlar söylüyor ya eşimi arıyor para isticek mesela eşim param yok diyor şeytan karın mi verdirmiyor
(12,264 puan) tarafından
Beter olsun lar
Allah' babanı ananı başından eksik etmesin
Bak ne güzel etmişler o pislik lere
0 oy
tarafından
Bence seni bünyeleri kaldırmadı fazla gelmişsin onlara hahaha boşver kiz ailen yaninda önemli olan o 
(2,575 puan) tarafından
Kaldırmadı zaten. Ben bahçeye tarlaya gitmiyorum evdeyim diye deliriyorlar. İstiyor ki heryere arkasından bende gıdım. Eşimde çocuğa bak yeter biyere gitme diyor.
tarafından
Ohhh onlarda çekemiyorlar anten taksınlar
0 oy
tarafından
Okurken dırek aklıma geldı kuzum cocugunu onlara falan bırakma kıskanckıkla cocuga zarar falan verırler Allah korusun. Onlardan ayrılma ımkanınız yokmu
tarafından
Yaptıgınız harcamanın parasını ısteyın versınler sızde uzaklasın bırdaha bakmayın yuzlerıne. Aılenın arkanda durması cok guzel ve eşininde...
(2,575 puan) tarafından
Kiz verir mi . Bitane ekmek alıyor kayinbabam bana akşam geliyor onun parasını istiyor
tarafından
Allah yardmcınız olsn canım benım. Neyse kı arkanda esın ve aılen var. Insallah esın donmez obur tarafa da bida muhatap olmak zorunda kalmazsın onlarla
(2,575 puan) tarafından
Eşim hiçbir şekilde anlaşamaz annesiyle benle alakalı değil önceden de zitlarmis birbirine
tarafından
Aılesı ıle anlasamayan erkek evlenınce aılesıne aşık oluyor genelde canm. Aılesı b. K olsa pırlanta muamelesı yapıp sana hıc bır laf soyletmıyorlar. Bunu gordum bunu bılırım. Degısmedıyse ne guzel valla:)
0 oy
(174 puan) tarafından
Böyle annelere bayılıyorum ya benim annemde erkek gibi herkesin ayarını verir hepsi annemden çekinir. Onun sayesine kimse bana Bi laf söyliyemez anca arkamdan
(2,575 puan) tarafından
Annem her zaman diyor ben kızım için gözümü kirpmam adam bile vururum. Eisime de dedi sakin ha sakın kızımı üzme seni gebertirim
0 oy
tarafından
Bende olsam vururdum valla bilerek çocuğuma vurucak yırtardım onu 
0 oy
(119,460 puan) tarafından
Tüuuuuu pislikler 
(2,575 puan) tarafından
Sevda neler oldu neler kıyamet koptu köyde herkes bizi izledi. Eşim çıldırdı evimizi yakacakti.
0 oy
(3,752 puan) tarafından
Allahım eşine ve ailene sağlık sıhhat uzun ömür versin cnm ne güzel yanındalar senin cnm 
(2,575 puan) tarafından
Aminnnnnn inşallah. Annemle babam dan cekinmeseler varya
0 oy
tarafından
Neler var yaa neyi cekemezler anlamam
(2,575 puan) tarafından
Kız evimde oğlumla akşama kadar tekim hicbiryere gitmem annemlerden başka. Hâlâ neyin peşindeler anlamam
tarafından
İyi olmuş iyi bazen böyle şeylerin olması iyidir baban da iyi benzetmiş yüreğine sağlık.
0 oy
(82 puan) tarafından
Beraber mi oturuyorsun cnm
(2,575 puan) tarafından
Hayır kuzum evlerimiz yanyana hepimizin
(82 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim
0 oy
(503 puan) tarafından
annen baban çok iyi yapmış eğer onlar sessiz kalsalardı daha çok üstüne gelirlerdi. şimdi nasıl olsa kocan arkanda ailen de seni onlara karşı yalnız bırakmıyor sende sakın sana yapılanın karşısında sessiz kalma taviz de verme. yoksa böyle çirkef insanların hakkından gelemezsin 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,737 göst.
18 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 771 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 819 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde ❣️Oğluşunun meleği❣️ (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 646 göst.
30 Aralık 2020 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu

380,986 soru

11,405,885 cevap

34,944 kullanıcı

...