0 oy
732 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebeğim doğduğu için komşum geldi hayırlı olsuna işte canım sana bişey sorucam ama doğru söyle dedi, sor abla dedim, sen eşinden şiddet mi görüyorsun dedi, niye ki abla dedim 34 yaşında olduğu için bende 21 im o yüzden abla diyorum, eşim 2,3 kez sesler duymuş dedi, evet abla ama kimseye diyemedim dedim, geçende polis gelmiş apartmana komşular seni dövdüğü için gelmiş diye söyleniyorlardı dedi, hak ya milletin diline düşünce dedikodu da yaparlar ben hiç bu kadar yerin dibine girmemiştim derken akşam oldu eşim geldi, ara koridora halı alcam kış geliyor çocuklar küçük dedim bağırdı çağırdı limon suyunu yere çarptı kapıya falan vurdu neymiş almıcakmış gitti sigara içmeye. Ama ailesine 2.500 para yolluyor herkese var bana yok dedim, gene onuda duymuşlardır, of artık çok sıkıldım ayrılacam diyorum bakıyorum çocuklarım küçük küçük bende küçüğüm 21 yaşında ama ne yapmalıyım bilmiyorum

15 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Bu kaçıncı şiddet postu açısın ben hatırlayamıyorum. Ayrılan hiçkimsenin çocuğu yok mu yani. Postlarını görünce gerçekten üzülüyorum ve sindiremiyorum.
tarafından
Tam ayrılıyorum diyorum adam seviyorum karımı diyor ağlıyor, ayrılmıyor, şimdi mesela askm diyip gitmiş tatlı getirmiş yanaşıyor bana , değişik biri üstelik polis düşünebiliyor musun
(8,081 puan) tarafından
Tüküreyim onun polisliğine adam olsun önce
(9,626 puan) tarafından
Acaba mesleğinden dolayı psikolojik sıkıntısı oluşmuş olabilir mi yani polisin evine polisin gelmesi kadar da kötü bi durum olamaz galiba..malesef şiddet meslek ayırt etmiyo ama o şekilde de zor olur bu şekilde itibarını da kaybeder
tarafından
Seni sevmiyor Sümeyra sıçayım sevgisine kurtar kendini de çocuklarını da yaşın çok küçük tekrar düzene sokarsın hayatını çocuklarını o babayla büyütme
tarafından
Aynısını babamda dedi, her şekilde arkandayım katlanmak zorunda değilsin dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Rabbim yuvana mutluluk ferahlık versin eşine de merhamet nasip eylesin inşallah

0 oy
(2,009 puan) tarafından
Elleri kirilsin insallah vurunca adamlık hormonları tavan yapiyo galiba kuzu sende şu eksik bu eksik de öyle al hic Vermez mi para 
tarafından
Öyle nakit para vermez
0 oy
(119,349 puan) tarafından
Sana vuran eli kolu tutmaz olsun insaallah 
tarafından
Amiiin
0 oy
tarafından
Kadın sığınma evine git uzaklaştrma çıkar boşnma davadı aç. Döverse darp raporu al . Hapse tıktır onu. Döverler hırslarını alamazlar sonu kadın cinayeti oluyo. Ayrıl kurtar kndni canım. Allah yardımcın olsun 
tarafından
Eşimde polis ayrıca düşün bir polis bunları yapıyor
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım ne diyeceğimi bilmiyorum allah hidayet versin ona. Kırılsın sana vuran elleri
0 oy
tarafından
Öfke sorunu var... başına da gelecek var. Insallah da gelmeden akillanir yaşı da küçük değil neyin kafasını yaşıyor.
tarafından
Ailesi önceden hep sensin diye pofpoflamış, annelerinin eğitemediği çocuklar bizim başıma bela oluyor
0 oy
(625 puan) tarafından
Çok üzülüyorum inan aklıma geliyorsun sana hep dua ediyorum :( bu adamdan birşey isteme anlasa zaten alır anlayışsız rezil bir insan  Sümeyra çocuklarım için dura dura kendini yıpratıyorsun neyi bekliyorsun 21 yaşındasin 
tarafından
Ayrılacaktım zaten ama bebek doğdu 20 gün önce babam bu son dedi, son kez bebeğin hatrına dene ama birşey olursa şiddet vs beni ara dedi. Babam hergün beni arıyor olanları öğrenince problem var mı diye
(625 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Ailen arkanda duran biri yok mu hayat boyu şiddet mi göreceksin bunu mu kendine layık görüyosun yapma etme bunu çok gençsin yorumları okudum eşinde polismiş bu ve buna benzer meslekler hep sorunlu  Eşin psikoloğa gitmedende düzelmez
tarafından
Diyor zaten psikolojim iyi değil diye , diyorum psikolaga git diye
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Yavrum ya yapma yazık çok yazık yaşın çok küçük. Ne olur vazgeç su pisliğe hala karilik yapmaktan, kocan pisliği birde polis. O meslekler malesef hep böyle sorumlu. Sen de okumuşsundur, çık git ailene. Çalış çabala yaşın çok küçük ve yavrum
tarafından
Babam bilmiyordu öğrendikten sonra bana çok kızdı neden anlatmadın bize ben seni 1 dk durduramazdım o evde çocukların yüzünüde göremezdi dedi, son şans vermişti babam ona bidaha yaparsan kızımı alıp götürcem dedi
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım daha çok küçüksün zorla mı evlendin 
tarafından
Severek evlenmiştik sevgiliyken böyle değildi tabi
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Yavrum şikayet ediyosun da sürekli bir değişiklik yok ayrıl yani olacak gibi mi bu
0 oy
(969 puan) tarafından
Üzme kendini canım hepimiz bazen hal etmediğimiz şeyler yaşıyoruz sonun güzel olur inşallah düzelir kuran oku bol bol dua et ..eşine beddua etmek yerine allaha dua et onun düzelmesi yuvanıza huzur mutluluk gelmesi için...

Benimde sıkıntı çektiğim günler oldu ama maddi olarak inan o zamanlar çok dua ederdim çok şükür şimdi öyle bı durumum yok çok iyiyim en ufak ihtiyacı olana ben yardım ediyorum çünkü o yokluğu biliyorum.. insalalh zamanı geldiğinde o komşularının size hayran kalacağını huzurlu bı yuvan olur utanacak hiç birseh yok basın dik olsun sen dua etmeyi ihmal etme ümidin varsa yuvan için evde güler yüzlü biri ol 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Canim o komsunun bildigi halde sana oyle sormasi cok cok ayip duysa bile duymamisliktan gelecek. Insan oyle sorarmi mahcup edermi
tarafından
Bide hani benim suçum ne adam bağırıp çağırıyorsa ama insan utanıyor tabi rezil oldum gibi düşünüyorum
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sen zaten hala niye duruyorsun bu adamla ben anlamış değilim çocuklarını bahane ediyorsun 10 tande de çocuğum olsa benim mutlu olmadığım yerde çocuk ta mutlu olup psikolojisi düzgün büyümez çocuklarına en büyük kötülüğü sen ediyorsun eğer boşanmadan bunu çocukların büyüdüğünde çok iyi anlayacaksın.ve eşinin de psikolojik sorunları var kamu ya da zarar böyle bir insan mesleği konusunda da bı araştırılması gerekiyor ne kadar sağlıklı işini yapıyor acaba 
tarafından
İş yerinde nasıl hiç bilmiyorum canım
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Bu kaçıncı düzelecem deyip kaçıncı aynı şey 

Cnm sen bence bu adamdan bi kurtul oyuncak mısın sen 

Izin verme böyle çocukların var diye çocuklarını bu adamın yanında büyütursen babasız büyüse daha iyi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 253 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 193 göst.
18 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Cerenin Annesi (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 317 göst.
0 oy
13 cevap 269 göst.

380,296 soru

11,386,464 cevap

34,887 kullanıcı

...