0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Simdi benim kizim ozel gereksinimli bi cocuk haftanin iki gunu rehabilitasyona 3 gunude ozel bi hastaneye fizik tedaviye goturuyorum ozel hastaneyi devlet karsiliyo ozel cocuklara ucretsiz fizik tedavi bir aydir goturuyorum ama kalabalik kizim daha kucuk alti bucuk aylik gotursem mi goturmesem mi karar veremiyorum kendimi kotu anne gibi hisedecem ama zaten rehabilitasyona goturuyorum napsam bilemedim bu virusten bir aydir goturuyorum ama bakiyorum kalabalik hastane ortami kizima bisey olacak diye korkuyorum sizce goturmeye devam etsem mi

4 Cevaplar

0 oy
(12,263 puan) tarafından
Gotumeye devam etmelisin bence 

Çok geçmiş olsun
tarafından
Sagol kuzum ama korkuyorum kalabalik virus en yakinlarima geldi bi yakinimiz bugun vefat etti koromadan benim kizimda kronuk rahatsizlar gurubuna giriyor
-Reklam-
0 oy
(2,984 puan) tarafından
Sağlığı için götürmelisin . Burada çocuğun atesi yüksek olanlara baska bir sorunu olanlara bile hastaneye git diyoruz. Ki senin çocuğunun ihtiyacı varmış. 
tarafından
Dogru canim bu konuyu fizyoterapistiylede komustum simdi kucuk yasta fizik tedavi olmasi onun icin cok iyiymis yurumesi icin umut bile oluyormus haklisin goturmeye devam edecem canim onlemimi alip sadece kizim icin korkuyorim biseu olur diye
(2,984 puan) tarafından
Allahın izniyle birşey olmaz inşallah canım. Onun iyiliği için herşey Allah şifa versin kuzucuga
tarafından
Amim canim valla hersey onun icin sorun degil gotururum hergun her saat ama iste bu koronadan korkuyorim ona bisi olacak diye
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Ne desem boş vallahi ben de arada kaldım, şimdi o rehabilitasyon uzmanı da bir çok kişiye dokunuyo, ama götürmesen bu sefer gerileme olacak. Bence bi istihare yap canım
tarafından
Iste sorun bu ki canim rehabilitasyon onlem aliyo ozel gereksinimli cocuklar disinda kimseyi odaya kabul etmiyo kimseyle temas etmiyo ama hastane dikkat etmiyo dikkat ettigim gibi
(5,491 puan) tarafından
Bence bi istihare yap canım, Rabbim şifa versin inşallah
tarafından
Amin canim rehabilitasyondaki doktoruyla gorusecem cok iyi temiz kalpli biri bakalim o ne diyecek oda onlemini alip gotur derse goturecem zaten heyet raporu verirken kalablik ortamda fizik tedavi gorulmesi uygum gorulmedi diyordu
(5,491 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Amin canim cok sagol
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Devam et canım Allah şifa versin
tarafından
Amin canim oyle yapacam goturmeye devam edecem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Frtnzn (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 460 göst.
0 oy
3 cevap 154 göst.
25 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,659 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
5 Aralık 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

384,676 soru

11,507,165 cevap

35,161 kullanıcı

...