0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,614 puan) tarafından
Geniz akıntısı var dedi atesi 37 ydi gün içinde aferin,zaditen verdi kullandik saat 11 gibi uyudu ama şuan surekli uyanıyor titriyor elleri ayakları buz gibi durup durup titriyor atesi yok ne yapmalıyım birde ilk defa altına işemiş üzüldüm miniğimin durumuna suan basinda nöbet tutuyorum ya havale gecirirse ve usuyor sanirim napmam lazim suan 4yaşındaki oğlum soguk havale gecirdi 3 kere kizimdamj havale geçiriyor acaba şuan uyuyor 

3 Cevaplar

0 oy
(378 puan) tarafından
Eli ayagi bu gibiyse ve usuyorsa atesi yukselecek demektir, ustunu ortme, saati geldiyse ates dusurucusunu ver. Atesi yukseldiginde de islak bez koyun basina ve eklem yerlerine, biraz nobet tutacaksiniz bu gece, etsi dusunce uyursunuz 
(2,614 puan) tarafından
Oğlumdan alışkınım canim beklerim hiç sorun değil ama tirtir titriyor şuan iyi uyuyor hareket etse korkuyorum daha önce yaşadım ama hiç gece yaşamadık hep gündüzdu şuan öyle bisey yaşasam nasıl yaparım nasıl hareket ederim bilmiyorum of
(378 puan) tarafından
Benimki de hasta simdi ates dusurucusunu verdim basini kollarini islattim ayagimda salliyorum rabbim sifa versin hepsine:(
-Reklam-
0 oy
(812 puan) tarafından
Aklıma aşağı tarafı okumadan önce soğuk havale geçiriyor olabilir dedim daha önce yaşamışsın bilirsin canım ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM ANNELİK NE ZOR ŞEYMİŞ kızımda diş çıkarıyor dün hiç uyumadı şimdide aralarda uyanıp uyanıp bağırıyor RABB'İM ŞİFALAR VERSİN AMİNN ❤️
(2,614 puan) tarafından
Cok Amin canım
(4 puan) tarafından
Anne olmak cidden zor çok geçmiş olsun imkanın varsa tedbir amaçlı götür bence hastaneye.. en azından Allah korusun havale durumunda hastanede olursun.. benimde 2 yaşında kızım öyle olmuştu ateşini düşürememistik iki gün hastanede yattım
0 oy
tarafından
Soguk havale daha tehlikeli canim boyle birsey varsa kardesinde götürseydin keske tedbir amacli yaa 
(2,614 puan) tarafından
Kuzum suan atesi yükseldi az önce eli ayağı buz gibiydi suan yanıyor ilacını verdim uyuyor rahat gibi sabaha kadar bekleyeyim diyorum diğer oğlumda ufak evde yanliz bırakamam onu hastaneye götürsem

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,197 göst.
0 oy
0 cevap 67 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,718 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu