0 oy
1,229 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ancak erkek dogruyorsun bir kiz dogruyamadin diyor kiza hasretiz aliemizde kiz yok sende is yok 

Bu adam kafayi yemis 

40 Cevaplar

0 oy
(1,094 puan) tarafından
Eşin kuma getirmeyi dusunecegine once gitsin de bir IQ testi yaptırsın kendine. Saka dıyorsa bıle sakası bile iğrenc
tarafından
Bende ona kiziyorum sakasi bile kötü
(1,094 puan) tarafından
Seviyesiz işte.
-Reklam-
0 oy
(119,356 puan) tarafından
Eniste şaka yapmis ☺️ 4 gelin gelcek bekle diyeydin
tarafından
Kiz beni sinir etmek hosuna gitiyor kafa buluyor cok sakasi bu kadar fazla ama birde diyor sen otur rahat edersin beni düsüniyormus:)
0 oy
tarafından
Aman ya milet artık neye sarıcağını bilmiyor halamında 4 oğlu var sabah akşam kızım olsun diye dua ediyor elinizdekine bir şükür edin Allah olmayana versin
tarafından
Aminnn canim herseyin hayilisi olsun herseyin basi sagilik olsun
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bu düşüncede ben sana kuma getirecem senden daha nankör olamaz de 
tarafından
Esim cok sakasi biri bu kadari da fazla neymis beni sinir etmek hosuna gitiyor:(
0 oy
(82 puan) tarafından
Şuan eşime okudum bunu şakasına diyordur diyi canim
tarafından
Eniste hemen anladi canim kiz esim beni kizdirmayi cok seviyor hosuna gitiyor  birde rahat edersin diyor bana kafa buluyor iste
(82 puan) tarafından
Evet canım ben gerçek sandım valla o sakadir dedi biz kadınlar hersyi ciddiye aldığınız için benimde 2 kızım var erkek olsa çalıştırır parasını yerdik diyor olsun bizde bunları satar para alırız diyor
tarafından
Hahahaha vallah bu erkekler kafayi yemis:))
0 oy
(141 puan) tarafından

Hey Rabbim herkes erkek doğurmuyor diye kuma getirir kız doğurmuyor diye kuma getirende ilk kez duydum Bi doktora gidin kız çocuğun ondan olmadığını öğrensin bu sefer sen ona kuma getirecem de canım ömür boyu susar :D

tarafından
Kiz dalga geciyor birde diyorki sen rahat edersin beni kizdirmak hosuna gitiyor
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Tobe yarabbim kız dogursan erkek isterler i senin elinde olan bişey değil sanki başka karı alınca kızı olacağı ne malum
tarafından
Dedim sonra diyorki dogru bende is yok diyor
(2,874 puan) tarafından
Ahaha anlasın onuda öyle konuş sun:-D
tarafından
:))) biliyor yinede kizdirmayi seviyor iste
0 oy
(996 puan) tarafından
Osuruklu gö.t.e çavdar ekmeği bahane derler buna 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
ağzının ortasına bi tane saplatsaydn ya :D
0 oy
tarafından
Millet erkek ister bu kiz istiyo dunya tersine donuyo . Hayirlisini istesin once
0 oy
(5 puan) tarafından
Sende de elin oğlu da onu kuma yapmasın diye kız vermiyor demekki Allah sana diye adama bak ya 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kimi getirirse getirsin yine erkek olur. Kocanın değişmesi lazım x kromozomu yok 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Miller erkek çocuk için evlenir bu adam tam tersi dünya tersine dönmüş boşuna demiyorlar bırakma getirmesin 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Allah eşine akıl fikir versin cnm ya bitane patlatsaydn suratına 
0 oy
(28 puan) tarafından
Bunu gururla anlatyosun gbi geldi acaba 4tane kızın olsaydı kocan ozaman kuma getircem bi erkek doğuramadın deseydi o zmn da bu kadar rahat anlattmyidin merak ettm 
0 oy
tarafından

Takılmak için söylemiş belli buraya atıp kocana neden hakaret ettiriyorsn ki..

0 oy
tarafından
Kız versin kız doğur sende iş onda demekki onda iş yok cinsiyeti erkek belirler ne cahil adamlar var ya yazık sağlıklı oldu diye sevinmiyorda 
0 oy
(267 puan) tarafından
Sende desene ben senin üstüne kuma getirecem diye o sana yardımcı olur de bakalım 
0 oy
(249 puan) tarafından
Madem cok kiz cocugu istiyo arkadas gecen masterchefte o konuya degindiler evlat edinin kuma getirmektense hem bi cocuga aile olursunuz hemde onun gonlu olur beni yanlis anlamayin lutfen 

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 825 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 289 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 342 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Akifinannesii (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.