0 oy
1,225 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ancak erkek dogruyorsun bir kiz dogruyamadin diyor kiza hasretiz aliemizde kiz yok sende is yok 

Bu adam kafayi yemis 

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Enışte bey  çok şakacı 

Rabbım mutluluğunuzu arttırsın cnm

Benımkı de bazen takılır bana çocuklarla çok yoruluyorsun sana bır hizmetcı alıyım  gündüz işlerde sana yardım eder 
tarafından
Ayni kafadan dersene
tarafından
Aynen öyle canım
-Reklam-
+4 oy
tarafından
İşte şükürsüzlük böyle bişi başkası da erkek olmuyor der insan oğlu böyle nankör işte 
(1,287 puan) tarafından
He he deşeydin emin ol dert sokar icine
tarafından
Tövbe ya rabbi şimdi sövecem günaha girmeye değmez allahım sen akıl ver ya rabbim bence sen onun üstüne kuma getir o kız çocuk yapamıyo sen kız çocuk yapan Bi koca bul
tarafından
Kiz ben diyorum sende is yok ne yollarsan o cikar  diyorum evet haklisin diyor bende is yok kabul ediyor beni deli ediyor böyle sakalarinlar anasina neler diyo ana babami birak sana gec bulalim diyor anasi sinir kirizi geciriyor dövüyor hosuna gitiyor esimin degisik bir adam
tarafından
Harbi değişik adammış yani :=
tarafından
Cok sakasi bazen sakalari insani deli ediyor alistim ama allah baska dert vermesin
+1 oy
(167 puan) tarafından
Tarla bnm tohum senin de yeter ona ne dikrrsen onu bicer rabbm hyrli evlt versn de.
0 oy
(1,143 puan) tarafından
Tövbe estagfirullah . Eşine söyle iş olmayan kendisi çocugun cinsiyetini babadan gelen genler belirler
tarafından
Diyorum yok kendisinde kusur yok benden buluyor 4 gelinin olacak diyorum onlar basimin tarci olacak birde kendi kizim olsun diyor
0 oy
(54 puan) tarafından
Allah akil fikir zihin her b.k versin 
(141 puan) tarafından
Demekki aklında var kız çocuğunu bahane ediyor bence
tarafından
Yok kiz hata dedim ben kumami buliyim getiriyim sonra kiziyor
(54 puan) tarafından
Hahahahaha  o zaman konuyu acmasin
(141 puan) tarafından
Demekki sana takılmış şaka yapmak istemiş kızma sende canım hemen kıskandırmak istemiş belliki :)
(54 puan) tarafından
Ben olsam bende senin ustune getireyim kuma diye o zaman anlar senin ne hissetigini
0 oy
tarafından

Way be bu günleride mi görecektim hahahah kız için kuma helal olsun kocana:D

tarafından
Vallah canim annasi 5 erkek dogdu eltilerim hep erkek dogdu kiz yok onlarda buda akilsa dalga geciyor benimle birde demesmi sana yardim eder
tarafından
Ayy Allah mutluluğunuzu artırsn cnm kızında olur inşallah eğer istiyorsan tabii
tarafından
Yok yeter baglatim saten canim oda istemiyor da is olsun ben sinirlenince hosuna gitiyor pisligin
0 oy
(442 puan) tarafından
Kiz doguruyosun niye erkek olmadi derler iyice sacmalamis esin
tarafından
Ya is olsun beni kizdirmak
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah 

Allah hidayet versin 
tarafından
Kiz yapacandan degil beni sinir etmek kafa buluyor
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Şaka mı bu.       
tarafından
Evet kafa buluyor ben kizdim zaman hosuna gitiyor
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Sende deseydin bos konusma senden gelen  cinsiyeti belirliyor  bendeki degil.

Esin cahillikte zirve yapmis .

tarafından
Kiz beni kizdirmak sinir etmek hosuna gitiyor yoksa yapacandan degil ama sakasi bile kötü
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Cinsiyeti erkeğin kromozomu belirler kadınla ilgisi yoktur sen ne cevap verdin çok merak ediyorum
tarafından
Ya kafa buluyor benimle bende dedim 4 gelinin olacak onlar kizin olacak  onlar basim tarci ama kendi kanimdan istiyorum diyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Getirmeyen şerfsizdir de
tarafından
Hahahaha hayat da getirmez dalga geciyor
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Kız olmaması eşinin sorunu yalnız şenlik bi durun yok sen onu suçla o seni değil

Adam olsaydın da x kramozamu verseydin de
tarafından
Dedim x kramozamu yollasaydin kiz Dograydim oda dedi yolladim erkek olan önce davrandi dedi yine böyle dalga geciyor
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Ay yok artık seni severim bilirsin konusmustuk postun sahibi sen olunca çok şaşırdım gerçek değil dimi
tarafından
:))) cok sakasi ama bazen deli ediyor beni sakalarinlar bir duysan annesine neler diyor babami birak o moruk olmus sana genc bulalim diyor annesi sinir kirizi geciriyor
(4,285 puan) tarafından
Hahha haykırdım yemin ederim :D
tarafından
Alistim ama bunun esek sakalarinlar degisik bir adam:)))
(4,285 puan) tarafından
Harbi çok güldüm ya :D
tarafından
Bende güleyimi kizayimi sasirdim:))
0 oy
tarafından
Eşinin cinsiyet belirlenirken kendi rolü olduğundan haberi yok sanırım önce bunu ona hatırlat sonrada deki sende kız bebek geni yok sanirim ben başka bı adam alıyım hem para kazanır sanada faydası olur de...hey Allahım yaa
tarafından
Hahahaha :))))))
0 oy
tarafından

Ayyy ay millet oğlan ister kuma getirir buda kız istediği için mi kuma getircem diyo cahillik böyle bişey demekki şükretain ki dört tane oğlunuz  var hiç çocuğu olmayan insanlarda var 

Üzülme canm umarım eşin öyle bi saçmalık yapmaz yapmayada kalkışmaz allah ıslah etsin rabb'im büyük 

tarafından
Yok canim oda istemiyor artik bende cani Sikilinca kafa buluyor beni sinir etmeyi seviyor dalga geciyor birde diyorki sana yardim eder sen rahat edersin
tarafından
Aman kuzum tek öyle olsun varsın seni kızdırmak için yapsın da gerçek olmasın
tarafından
Ben diyorum ne yollarsan o cikar diyorum oda diyorki dogru bende is yok biliyor beni kizdirmayi seviyor hosuna gitiyor pis herifin
tarafından
Aaah ah bu herifler değil mi bizi delirten
tarafından
Kendisinde is olmadigini biliyor yinede takiliyor iste kafayi yemisler:)
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Ciddi dememiştir bence saka falandir ya yoksa gercekten ciddi ciddi mi söyledi 
tarafından
Kiz saka yapiyor beni sinir etmek hosuna gitiyor birde demesmi sana yardim eder sen rahat edersin
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Benim eşim bu laflarla benimle kafa bulsa ben başkasıyla yatayım belki senin veremedigin x kromozomu o verir derim istediği kadar kızsın kısasa kısas yaparım ki cenesini kapatsın dalgası dahi olmayacak laf bence kuma ne ya..
0 oy
(415 puan) tarafından
Tövbe tövbe insanlar ne  kdr değişik  4 kızın olsa kesin erkek evlat veremedin  der evlâdın kızı erkeği mi olur Rabbim ne güzel 4 tane evlat vermiş kıymet bilmiyor Rabbim akıl versin esine
tarafından
Bunlar ailese kiza hasret annesinin 5 oglu var hepisinin oglulari var kiz yok hic esimde yapacandan degil de beni sinir etmek nuyeti
(415 puan) tarafından
Ama olsun senin de gururun var seni böyle kırmaya hakkı yok Rabbim böyle hayrli görmüş demekki mutlu olcagna yaptığına bak
tarafından
Iste is olsun
0 oy
tarafından
Senden dolayı deseydin sende beni kıza hamile birakamadin deseydin..

Millet kafayı yemiş:)
tarafından
Aynen canim kimi kiz ister kimi erkek önceki sagilikli olsunlar rabimin bir bildigi var kiz vermedigine Göre

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 825 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 289 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 341 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Akifinannesii (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.