0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Gorumcemle konuşmuyorum eşimde ablam gelecek buraya senden özür dilicek barış dedi eşimin hatrina kabul ettim geldi özür dileyecegi yerde hakaret etti gitti eşim onca şeye rağmen ablasını savundu ben de ikramlar hazırlamıştım oysaki ağzımdan kötü bir kelime çıkmadı sırf evime geldi hoşgeldin dedim sarıldım ama çok kötü hakaretler etti ben bunları haketmedim :'(

9 Cevaplar

+1 oy
(1,068 puan) tarafından
Eşinden kaynaklı demekki eşin göz göre göre hakaret ettirmeyemi getirmiş terbiyesizi 
(194 puan) tarafından
Hemde çok terbiyesiz
-Reklam-
0 oy
(368 puan) tarafından
İyide eşin niye ablasını savunuyor ki. Kör mü. Gormedi mi sana yapılanı. Hey Allahım nefret ediyorum boyle erkeklerden. 
(194 puan) tarafından
Gordu yapılanı ona rağmen nasıl savundu inan bilmiyorum:(
0 oy
tarafından
Demekki eşin ablası öfkesini kussun diye getirmiş. 
(194 puan) tarafından
Demedigim şeyleri bile eşime gidip benim orda olduğunu bile bile eda böyle diyor dedi
tarafından
görümcene değil eşine kızmalısın. Böyle birşeye izin verdiği için.
0 oy
tarafından
Böyle bir insanla beni dahad feriştahı gelse barıştıramaz bu son yaşadığınız olaydan sonrada eşin sarf edilen sözlere şahit olduysa halada ablamla  barış diye ısrar ediyorsa bilemedim bacım ya eşinin kulaklarında bir sorun var yada çok vurdumduymaz gamzsız aileci seninde öyle olmanı ayak uydurmanı istiyor. 
(194 puan) tarafından
Bende barışmam artık
0 oy
tarafından
Daha iyi olmuş barışma ihtimali vardı artık o da yok olmuş ne mutlu dert etme bence bir daha böyle bir şey de olmaz 
(194 puan) tarafından
Artık bitti zaten ama beni en çok üzen şey eşimin hala ablasını savunması tamam ablasını atmasın kusmesin ama savunmasinda Cok zoruma gitti
0 oy
(119,361 puan) tarafından
ozur diliycekmis ablam dedigime gore senden buyuk gelip ozur dilerse kabul et
(194 puan) tarafından
Özür dilemedi ki hakaret edip gitti
0 oy
tarafından
Ayy şuan bu postta görümcemle kendimi gördüm

Bak bu olayı bizde yaşadık görümcem benim evimde bana hakaret etti yılanın bide arkadaşları da vardı yanında anasıda vardı neyse sonra anasınıda aldı gitti ewine eşimi doldurmuşlar ikisi üstüme saldılar hiç tepki vermedim görmemezlikten geldim oda boşa olduğunu anladı benm yanmda durdu allahtan

2 ay sonra ewime geldi benle barıştı yılan

Şimdide inan yaranmak için elinden geleni yapıyor ama ben soğuk davranıyorum artık onu eşimde çözdü allahtan oda anlıyor o bile gitme diyor evine falan ayda yılda bir gideriz oda çaya daş çatlasa 2 SAT oturur geliriz

Seninde yapacagın tek şeey eşine ablasının gerçek yüzünü göstermen olacak 
(194 puan) tarafından
Nasıl göstercem bilmiyorum:(
tarafından
Ses kayıt olur yaptıgı bi hata olur vs vs ama en iyisi allaha havale et dua et gerçek yüzünü göstersin
(194 puan) tarafından
Bende Allah'a havale ediyorum en guzel vekil odur çünkü
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Hatalı olan sen miydin yoksa görümcen miydi? Hatasız olduğun halde özür diliyorsan sırf kocan mutlu olsun diye kendini mutsuz ediyorsun.. görümcen de hatalı olduğu halde hala çemkiriyorsa ve misafir geldiği evde kavgaya yol açacak hareketlerde bulunuyorsa, eşinde sende çok yüz vermişsiniz.. 
(194 puan) tarafından
Hatalı olan ben olsam esim ablam gelecek senden özür dilicek demez o geldi ama bir sürü hakaret etti ve gitti eşimde ablam kötü niyetli demedi o laflari dedi
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Ee peki eşinin buna tavrı ise ablasını savunmak mı oldu. Kendi gözleriyle gördüğü halde
(194 puan) tarafından
Aynen öyle oldu :(
(1,610 puan) tarafından
Ben olsam benim eşim böyle davransa kardeşinin de kardeşini savunan eşimin de ağzına tırlarım

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,230 göst.
6 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 408 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 637 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 647 göst.