0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kahvaltı takımlarını kullanıyor musunuz memnun musunuz resimlerini atar mısınız 

24 Cevaplar

+1 oy
(205 puan) tarafından
Benin var ama kullnmiorum kendi evime geçince kullncm insallah
-Reklam-
+1 oy
(582 puan) tarafından
Var ama kullanmyorum ne yalan söylim elimin altında olanları kullanıyorum hep .
+1 oy
(2,330 puan) tarafından
Ben kahvaltı takımı almadım takım olarak yani pazardan değişik desenlerde tabaklar aldım kahvaltılık beyaz renk servis tabağı aldım desenli aynı deseninden fincanı buldum vede caydanligini al sana takım oldu kullanıyorum illa kahvaltıda değil yani kendimize olsun akşam kahvesine gelene fln kullanıyorum  kullanmadığım bişey yok yani
0 oy
(118,906 puan) tarafından
Kahvalti takimim yokki burda 
tarafından
Oyyy kuzum ben göndereyim sana
Gonder kiz belcikada hic bisim yok dogru duzgun idare etcek kadar kap kacak var ilerde aliriz diyom ama cokda almak istemiyom
tarafından
Beğendin takımı at sana kargoyla yollayayım arkadaşıma kurban olsun
Canim benim
tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Ayrı kahvaltı takımı almadım 

Normal setim var ama şahane bana göre :) 
0 oy
tarafından
Bnim var oturma odasinda bufede yemek takimlarimla kahvalti ve sudanliklarim sus gibi duruyor birisi gelince cikariyorm
0 oy
tarafından
Normalde kullanmıyorum ama misafir olunca ayrı servis ettiğim için kullanıyorum elimin altında yani
0 oy
(460 puan) tarafından
Var ama hic kullanmadım 
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Yok kız normal bardak tabak kullaniyom:)

0 oy
(903 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben çok severek kullanıyorum, kendi evimde değilim internetten bulup atıyım modellerini

image

image

Emsan olanı kendim almıştım nişanlıyken çeyizime, kırmızılı olanı da bekarken çalıştığım dönemde velilerim öğr. gününde hediye almıştı, ayrıca bide ikeadan kare beyaz bi set oluşturdum 3 ünü de kullanıyorum evimdeyken, sadece yemek takımları salonda konsolda duruyor bunlar hep elimin altında mutfağımda ayda yılda gelecek misafir için eşyalarımı saklayamam valla :))) 
0 oy
tarafından
Benim yok almayı da düşünmüyorum zaten elimin altında çok takimım var gerek duymuyorum
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Kendi evim olsaydı kullanırdım süs diye almadm sonucta kaynanamla birim bütün tabak çanaklaem bodrumda bi granit setimi çıkardm mutfak robotu falan yoksa herşey yerinde
0 oy
tarafından

2.5 senedir kutusunda duruyo

image

0 oy
(264 puan) tarafından

image

benim ki bundan ben kullanıyorum
(48,301 puan) tarafından
buna bayıldım
0 oy
(48,301 puan) tarafından
ben cok seviyorum ama kullanmıyorum büfe ye kaldirdim mutfakta yerim yok artik misafirde gelmiyo duruyo öyle
0 oy
(2,578 puan) tarafından

image

benimki bu canim
0 oy
(2,743 puan) tarafından

Kahvaltı takımım varda de takımların parçaları var mı kız takımdan kalan bı iki parça tabak mabak:D

0 oy
(3,522 puan) tarafından

image

Bu canım kahvaltı takımım=))
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Yok ki :))))))))
0 oy
(553 puan) tarafından
Benim var ama ayrı eve geçince artık tabi o zamana kadar kaldır temizleme de kırılmazsa :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 505 göst.
7 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Derineylem11 (792 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
18 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 57 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (284 puan) tarafından soruldu

376,810 soru

11,276,863 cevap

34,668 kullanıcı

...