0 oy
1,120 göst.
Aile kategorisinde (1,580 puan) tarafından
Eşim şuan calsmiyo ama geç geliyo eve

63 Cevaplar

0 oy
(1,504 puan) tarafından
Benim eşim işte bu gece. (Tamamen yok
(1,580 puan) tarafından
İş için ama olsun soncta çalışıyo ya
(1,504 puan) tarafından
Aynen öyle. Tek kalıyorum evde. Iki aileden de uzağız.
-Reklam-
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Arkadaslari falan varsa olabilir ama. Her gece her gece de bu saate kalmamalı bence. Nacizane fikrim bu
(1,580 puan) tarafından
Aynen bende o fikirdeym konuştum yine konuşacak gece dışarı çıkmayı bıraktırana kadar
(1,504 puan) tarafından
En azindan ciksa bile gec gelmesin bi zahmet.
0 oy
(82 puan) tarafından
10u asla geçmez 10a kalmaz bile karı kızar diyomus arkadaşlarıma asla geç kaldığını bilmem çok sukur
(1,580 puan) tarafından
Maşallah de nazar değmesin :)
0 oy
(62 puan) tarafından
Valla genelde evden işe işten eve .. halı sahaya gideceği zaman veya binde bir arkadaşlarıyla görüşme durumu olduğu zaman falan önden bana açıklar. İyi derim canım git tamam.. gider. Yazmam veya aramam zaten nadir gidiyo diye. Bı bakmışım bı saat sonra kendisi yazmış bana napiyosun nasılsın diye.. iyi diyorum canım evdeyim. İşte ben de şununla surdayim der vaziyetini açıklar.. tamam derim. Bı saat daha geçer bu kez arar geliyorum yoldayım bişey İstiyo musun bişey lazım mı canin ne istiyo der vs. Acaba daha katı bı kontrol mu bekliyo benden:)) hiç saat geçirmez kaç dediyse +-15  dk farkla gelir eve yani
(1,580 puan) tarafından
Maşallah de nazar değmesin kıskandım bak şimdi keşke benimki de öyle olsa benim ki soyluyo gittgi yerleri ama geç geliyo
0 oy
tarafından
Valla işi ne zaman biterse öyle gezmesi falan yoktur nereye giderse bizimle 
(1,580 puan) tarafından
Kız maşallah de nazar değmesin :))
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Vardiyalı çalışıyo çalıştığı yer biraz uzak olduğu için çıkış saati kaç ise 1 saat sonrasında evde olur 
(1,580 puan) tarafından
Yorgunlukta olur uyku dengesizliği flan ozaman dışarı çıkmaya fazla vaktinde olmuyodur
(9,626 puan) tarafından
Evet olmuyo ama genelde evde de olsa disarida da olsa bizimle vakit geçirmeyi daha çok sever..dışarıya arkadaşlarıyla buluşsun diye ben zorla yollarım biraz kafasını dağıtsın diye onda bile 1 saat durmaz geri gelir çok nadirdir kendine vakit ayırıp dışarı cikmasi yani ayda en fazla 2 kere çıkar dışarı ama çoğunlukla hep evde bizimledir..hiç bi yere gitmez ama her hafta kolumdan tutar annemlere gideriz onun en iyi arkadaşları kayincolari kaynanası ve kayınpederi yani benim ailem
0 oy
(5,134 puan) tarafından
7 gibi geliyor mutlaka şaşmaz hiç 
(1,580 puan) tarafından
Maşallah :))
0 oy
tarafından
Çalışmadığı zamanlarda gece gündüz sürekli evdeydi.. Benle vakit geçirmesi varken dışarı da işi ne ki.?

Şimdi de iş ev iş ev beni bırakıp gitmez bi iki kere yaptı geç gelmeyi burnundan fitil fitil geldi daha da gitmez.. Gidemezde ben sırf onun için gül gibi işimi bırakıp bilmediğim bi hayata girdiysem gelip onun köyünde yaşıyorsam hava kararınca evinde olacak oyarım yoksa.. Korkuyorum bunu biliyor..
(1,580 puan) tarafından
Başka memleket ten mi gittin ki
tarafından
Ben Maraşlıyım İstanbulda yaşıyordum orda tanıştık ve şuan Bartında eşimin köyündeyim 1 tane akraba tanıdığım yok hepsi eşimin çevresi..
0 oy
(505 puan) tarafından
Isi biter bitmez 5 dk gecikmedn gelio
(1,580 puan) tarafından
Ne güzel canm
0 oy
tarafından
Gececi canm bu gece yok sbah 8de alcak beni annemden. Nprmalde de çalşmasa da durmaz öyle dısarda gelir evine oğlunu özler çok şükür sevmiyo öyle kahvedir sokaktır.
(1,580 puan) tarafından
Bizimki de kahveyi sevmiyo da arkadaşlarıyla kuzenleriyle oturmayı seviyo bı dükkanları var kuzenlerinin orda takiliyolar genelde
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Gece 12-1den asagi gelmez bazen 7-9 arasi 
(1,580 puan) tarafından
Aynı kaderi yaşıyoruz ozaman :))
(2,009 puan) tarafından
Kader ortagim :)
0 oy
(3,107 puan) tarafından
7 de evde olur
0 oy
(3,823 puan) tarafından
5 de işi biter markete uğrar 5 buçuk gibi evde olur bazen işi uzuyor onda da engeç 6 da evde olur 
0 oy
(8,343 puan) tarafından
İşten cıkar alısverısı yapıp eve gelır.
0 oy
(267 puan) tarafından
Kocam bensiz dışarı çıkamaz ki 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Yasa sabah geliyor keyfiyetten ;))
0 oy
(157 puan) tarafından
Canim eşim sabah yedi buçukta gidiyo aksam da 7 çeyrek kala eve girmiş oluyor 
0 oy
(477 puan) tarafından

Satt 17:00 te isten ciktiginda evine gelir bebisine bakar bende aksam yemegini hazirlarim temizligim bitmediyse yaparim eger isim yoksa parka cikaris aksam dizi izleris sabah 6,7nkadar bebegeno bakar ben uyim diye donra ben kalkarim gunaydin opucugu yanagina kondurup ise yolarim oglen 1 satline gelir bizi gorur evde yemegini uer yine ise gider oyle sagolsun benegimi de bakar bana da arada sirada kavgalar olir ama tutmeyen baca yoktur :))

0 oy
(544 puan) tarafından
Benim eşimde çalışmıyor mübarek hiç ewden çıkmıyor çıksada yarım saat en fazla 1 saat duramaz geri koşa koşa ewe gelir böyleside kötü
0 oy
tarafından
9-10 gibi gelir arada 11 dede kendi is yeri oldugu icin uzar işleri 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 413 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,133 göst.
7 Eylül 2020 Aile kategorisinde (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 993 göst.
12 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
28 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hellomam (4,961 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...