0 oy
1,131 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Yasin okicm da kızlar öyle hastanede rahatsızlığı olan biri tanıdınız fln varsa yazın isim şimdi derseniz niye senin duanın kabul olur kesinliği mi var diye :Dhaklısınız başkasına ettiğin dua kabul olurmuş birbirimize faydamız olsun olursa ne ala siz yazın isminizi demedim çünkü size zaten dua edicem o ayrı siz yazın duam bitince açıp isimli edicm tişikkirlerrr görüşürüz by :D❤️❤️

22 Cevaplar

0 oy
(1,232 puan) tarafından
Annelerim, eşim h ve babam canım birde bebeğim yeni dünyaya geldi onu da Duana katar misin .? Annelerimin adı fadima, Done .Babam Zekeriya ,Eşim Abdülkadir, kızım Lina ;)
tarafından
Okudum cnm isimleriyle yerini bulsun inşallah
(1,232 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun İnşallah canim.Rabbim hayırlı sağlıklı eylesin evlatlarımızı bizleri ailelerimizi İnşallah
tarafından
İnşallah canım benimmm
(1,232 puan) tarafından
Amin İnşallah
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Kız ALLAH razı olsun senos yirim senin o düşünceli aklini❤❤ sen bana dua et sağ-salim doğsun oglusum doğumum kolay geçsin :D

tarafından
Ettim cnm bnim senin isminle ailene yavruna da yerini bulsun inşallah ❤️❤️
(3,458 puan) tarafından
ALLAH razı olsun canim Sen de benim dualarındasın:))
tarafından
Canımsın çok teşekkür ederim :)
0 oy
(545 puan) tarafından

Kuzum oglum hasta gerci sukur rabbime hastanede falan diiliz ama cok fena oksuruyor birazcik bizede dua edersen cok sevinirim  allah razi olsun simdiden oglumun adi suleyman ali <3

tarafından
Okudum cnm şifa duasıda okudum yerini bulsun inşallah ❤️
(545 puan) tarafından
Amin  allah rwzi olsun tskr ederim
0 oy
(31 puan) tarafından
Canim benim kizimda kivraniyor gazdan adi Gülce onu da duana katarsan cok sevinirim
tarafından
Okudum cnm bnim ayrıca şifa duası okudum bebeklerinize ismini kattım yavrunun yerine bulsun inşallah
(31 puan) tarafından
Insallah Allah razi olsun canim
0 oy
tarafından
Benim icin de dua et canım eşimin işleri açılsın su maddi sıkıntılarımız son bulsun inşallah 
tarafından
Ettim cnm bnim kabul olsun inşallah
tarafından
Allah razı olsun canım benim inşallah
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Ablamın yuvası bozuldu bebegi olmadı adı ayşegül abim hasta oda önder onuda duana katarsan :) inşallah kabul olur bende dua etcem hepimize Allahım herseyin hayırlısını versin 

tarafından
İsimleriyle ettim cnm yerini bulsun inşallah
(2,172 puan) tarafından
Agzına saglık kuzum sagol :)
0 oy
tarafından

Cnm babamin ve abiminve eşimin hayirli bir işi olmasi icin dua da edermisin:) 

Babam Hanifi

Abim furkan

Eşim Ümit 

Allah simdiden razi olsun kuzum<3<3

tarafından
Ettim cnm yerini bulsun inşallah ❤️
tarafından
Rabbim razi olsun hayirlisiya bi avazda kurtarsin cnm senide:))benim duamda boyle olsun senin icin
tarafından
Canımsın çok teşekkür ederim :)
tarafından
Rica ederim kuzum:-*
0 oy
tarafından
Eğer annemi duanın içine katarsan çok mutlu olurum canım 10 senedir sara hastası sürekli nöbet geçiriyor

Adı Ayşe 
tarafından
Tabi bide eşim sağ salim gelir inşallah
Adı Fatih
tarafından
Okudum cnm eşine de sağ salim kavuştur deidm yerini bulsun inşallah
tarafından
İnşallah canım benim çok sağol :) ❤️ ❤️
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Eşim bekçi olcak dua er :D ama benim adımı derken özel ve önemli allahım sen biliyosun de :D düşünceli senosum ❤
tarafından
Ettim cnm bnim m iş içinde evladın içinde yuvamız da eşimizle sohbetimiz artsın diyede ❤️❤️
(2,423 puan) tarafından
Aminnn inşallah kuzum cümlemizin  ❤
0 oy
(2,181 puan) tarafından
annem dizlerinden babam da karacigerden hasta onlari da duana katar misin :) bi de beni unutma saglikla en normalinden dogurayim bebisi :D 
tarafından
Ettim cnm yerini bulsun inşallah
(2,181 puan) tarafından
Allah razi olsun canmm
0 oy
tarafından
Ya çok düşüncelisiniz Allah razı olsun. Müminin mümin için yaptığı dua çok hayırlıdır. Bu güzel düşüncenizin, dualarınızın karşılığını fazlasıyla yüreğinize, evinize, bebişinize versin inşaallah Rabbim. Zor bir dönem atlattık benim yuvamın güzel muhabbeti, mutluluğu bereketi için bizide katarsanız çok memnun olurum. Zeynep - gürkan. Selam ve dua ile. 
tarafından
İsimlerinizle ettim cnm yerini bulsun inşallah
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Allah dualarini kabul etsin, senden razi olur inşallah. 
tarafından
Amin cnm hepimizden inşallah
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Kızım için dua et kuzum bugün doktpe dedi kafası biraz büyük bir hafta ilerde dedi ama şükür çok iyi dedi biraz araştırdım genetik olabilir deniliyor dua et yavrum iyi sağlıklı olsun inşallah kafama takıldı üzülüyorum canım inşallah yavrumu sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım rabbim hepimizin bebeğini korur sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah aminnnnnnnnn 
tarafından
İnşallah canım benim bebekler için şifa duası okudum herkese gönderdim inşallah herşeyi yolunda olsun yavrunun
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn kuzum Allah razı olsun canım arkadaşım ❤️❤️❤️
0 oy
(78 puan) tarafından
Benide duana katarmısın hamile kalamıyorum annelik duygusunu tatmak istiyorum Şimdiden Allah razı olsun❤
tarafından
Şuan ettim cnm inşallah kabul olur ❤️❤️
(78 puan) tarafından
İnşallah sağolasın ❤
0 oy
(1,933 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canm lohusayim bende adım Şükran cocuklarim Irmak,Ömer Ali,Alparslan icin saglik için bide eşimle aramız iyi değil onun için okurmusun pazar kirkim çıkıyor yetisemedim normalde yasin ve başka bir sürü süre dua okurum ilk defa okuyamicam
tarafından
Ettim cnm zaten özellikle önce bebişlerimize sonra ailelerinize sonra da eşle huzur ver muhabbet artır diye ettim cnm yerini bulsun inşallah
(1,933 puan) tarafından
Sağol canm Allah razı olsun
0 oy
(1,093 puan) tarafından
İkizim ertugrul icibde ederseniz sevinirim kron hastası.. Allah razı kalsın soy adı acar :) 
tarafından
Ettim cnm yerini bulsun inşallah
0 oy
(1,064 puan) tarafından

Benimde esimle aram bozuk :( bizede dua et kuzum<3

tarafından
Ettim cnm bnim eşleere de ettim Rabbim muhabbetinizi arttırsın inşallah
(1,064 puan) tarafından
Amin kuzum cumlemizin insallah
0 oy
(465 puan) tarafından
Banada okurmusun esimle bosaniyoruz hamileyim
tarafından
Şuan ettim Allah yardımcın olsun cnm benim işin rast gitsin
0 oy
tarafından
Ya ne kadar guzel dusunmussun canım.  Rabbim nigde de guzel insanlarla karsilastirsin sizi. Yeni bir hayat sizi bekliyor .  Benim de babam annem ve esim in sikintisini gidersin Rabbim
tarafından
Aminnnn çok teşekkür ederim canım ne sıkıntıları varsa ailenin gidersin inşallah canım benim başından eksik etmesin
tarafından
Amin canım hepimizinkini inşallah
0 oy
tarafından
Canım öncelikle Allah kabul etsin ben de doğumdan kızımla sağlıkla çıkabilmemiz için dua eder misiniz kızımla ilgili bir kaç şey dediler doktorlar da korkuyorum 
tarafından
Ettim cnm bnim bebişlere özel şifa duası okudum gönderdim yerini bulsun inşallah
tarafından
Allah razı olsun rabbim size hiç bir acı göstermesin inşaAllah
tarafından
Aminnnn hiçbirimize göstermesin inşallah canım benim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 279 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensss_annesii (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
0 oy
12 cevap 137 göst.