0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Bebegm 5 aylk ve sadece besiginde uyuyan bi bebek besik disinda hic biyerde uyumaz en fazla 10 dk uyur

Yatak odam baya kirlendi zaten saclarim cok dokuluyo halilar hep kıl elektrikli süpürgem hiç cekmiyo nefret ediyorum supurgeyle iş yapmaktan 

Neyse dedim bugun nevresimleri falan yikaym haliyi fircalaym oglum oyle bi aglyoki biyeri acimis gibi uyumak istyo uyutuyorum uyaniyo hep

Nasil cozum bulcam bu işe yatak odami hicmi temizliyemiycem :( siz nasil yapyosunuz

7 Cevaplar

0 oy
(3,274 puan) tarafından
bebegin besigi tasinabilir sekildeyse baska bir odaya götürebilirsin 
(135 puan) tarafından
Yok cnm mobilya besik annemelr aldi ben tasinir besik istyodum almadilar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aksam esine ver o baksin sende yap kuzu
0 oy
(44,788 puan) tarafından
Ben her gun supurge takarim oglumda o kadarlikken eline biseyler veriridim oyalirken yapardim  pusete felan koyardim simdi 9 aylik yine aybi oyuncaklari veririm onune yaparim ben her gun ama sil suour yapiyorum 1 gun yapmayinca cok batiyo
0 oy
(2,241 puan) tarafından
aksam esin biraz baksin dip kose temizle canim bebisin icin de sorun olur toz falan varsa. hem kac dakika surcek sanki babasi ilgilensin biraz :) 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Beşiği başka odaya taşa orada uyurken hemen sil süpür makinaya atılan hali ise at makinaya hemen yıkasın
0 oy
tarafından
Akşam eşin eve geldiyse ver işini yap
0 oy
(8,153 puan) tarafından
Aksam  esin eve gelince 1 sat bebeğe baksın siz temizleyin ben öyle yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde E.m.hs (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (560 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 2,139 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde Zelal...Swdn... (11,217 puan) tarafından soruldu

383,689 soru

11,480,740 cevap

35,105 kullanıcı

...