0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar bebegim 21 aylik tasinacagim 22 aylik olunca oda yapmak istiyorum ama deprem oldugunda baya etkilenmistim. Ama ayiramiyorum ne yaoayim yeni evde oda yapip ordami uyusun yoksa yine besigini yatak odasinamı kurayım.  Bu arada depremden bizde etkilendik urfadayim. Aylarca dışarıdaydik korkuyorum birsey olsa yetişemezsem diye. 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,289 puan) tarafından
Ne zamana kadar aynı odada yatmayı düşünüyorsunuz peki. Daha fazla aklı ermeden odasını ayırmak daha iyi olur
-Reklam-
0 oy
(12,893 puan) tarafından

Kızım 3.5 yaşında birlikte uyuyoruz Akşam dedim kardeşin emmeyi bıraktığı zaman odanız da uyursunuz ben sensiz uyuyamam hem bana böyle sarılıyorum diyor böyle dediğinde de hiç kıyamıyorum :)

0 oy
(3,000 puan) tarafından
Oncelikle cok gecmis olsun Allah bir daha yasatmasin.Bence yeni ev tam zamanı odasını şimdiden anlatmaya başla  heveslendir.odasında yaşadığınız olumsuz deneyimden dolayı korunaklı bir şekilde planla odasına yetisirsinde odasında uygun saklanma alanı olmazsa işin zor olur mesela benim kızın odasi olası bir durumda hiç uygun değil korunaklı alan yok.Biz bile eşimle odasını tekrar planlamaya karar verdik.
0 oy
(711 puan) tarafından
Benim oğlum da 22 aylık deprem olduğunda 15-16 aylıktı ve ben ayırmaya karar vermiştim. Mardin de bile o kadar çok sallandık ki korku içime yerleşti. Ayıramadım. Nasip olursa bir kaç ay sonra batı da bir yere taşınacağız. O zaman ona oda yapıp ayırmayı planlıyorum. Çünkü hem büyüdü hemde eşimle yalnız kalmayı özledim.
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Yaşı ne kadar büyürse ayırması bı o kadar zor oluyo canım ben de kızımı ayircam 2 yaşında emzirmesi felan bitti onu bekliyordum ranza aldık ablasıyla beraber uyucaklar bakalım korkarak da ne kadar yaşıcaksın nereye kadar olacak çok zor yaşadığınız şey ama mecbur klavak 
0 oy
tarafından
Ben Gaziantep'te yaşıyorum canım depremden sonra gözümden ayirmiyorun ayırmam da
0 oy
tarafından
Ne zamana kadar aynı odada peki canım bak ölüm gelecekse yabindada gelir Allah korusun böyle düşünüp kendinize el kadar cocuguda strest etme 

Odasını ayır gec bile ben 6 aylllik olur ayiririm hemen 
0 oy
(7,882 puan) tarafından
Kızım 13 aylık dün gece odasında yatırdım ilk defa bir sıkıntı yaşamadık ne kadar erken o kadar iyi 
0 oy
(12,531 puan) tarafından
Tam bire girince ayırdım. Hemen alıştı benide yatırmıyor yatağında 
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Valla deprem herşeyi altüst etti. Ben de ikisini de yanımda yatırıyorum. Büyük 25 aylık küçük 7 aylık 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 236 göst.
0 oy
3 cevap 59 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde glstn34 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 645 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,624 cevap

34,775 kullanıcı