+1 oy
444 göst.
Moda kategorisinde tarafından
Namaz kilanlar vardir aramizda. sorum onlara degil

Makyaj Yapanda vardir aramizda. sorum onlara da degil 

Ikisini bir arada yapanlar sorum size. Her gun makyaj yapiyor musunuz evde her abdest alista zor oluyor mu o makyaji silmek ? Formulunuz nedir??

11 Cevaplar

0 oy
(135 puan) tarafından
Bazen çok sık değil adet oldugum günler oje falan sürüyorum fondeten suruyorum makyajida maske takmadan önce yapardim ciktikca ama artik maskeden bsey gozukmuyo yapmyorum
(1,495 puan) tarafından
Cikarken siliyorum ben. Gunlukde dışarıya cikmiyorum eşimin işinden dolayı. :)
(135 puan) tarafından
Bemde hic cikmam eşim zaten hep calsyo
(1,495 puan) tarafından
Biz bide ailelerden uzağız. Gelen giden de olmuyo eve. Kendimiz davet ettiklerimiz oluyo. Pat diy3 gelen olmuyo yani evde rahat giyiniyorum o yüzden. Bizde hafta sonuna cikiyoruz bi.
tarafından
Esin ne  is yapio fatoscan
tarafından
Aa evet parlatici belli etmez
-Reklam-
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Özel günler hariç hiç makyaj yapmıyorum inaanın cildi yıpranır ya :ermm: 

tarafından
Evet yoruyor cildi
0 oy
(372 puan) tarafından
Genelde biyere giderken öğlen gideriz abdest alıp çıkarım ikindiyi akşamı o abdestle kılarım yatsıya evde oluruz her türlü abdest duruyorsa kılarım yoksa evde olduğum için abdest alırım 
tarafından
Makyaji silmek usenmiyor musun
(372 puan) tarafından
mecbur napıyım zaten rimel olur göz makyajım olur benim diğer yapmam zaten dediğim gibi yatarken zaten çıkacak makyaj
tarafından
Oyle dogru
0 oy
tarafından
Oje surmuyorum cok ozel gun de sadece o gun mutlaka aksam silerim normal makyaj da evin ıcınde aman aman yapmam ama bir yere gideceksek yapmadan once abdest alırım oyle yaparım 
tarafından
Mantikli  da Kayra  ates izin veriomu:))
tarafından
Valla canim sabah o uyurken kılıyorum oglen uyuyunca ikindi biraz zor oluyor yarı kafamda yarı yanımda veya mama sandalyesine koyuyorum aksama yatsı ızın makyajımı da bir yerden gelince direk silerim onun haricinde evde arada esıme ozel yaparım her gun her gun cildimı madetmemm :)
tarafından
Tesekkur  ederim yorum  icin:)
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Hiç yapmam sadecece düğün fln olursa çok hafif yaparm artık virüstn dolayı biyerede  gitmiyorum malzemem bile yok fondoten dışında
tarafından
Sadece foundation  mi kullanrsn
(1,556 puan) tarafından
Evet oda çok nadir düğüne fln gidersem
tarafından
Tesekkur ederim yorum icin
(1,556 puan) tarafından
Rica ederm
0 oy
tarafından
Ben bi yere gidersem abdest alıyorum sonra zaten çok yapmiyorum fondöten bide rimel ama bunların içeriği önemli tabi domuz yağı olmaması gerek 
tarafından
Oriflama sanrm dogal
0 oy
(554 puan) tarafından
En güzeli hiç makyaj yapmıyorum dışari çıkınca bir kalem o kadar onuda arada sorun yok benim için :)
tarafından
Tesekkur ederim yorum icin
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Adet gunlerimde maskara filan fondoten far oje surerim, diger gunler nadiren surme cekerim, gunluk makyaj yapsam cildim mahvolur zaten, o yuzden sorun yok abdest alirken, en fazla ruj surme olur ondada ruj zaten kendiliginden gidiyor cogu zaman
tarafından
Hm tesekkur ederim yorum icin
0 oy
tarafından

25 yaşındayım hayatımda 2 kere yapmışımdir oda nişan ve düğünüm de başka da yok o zmn yaptırmak bile çileydi bnm için abdest konusunda sıkıntım olmuyor yani :angel:

tarafından
Aaa karsi misin peki
tarafından
Elbette karşıyım cildimi kendi ellerimle bozamam herkese de karışmam tabi
tarafından
Anladim tesekkur ederim yorum icin
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Bekarken dışarıya çıkacağım zaman abdest alirdim sonra makyaj yapardim ama evlenince hiç yapmaz oldum :)
tarafından
Bebekten  dolayimi
(1,993 puan) tarafından
Eşim sevmiyor nefret ediyor hatta o yüzden canim birde yapmaya yapmaya insan yapmak istemiyor bayramda yaptim kızdı küstü başkada yapmadım :) çok birşey yapmiyorum ama ben seni doğal seviyorum diyor saygi duyuyorum
0 oy
(758 puan) tarafından
inan yapmiyorum namaz kilmaya basladigimdan beridir surmuyorum .. cok zorlaniyorum neredeyse makyaji cikardim hayatimdan 
tarafından
Zor oluyor bnce duzenli namaz kilan biri icin makyaj
(758 puan) tarafından
cok zor hemde surekli lavabo ihtiyacim oluyor bozuluyor neredeyse  her namaz vakti aliyorum abdesti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fadimee.k (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde BirAnne20 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.