0 oy
722 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Dün bilgisayardan biseyler baktım sonra geçmişe bi bakım dedim eşimin facebook hesabı yok benim de baktım adın dan farklı fake bi hesap çıkış yapmış aradım iş yerin deydi filan neyse eve geldi kavga ettik açtırdım hesabı kızlar vardı iş yerin de silmiş sonra arama gecmisin de Mayıs gibi seks hikayeleri yazmış daha fazla bakamadım kapattı hemen ağladım yeminler etti pugb hesabı bu ben girmiyorum iş yerin de ki arkadaşım da da var şifresi dedi oda oyun oynamak için istedi verdim böyle olucağını bilmezdim dedi yalvardı ben etmedim yapmadım ben seni seviyorum niye yapiyim dedi yarın o çocuğu geberticem eve getircem yüzlestiricem dedi çocukta yeni evli ama adamın yüzün de meymenet yok aradı yanım da ben kullanıyodum aynen filan dedi hiç inanasım da gelmedi ama adama da güvenemedim bi sapık gibi tipi var ne yapıcağımi şaşırdım ailesine söyledim annesi çok kızdı filan babası konusucak mis babam benimle konuşmuyor kaçtığım için eğer konussaydi bi dakika durmazdim

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yalan söylediğini dusunuorm.Cok panik yapmış.Arkadasinida yalanina ortak edior.Arkadasima sifre verdim olaylarina inanmayin artik.Git gitme bosan bosanma diyemem.Lakin yalan belli.
(1 puan) tarafından
Bana da öyle geldi ama pugb oynamak için açtım sadece hiç girmedim dedi beynim almıyo gerçekten adama da güvenemiyorum
tarafından
Seks hikayeleri ile pugbun ne ilgisi var?Yalan canm.
(1 puan) tarafından
Pubg oynamak için facebook ile giriş yapmak gerekiyo oda 3 sene önce açtım ama girip bisey bakmıyorum diyo şimdi aradı hiç bisey yokmuş gibi uste çıkmaya çalışıyo o kadar zoruma gidiyo ki
(9,259 puan) tarafından
Aynen öyle ınanmayın her bku kendılerı yıyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşine güven canım 

Yapmışsa Allah bı şekilde karşına cikartir zaten 

Şimdilik güven 
(1 puan) tarafından
Güvenemiyorum hesabı hemen dondurdu neden kapattın dedim yoksa iş daha kötüye gidicekti dedi
tarafından
Hım hemen dondurması da tuhaf . Biraz daha kurcalamalisin ozaman
0 oy
tarafından
Babanın evine gitme bu sebepten zaten ama süründür hemen affetme 
(1 puan) tarafından
Beni babası dövdü daha önce bu gene babasını savundu bide şimdi bunu yapması çok zoruma gitti ben hala yanın da dururken bana bunu yapmicakti yapmadigim bisey için suçlanıyorum diyip duruyo
tarafından
Sende tamam ötekinin karısıyla konusacam de hep o yapio ya de oğlan nasıl olsa seninkine patlar senin yüzünden yuvam dağılacak die
(1 puan) tarafından
Bende öyle dedim ama kadın hamileymiş öyle olunca vazgeçtim bisey filan olur sorumluluk alamam
tarafından
Tehtit et bacım karısına gitmeden bu kadar basit
(1 puan) tarafından
Babamla konuşmuyorum kaçarak evlendiğim için beni kabul etmiyicegini bildiği için böyle yapıyo karısına söyledi görürüm filan bana zorla biseyler yaptırma pişman olucagim şeyler diyo delirmek elde degil
0 oy
tarafından
Bence herseyi ailesine yansitmayin

Aranizda halletmeye calisin. Ha halledilmeyecek bisey olur ozaman yansitin

Ama esin inandirici gelmedi bana
(1 puan) tarafından
Bilerek söyledim çünkü 2 sene önce de instagram hesabı açmıştı yine o arkadaşım yaptı demişti ilk değil
0 oy
(13,211 puan) tarafından
Aman hep arkadaşlar yapar zaten 
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Bence pusuya yat. Takipte kal. Inanmis gibi yap derim. Zaten oncesinde yapmissa senin güvendiğini sanarak tekrar eder yani.. 
(1 puan) tarafından
Ben her zaman bakardim telefonuna zaten gözüm kapalı kocam yapmaz diyenler den değilim zaten
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Tekrarı olmasa inşallah ama hata olabilir şeytana uymuş olabilir bazen yanlışın büyüklüğü kucuklugude önemli. Eskisi olmaz belkide güvenin ama en azindan tekrarı olmaz ise inşallah sorun olmaz belkide

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 420 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (531 puan) tarafından soruldu
+2 oy
40 cevap 1,325 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 893 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 666 göst.