0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (208 puan) tarafından
Biz beraber oturuyoruz kaynanayla ve görümcelerle yemeği bem yapıyorum ve kaynanaya soruyorum bugün ne ypıcam diye siz nasıl yapıypesunuz soruyormusunuz yoksa kafanıza göre mi yapıyorsunuz

18 Cevaplar

+1 oy
(1,523 puan) tarafından
Canım bizde kayinvalidemle oturuyoruz soruyorum kafana göre takıl diyor yemeği ben yapıyorum 
(208 puan) tarafından
Anladım canım ben hep soeuyorum kalabalık oluduğu için
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Kaynanmlaykn o yapardı bnada o sorardı bugün ne ypym diye:D

(208 puan) tarafından
Ne güzel
+1 oy
(838 puan) tarafından
Altli üstlu oturuyoruz, ama beraber yiyoruz Bizde herkez aşçı bi ben bi kaynanam bir kocam bi kayınpeder hepsi yapıyor kime denk gelirse :) 
(208 puan) tarafından
Oo maşallah
0 oy
(456 puan) tarafından
Ben kendi evimde oturuyorum çok şükür öyle bir derdim yok
(208 puan) tarafından
En güzeli darısı başıma
(456 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(82 puan) tarafından
İkimizde yapıyoruz ikimizde birbirimize soruyoruz bulaşığı bile bazen o bazen ben topluyorum her işi ortak yapıyoruz 
(208 puan) tarafından
Bizde çamaşır bulaşık yemek temzilik çocuk hepsi bende
(82 puan) tarafından
2 çocuk var bı iş yapsa bile al anne deyince alır Allah razı olsun tabikide bende ona göre davranıyorum anne kız gibiyiz arada anlaşmazlık olsada oda herkezde var kendi annenle bile oluyor mesela şuan bulaşığı halalleti 3 yaşındaki kızım kum dökmüş eve onu süpürdü bende ayakta cocucik sallıyorum 4senedir bu böyle kaynanam 40 ben 21 yasindayim
0 oy
(872 puan) tarafından
Ben yapıyorum canm. Kendine sorulmasını istiyor ama ben eşime soruym o ne derse onu yapym:) Yada kafama esen i yapym 
(208 puan) tarafından
biz kalabalığuz o yüzdeb kafama göre ypmıyorum
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bizde beraberiz aama evler ayrı yeme içme beraber genelde kayinvalidem yapar yada sorarimm akşama ne yapalım diye oda soyelr birini ben birini o yapar öyle bazen seraya ise gider bn yaparım oyle
(208 puan) tarafından
Ne gğzel cnm bizde öyle bsşeu yok
0 oy
(2,897 puan) tarafından
Ben yapıyordum normalde arada biraz tatsızlıklar oldu bende lafımı söyledim tüm iş benim üstümde diyr artik kendi yapıyor sabah erkenden 
(208 puan) tarafından
Bizde öyle valla görümcelee olmasına rağmen kimse elini biseue sürmüyor
0 oy
(157 puan) tarafından

Canim ben birlik oturuyorun genelde esimin sevdiği yemeği yaparim esimde ayni yemekleri sevince kendi sevdiğin yemeyi yapıyorum afiyetle yiyorum :D:D

0 oy
(682 puan) tarafından
Birlikte yaşarken hizmetçi gibiydim her işi yapardım yemeği yapardım o misafir gibiydi kendi evinde 2 ay oldu kendi evime çıkalı şükür şimdi o kendi yemeğini kendisi yapıyor ve darısı tüm birlik yaşayanlara inşallah 
(208 puan) tarafından
Bu işler böyle cnm malesef yaptklaeın görünmez bende dua ediyorum bianönce kendi yuvam olsun diye
(682 puan) tarafından
İnşallah olur canım kaç yıldır berabersiniz ben 2 yıl yaşadım sizin çıkma imkanınız varmı
(208 puan) tarafından
3 yıl olucak cnm bize sağlk problerimz var düzelince çıkıcaz ayrı eve insallah
(682 puan) tarafından
Allah şifa versin cnm sağlık olsunda gerisi gelir zaten bende 2 yıl yaşadım bak geçti gitti şimdi evimdeyim seninde geçer
(208 puan) tarafından
Sağol canım aynen insalalh biranönce geçer
0 oy
(161 puan) tarafından
Aynen bende aynı senin gibi. Kendim yapmak istesemde yemek bulamıyorum o yüzden hep akşam sorarım sabah ne yapayım diye
(208 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
tarafından
Beraber değiliz ama bizde kaldığı zamanlar o yapar yemekleri genelde ben canım şunu istiyor bunu istiyor derim oda kolları sıvar hemen :)))) 
(208 puan) tarafından
Maşallah ne güzel :)
0 oy
tarafından

Aaah ah bir sene beraber oturdum ocağa yaklaştırmazdı ara sıra yapardım akşama çok güzel olmuş desinler hemen ertesi gün içine bişey koyar ben yaptım derdi çok şükür kurtuldum :D

(208 puan) tarafından
Seninkide ayrı bişeymiş :)
0 oy
(82 puan) tarafından
Ben yapıyorum arada bi sorarım oda fikir vermez sağ olsun:))))
(208 puan) tarafından
:))) O da güzel
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Birlikte oturdum bende o zamanlar Kaynanam yapardı ama söylene söylene ben bilmiyordum çünkü. Annem en başta yemek bilmez demişti oooo ben yaparım diyen kadin sonradan neler etti bana. Sonra öğrensem de cesaret edemedim çünkü Allah korusun o yemek olmazsa da ayrı söylenirdi hem bana hem giden malzemeye. Çok şükür şimdi ayrıyım ve ondan öğrendiğim hiçbir şeyi evimde yapmıyorum. Her gün değişik bir tarif deniyorum eşimde halinden çok memnun hatta şimdi oraya giderken bile evde yiyip gidelim diyor :))))
(208 puan) tarafından
Bende hiçbisey bilmiyordum ama hepsini öğrendim çok şükür kimisini ondam kimisini internetten herkesde beğeniypr ama ona soröadan yapmuyprum kalabalık oldığu için
(1,790 puan) tarafından
Yapsan niye bunu yaptın denir
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bn ayrı oturuyorum ama gidip bi hafta falan kaldıgım oluyor o zamanlar bn yapıyorum ona soruyorum bekar görümcemde var ama genelde bn yaparım ona malzemeleri getirtirim bn yaparım
(208 puan) tarafından
O da güzel cnm benimkler malzsme bile getrmez
0 oy
(716 puan) tarafından

3 4 ay oldu ayrılalı ben yapardım ve sormazdım onunda umrunda değildi zaten;)

(208 puan) tarafından
Aman iyi olmuş kurtlmssn daıeısı bana
0 oy
tarafından
Birlikte otururken bazen birlikte yapardik bazen bn yapardim bazen kaynanam bazen esim 
(208 puan) tarafından
Ne güzel cnm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 410 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 432 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Ebru yilmaz (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 431 göst.
18 Aralık 2021 Aile kategorisinde Gulsumm_01 (24 puan) tarafından soruldu