0 oy
856 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
2.bebişim dünyaya geldi evime taşımak zorunda kaldım annem evini taşıma bakarsın cocuklarina dedi dinlemedim orada sana karisirlar dedi yine dinlemedim çünkü evimde çok yalnızım bana destek verecek sadece annem vardı çok fazla yanimda durmuyor ilk çocukta hep kendim baktım ama iki çocuk olunca zor oluyor bir bebek dogunca hayatim bu kadar değişeceğine dusunmedim evimde cocuklarima bakarim diye düşündüm ama hayatim degisti kaynanamın yanina tasindim iyi mi yaptım kotu mu yaptım diye düşünmeden tasindim şuan destek veriyor ilerde ne olur bilmiyorum ama iki hafta oldu henüz bir tartışma olmadi kaynanamla Sız benim yerimde olsaydınız evinizi taşır miydiniz ? 

23 Cevaplar

+2 oy
(2,749 puan) tarafından

Senin yerinde olsaydım katiyen tasinmazdim çünkü kurtulusu olmuyor :D

(327 puan) tarafından
Bir sene kira sözleşmesi yaptık bakalım ne olucak tasindim artık olumlu düşün olumlu olsun kız:D
(2,749 puan) tarafından
Ben aynı durumda oldgm için uzaktan yakından olumlu yorum yapamam istesemde :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zor durum cidden  ne kadrlik  evlisin  daha onxe  sorum yasadnz mi
(327 puan) tarafından
Evet yaşadım eşimle sıkıntılarımız vardi kaynanam karisti baya kavga ettik ondan bu yana artik hiç karışmıyor
0 oy
(528 puan) tarafından
Ben kaynanamla yasiyorum ama ev alip ayrilicam. Ama senin durumun ayri evin yerin ayri oluyo sonuçta sen iyi ol o da iyi olur canim. Torunlarina da bakar yani destek olur sana. Kötü düşünme hiç. Zarar gelmez diyosan iyi yapmışsın.
(327 puan) tarafından
Şuan bebeğime bakıyor bana sen yorgunsun git dinlen dedi hep böyle devam eder inşallah iyi insanlar sagolsun destek ciktilar çocuklar büyüyene kadar yanımızda durun dediler ama hayatim degisti ya evimi bomboş görünce kotu olmadım değil ama alıştım artık
(528 puan) tarafından
Ne güzel destek oluyo sende iyi ol canim. Kimse evinde huzursuz olmak istemez
0 oy
tarafından
Canm o tamamrn kaynananla anlaşmana bağlı. Ben tek takılmayı severm başımın çaresine kendim bakiyim derim istemem bna karışsın etsin. Anneme yakınsam kalırdım ona yakın ne kdr yardm ederse yeter bna derdim 
(327 puan) tarafından
Annem bir hafta durdu gideyim dedi bende ağladım kizim sen yapar edersin yine gelirim dedi ama zor gerçekten bebegim durmuyor oğlum desen çok yaramaz onada ayrı ilgi gerekiyor ben kendi evimde yapardım belki ama sürekli annem gelemiyor gel bizde kal diyor esimden uzak duramiyorum nereye kadar kalayim dedim ve taşınmak istedim burada aile bağı guzel oğlum dedesiyle oynuyor bebeğime bakan kaynanam var bazen eşimle geziyorum hava alıyorum bir anne daha ne ister ki :)
tarafından
Aranız gzelse hiç sorun yok canım zaten. Allah bozmasın ağzınızın tadını :)
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Sanirim.ben tasinmazdim suan kiradayim yakınında oturuyorum ev alma durumumuz var en uzak yerden alacagim bi sure sonra karışma gereği duyuyorlar yakin olunca evine bekliyor surekli senden biseyler bekliyorlar bence 
(327 puan) tarafından
Eşimin işi yok eğer olsaydı tasinamazdim bari kira geliri olsun dedik tasindim kiraci bulduk evime yaklaşık bi buçuk her ay gelirimiz olucak oğluma mama parası çıktı bu yönden iyi oldu olumlu düşünmeye çalışyorum annem yuvani dağıtma kal evinde dedi yapamam diye tasindim
(1,939 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ya insallah iyi olurama mesafenin koru bence
0 oy
(42 puan) tarafından
Bende 2 ay once kaynanamin yanina tasindim yani ayni apartmana kapi bir komsu olduk 
(327 puan) tarafından
Sorun yaşıyor musunuz kaynanizla
(42 puan) tarafından
Cok sukur kaynanam iyidir karismaz ama yeme icme bir olsun istiyor bende evimde yemek icmek istiyorim tek sikintimiz bazen bu oluyor yoksa onun haricinde bizden iyisi yok
(327 puan) tarafından
Bizimde sıkıntımız olmadi ama kaynana bu karışmadan durmazlar :)
0 oy
(50 puan) tarafından
Bizde kayınpederimle altlı üstlü oturuyoruz kaynana yok. Kayınpederim sağolsun hergün 4.5 yaşındaki oğlumu dışarı çıkarır gezdirir yada oğlum yukarı dedesinin yanına çıkar p yönden sağolsun çok rahat oluyo 2.5 aulıkta kızım var en azından oğlum sıkıldığında ona gider. Haa kayınpederim de akşamları 1gün arayla mutlaka oturmaya iner ben bazen söyleniyorum hasta yorgun old. Günlerde ama işte çoğu şeyimize koşuyor bunu gözardı ediyorum hakkını yememek lazım. Evinin yedek anahtarını da verdi evde anı eksik olsa çıkar alırım ALLAH razı olsun. Gurbetteyim kimsem yok arada bu sık görüşmeler yorsa da iyi ki diyorum 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Vlla bende ikinciye hamileyim 6 haftalık 3.5 yasinda kizim var ben sahsen oturmam 1 hafta dururum yaninda kendimi toplayinnca evime gecicem alt ustte olsa bizamndan sonra biseyler cikiyo inşallah hep destek olur karsilikli iyi olursunus ama keske anneni dinleseydin 
0 oy
tarafından
Allah ağzının tadını bozmasında yerinde olsaydım asla taşımazdım sürekli görüşünce kim olursa olsun suyu çıkıyor
0 oy
tarafından
Keske tasimasaydin
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bence mesafeni koru yine de bizde altı üstü oturuyoruz ama her zaman bir mesafe vardır aramızda çok yüz göz olmam ben yoksa sonra işin içinden çıkmak zor olur :)
0 oy
tarafından
Ben 3 yıldır altlı üstlü oturuyorum canım hiç bir tartışma olmadı swn nasıl olursan onlar sana öyle gelir kendini sorun olur mu diye odaklama ve bir şeye alınırsan kaynana ya anne ben buna kırıldım de anlat içinde tutup kinlenme
0 oy
tarafından

Geçmiş olsun aramıza hoş geldin :D nereye gidiyosun lar az ses yükselse neden kavga ediyosunuz ay bakım ne aldınlar kim geldiler hiç bitmezzz

(428 puan) tarafından
Benim bile icim karardı :)
0 oy
(428 puan) tarafından
Geçmiş olsun :) ilk bebeğin de küçük mu bakardin bence ya
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Inanirmisin destekleri okadar önemli ki yemek yapamazsin iki lokma beraber yesen. Anne tut 2 dakika bi duşa girim desen allah korusun biri hasta olsa digerini emanet edersin ben olsam senin gibi yapardim ki ayni evin icerisinde yasiyorum. Sadece şu nasihati verebilirim kendi annene kardesine de kirilir alinir insan kapat gözlerini görme eksileri gördükçe nefret çoğalır seb olumlu yönleri görmeye çalış. Bebekler uyur bir kek yap uyandiklarinda al kekini çık yukari demle çayını iki sohbet et için açılsın. Yanlış olabilir ama benim görüşüm böyle..
0 oy
(270 puan) tarafından
Herkes ayrılmanın yollarını arıyor,girmiş çikamıyor sende kaynananın alt katına taşınmışsın.Hayırlısı olsun herkes aynı olacak diye bişey yok.Olmuş olan artık.Inşallah iyi olur.
0 oy
tarafından
Peki kafan almaz anlasamazsaniz nolcak yarin ilerde basina kalkarlarsa biz baktik biz ettik falan die
0 oy
(48,671 puan) tarafından
baktin karisiyor wdiyor mesafenin koyarsin her yakin oturan kavga edecek diye birsey yok ki
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Tamamen anlaşma na bağlı ama keske yerinde duraydin bacım ha birlik yasiyonuz ha altta katta oturuyon birlik gibi bişey ben memnun deilim alt üst oturuyoruz
0 oy
(319 puan) tarafından
Kaynananla senin araniza bagli o.seviyorsan seviliyorsan neden kötü yapmis olabilirsin ki? Anlasiyorsaniz ne guzel iste. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 245 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 243 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 181 göst.