0 oy
1,096 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Sizce erkekler annesine  babasına mı yoksa çocuğuna mı daha düşkün? Benim eşim  büyü yapılmış gibi annesine laf söyleyince çocuğa da soğuk davranıyo bana da...Kaynanam çok sinsi şeytan haksız olduğu konuda bile hemen ağlama numarası yapıyo eşim de hiç kıyamaz annesine ama bize kıyar ...

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
Babasına düşkün kazık kadar herif babasına toz kondurmaz
-Reklam-
0 oy
(8,110 puan) tarafından
Eşim en çok çocuklarına düşkün 
0 oy
(788 puan) tarafından
Asla ailesi arasında benimle seçim yapmasını istemem çünkü onun annesi babası normalde babasına daha düşkün ama hepimizin yeri ayrı kim haklı ise onun yanındadır ayrımcılık yapmaz 
0 oy
(48,906 puan) tarafından
annesine düşkündü ama.abartmadan evlendik bana düşkün oldu şimdi kizimiza düşkün 
0 oy
(179 puan) tarafından
bana ve kzıma cok duskun tabi anne babasını da sever ama bn ve kızıma daha duskun tabi kzım bi tık dhs ondedir bnden
0 oy
(528 puan) tarafından
Ilk basta kiziyla benimdir yani. Ama annesine de kolay kolay kızmaz. Anneciligi yoktur.
0 oy
tarafından

Bana cocuklar yani evine cok düskün bir adam annesime de düskün bize olan düskülügü onlarin gözüne geldinde kilibik dediler son yilar onlarin yaninda biraz farkli oluyor:(

0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ilk hamile oldugum zmanlar doktor erkek demisti daha sonra kiz oldugunu ogrendim doguma kadar soguk davrandi erkek istiyordu ama bi dogdu kucagina bi aldi o gun bu gundur asla birakmadi ise gitmeler haric ne kaynana ne ben nede bi baska sey kiziyla arasindaki duakunluge girwmwz ki kizim 6 aylik olmasina ragmen kizimda esime cok duskun
0 oy
tarafından
Benim eşim öncelik sen ve doğacak çocuğum diyor. Sonuçta sizinle aile kurmuşum ben sizle bı ömür geçirecem artık gerçek ailem sizsiniz diyor. Tabikide onlar da benim canım kanım ama sizin kadar olamaz hiçbiri diyor. Yerinizi kimse tutamaz diyor bu annemde babamda olsun diyor. 
0 oy
tarafından
Annesine düşkün ama söz konusunda lafimdan cikmazdi kazanan ben olurdum
0 oy
(653 puan) tarafından
Bana daha düşkün annesine laf soylesem de asla onlar için kırmaz beni bana ve doğacak kızımıza
(249 puan) tarafından
Nasıl bağladın ki bu kadar adamı bi  formülün var mı :)
(653 puan) tarafından
Bekarliktan beri asla kendimden ödün vermedim taviz vermedim eyvallah etmedim kaybedecek biseyim yokmus gibi için içimi yese bile yaptm ve elhamdülillah şükür ki bağlılıği daha çok arttı ben ailesine karışmadim asla yorum yapmadm iyi kötü konusmadm çok geveze olmadm sadece evliliğime baktm ve bakıyorum da o yüzden beni daha fzla sevdi maşallah
0 oy
(119,799 puan) tarafından
Kuzeye cok duskun
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin eşim öyle bişey yapsa o Zaman git ananin koynunda uyu bana Gelme derim 
0 oy
(120 puan) tarafından
kendinden başka kimseye düşkün değil kimseyi sevmiyor 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Annesine de babasına da çok düşkün ama laf söyletirmem gibisinden degil
0 oy
(56 puan) tarafından
Bana daha düşkün. Bebeğimiz yolda doğduktan sonra ona daha da düşkün olacaktır. Ama kayinvalideme pek düşkün değil
0 oy
tarafından
Yook ya kayivalidem oldu ama nanesine düşkün ama cok çekiyordu kocasından çok zorluk çekiyordu ölene kadar da çekti kadın..

Ama eminim kendimi fazla sıraya koymuyorum kendi acimdan ilk once çocuğumuz sonra annesi olurdu.. yani o an ki duruma göre 

Ama çocuğun mu esin mı deseler beni seçer 
0 oy
tarafından
Eşim annesini de el üstünde tutar babasını da beni de . 

Herşeyi.denginde tutar şükür 
0 oy
tarafından
Annesine de babasinada normal ama kizina deli olur 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 255 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Morchella (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 417 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
14 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ayseguler (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
19 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu

383,067 soru

11,466,310 cevap

35,069 kullanıcı

...