0 oy
602 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Oglumla disari cikmaya korkuyorum resmen ya bir cocuk hic mi durmaz disarida oraya buraya kosa kosa saldiriyor resmen parkta da ayni hic durmuyir yani bir yerde oyniyim sakin bir sekilde yok millet hep bize bakiyir cunku bende onun pesinde deli gibi kosuyorum yerlere yatiyor resmen 2 yasinda benim gibi olan var mi ya bu durum ne zaman duzelicek cok yoruldum :(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Allah olaylık versin valla kuzum benim oğlum çok hareketli ama hiç böyle yapmio
tarafından
Allah razi olsun kuzum cok degisik normal seylerle oynamiyor anlamadim gitti ne yapacagimi sasirdim ;(
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Ahh canım okadar iyi anlıyorum ki seni
tarafından
Cok zor canim ya anlatamam kendimi kotu hissediyorum neden boyle diye
0 oy
(194 puan) tarafından
Benimde 3 yaşında yeğenim var oda aynı böyle canm Rabbim yardımcin olsun yaramaz çocuk zor ama Allah'ım yokluklarini göstermesin inşallah :) 
tarafından
Allah razi olsun kuzum amin ama cok kotu oluyorum neden boyle hic sakin degil yani bence boyle bir cocuk yoktur sanmiyorum hic normal sekilde oynamiyor parka gidince gorsen en olmadik seyler yapiyor orda okadar salincak kaydirak biseyler var o orda  oraya kosturup duruyor:(
(194 puan) tarafından
Büyüdükçe değişir inşallah canım sabret biraz daha :)
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Anlıyorum canım seni benim de kardeşimin oğlu boyle dedigin gibiydi biraz daha büyüsün değişir inşallah kuzun
tarafından
Ay insallah kuzum ya cok bunaldim artik ya kafayi yicem
(2,834 puan) tarafından
Kardeşim kriz geçiriyordu benim o derece yaramazdı,Allah yardımcın olsun çocuk işte biseyde yapamıyorsun bisey de diyemiyorsun
tarafından
Aynen sinirden aglyio duruyorum hayati kusuyorum o boyle yaptikca aynen anlicak kivamda da ddgil suan ne dersem tersini yapiyir
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Al benden de o kadar valla geçen ekmek almaya gittik sanki canı acıyor gibi bi çığlık atıyor dışarı atıyoruz hemen kendimizi. 2 yaş sendromu böyle bisey galiba 
tarafından
Bizde oyleydik ne canım.cocuk büyütmek kolaymi.bu zamandaki daha kolay geçmiş zamandaki dersek tartışılır konu..herşey ellerinin altında illaki simariyolar..anlatmaları için konuşmaya gerek yok ki hareketlerinddn bile anlarsın bizimkide cümle kuramiyo mcikiuo tepeye anne diyo efendim diyorum ucuna.kadar geliyo yeri gosteriyo.atlicakmisin diyorum .ewt diyo atla istersen ama yinede açamam diyorum.sizlana sızlama vazgeciyo
tarafından
Baxi hareketlerini anlamiyorum iste kuzum ne demek istedigini aciktiginda susadiginda anliyorum da niye agliyor ne istiyor diye anlamiyorum
tarafından
Konuşturmaya çalış.ne istiyorsun ağlamadan şöyle .anlamaya calisiyorum seni diye .sor..anlatmaya çalışır bir şekilde seni.bizimki konusmuyo ama ede debadidja diye diye muhabbet ediyoruz. Allah sağlıkları dan etmesin ayaklarına taş değmesin.saglikli kosabilen yaramazlık yapabilen evlat nasip etmiş..yorulmaya yorulcaz buda tadı olsun.sinirlenmeyeye bak çocuk olduğunu gececegini unutma sinirlemende onu dahada zitlasir...sabır geç odaya git sakinleş ..kabullen..ben ne çocuk görüyorum.kosamiyo Allah annesine babalarına çocuğa sabırlar versin .dayanması çok zor.gordukce şükrediyorum...böyle düşün canım eninde sonunda büyüyecek.daha ergenlikleri var cevapta verecekler sana ohoo.
tarafından
Biliyirum kuzum cok sukur Rabbim hherkesin evladina sifa versin tabiki de acaba normal degil mi bir rahatsizligi mk var diyorum bazen hani komussam hoc yuxume bakmiyor ki kaciyor cok nadir ondan yani
tarafından
2 yaş canım bende yaşadım.simdi 3 yaşında şimdi o kadar farklı ki bazen büyük gibi davranıyor korkutuyo beni...elektirik süpürgesi yardım eder..bazende yardım etmesini isterim suratıma bakmaz..hic  bakmaz sanki duvara konuşuyorum. sen ilgilen vakit geçir.sakin ol gerisini önce Allah'a sonra.ona bırak..gelip geçici günler bunlar.
0 oy
tarafından
Bizde 14 aylıgıyız aynı çıktıgıma pişman oluyorum
0 oy
tarafından
Benim oglumda oyle ayni boyle evimiz mustakil bahceye indiriyorum gezsin diye bi dakika durmuyor komsular sesimi duymasin diye eve cikariyorum bagirmasam durmuyor cok yoruyorlar gercekten insani 
0 oy
tarafından
Arkadaşımın kızı var o da öyle. Şuan 1. Sınıfa başladı az biraz daha iyice.
0 oy
tarafından
Aynısından beni de vardı şuan 8 yaşında Allah kolaylık versin 
0 oy
(29 puan) tarafından
Benim oglumda öyle canım hic biyere gidemiyom o yüzden 2 yasında kendi anneme bile gidemiyom durmuyo dısarı için aglıyo dısarı çıkarıyom durmuyo en iyisi evde dursun diye evden dısarı çıkarmıyom 

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 399 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 866 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde dertlerderya (3,836 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 814 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 323 göst.