0 oy
867 göst.
Diğer kategorisinde (3,836 puan) tarafından
evli arkadasim ve komsularin gelinlerine gore cok sansliyim. kaynanam esimin ailesi melek onlarin kaynananalari ayyy cok fena sormayin neler yapmislardir. bebisim cok usludur onlarinkiler cok yaramazdir. coguyla iletisimimi kestim. ama hala boyle laflar duymak canimi sikiyor. anlatmayinca herkes iyi biliyor ya da aglamayi bilmeyince mi boyle oluyor anlamadim. 

size de soylenir mi boyle seyler. kiyas hic sevmiyorum ama surekli bi sekilde bunlari duyuyorum 

19 Cevaplar

0 oy
(3,836 puan) tarafından

En İyi Cevap
kizlar Allah askina herkese cevap yazmak istiyorum ama hava attigimi dusunemenize sasiriyorum gercekten. hava atmadim ciddiyim bu konuda. benim cevrem boyle size de boyle diyorlar mi dedim sadece 
(3,836 puan) tarafından
senin gozunde bi isik gordum minik20. sagolasin. basit birsey sormak istedim aslinda hani oylesine bu kadar karisacagini bilsem sormazdim. tam bahsettigin gibi yazsam iyice uzayacak konu bi kisi de olsa anlamis galiba
(5,301 puan) tarafından
Kız neler diyolar bunu genelde 60 lı nesil yapıo işte makina yokmuş bez yokmuş yatak yokmuş döşek yokmuş dinledikçe artık kusasım geliyo. Bize ne varmış hersey hazırmış demiyorlar ki küçük bebelere dede nene bakıodum bizde iş yapıodu demio lar. Ben wc ye bile çocukla giriyorum anlatamazsın iletişimi kesmek en iyisi boşver
(3,836 puan) tarafından
yaslilardan duymadim yalan yok ama gencler yani benim yasitlarim daha cok darladi beni. dedigin gibi iletisimi kesmek bence de cozum. ama hala laf duyunca cani sikiliyor insanin
(5,301 puan) tarafından
Senin derdini tek sen bilirsin. Gerisi sadece boş boş dinler bu da bişey mi der. Senin sıkıntılarını basitleştirerek kendini daha başarılı güçlü gösterirken senide ezikler. Salla gitsin
(3,836 puan) tarafından
aynen oyle boyle mi yazmam gerekiyormus ya :D insallah linc yiyerek ogrenmem
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bugünden sonra tüm musibetler seni bulacak bacım geçmiş olsun 
(376 puan) tarafından
++ vallla
(1,250 puan) tarafından
AHAHAAHH KIZ KOPTUM YORUMUNA COK YASA EMI :)))
(3,836 puan) tarafından
Allah korusun kiz oyle birsey bulmasin da
tarafından
Tmm be allah korusun ama öyle sen de şey misin dostum nazar değecegini bildiğim halde hayatımdaki güzellikleri anlatmayi seviyorum gillerden  jsjsjsj Allah korusun bak yine diyorum ha
(3,836 puan) tarafından
yok be canim ne guzelligi guzellik yok ki ortada lesle olaydi : D
+2 oy
tarafından
Peki neden nick dertlerderya diye koydun?
(3,836 puan) tarafından
evet canim ben anlasilir diye dusundum hani espri yaptigim ama hava atmisim gibi gorunmus. dusundugum gibi yazinca sonuc farkli olmus
tarafından
O.zaman kendini ifade et cnm böyle demek istedim diye ve yazını yukarı çıkar herkes görsün
(3,836 puan) tarafından
valla herkese yaziyorum zaten canim cevap verdim yani bakan goruyor yalan yok buraya boyle birseyi kimse yazmaz bence zaten durduk yere bende patladi :D
tarafından
Yok kız sana patlamak değil bende okuduğumda anlamadim cnm
(3,836 puan) tarafından
herkesin tepkisi bir degil malesef canim seninkinde birsey yok zaten
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Sırf sıkıntıları olduğu için mi iletişimi kestin?
(3,836 puan) tarafından
yok canim tabi ki baska sebepler var. birbiriyle kanka olanlar kavga ustune kavga etti. detaya girmeden ustten yazdim ben
(2,592 puan) tarafından
+++++++++++
+1 oy
(376 puan) tarafından
Tam olarak ne demek istediğini anlamadım şimdi senin herşeyin mükemmel ve sen o yüzden sıkıntısı olanlarla mi konuşmak istemiyosun
(2,592 puan) tarafından
+ sana canım
(3,836 puan) tarafından
yok canim oyle degil. bana surekli konusmalarda sen cok sanslisin iste kaynanan cok iyi iste bu cok iyi hep boyle gidiyor bu. ben hic sormam onlara mesela siz nasilsiniz diye sonra basliyorlar benim kaynanam cok fenadir onu yapti bunu yapti gorumcem onu dedi. ben cevremde kimseye kotulemem zaten biliyor bilen kimin ne yaptigini oyle anlatmam yani onlar ama anlatmayinca ben hep oyle gorunuyorum galina
(376 puan) tarafından
Şimdi anladım demek istedigini ama hemen hemen sende kıyas yapmışsın herşeyin iyi olabilir öyle gidebilirde ama nazara gelirsin kendini de yanlış ifade ettin benimde gibi yazanlarda öyle düşündü sevinçlerin daim olsun
(3,836 puan) tarafından
insallah kimse nazara gelmesin ama zaten nazarlik bi durumum yok canim
+1 oy
(5,301 puan) tarafından
İkinci defa okuyunca anladım:) 
(5,301 puan) tarafından
Yok kötülememiş sadece sıkıntılarını anlatmadığı için hep onu rahatmış gibi ima etmelerini sevmemiş
(1,446 puan) tarafından
Başlık yazı hatalı düzeltsin tekrar yazsın
(5,301 puan) tarafından
Ama işte anlatımında Bi yanlışlık var derya herkes yanlış anlamış :)
(1,446 puan) tarafından
Ne bilim benim çocuğum uslu onların Ki yaramaz falan diyince
(3,836 puan) tarafından
bence yoktu ama sok oldum suan.
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Büyük lokma ye ama büyük konuşma 

. Yarının sana ne getirecegini bilemezsin
tarafından
+++++++ hak edecek bişey yapmadin büyük konusuyorsun.
(3,836 puan) tarafından
buyuk konusacak birsey yapmiyorum ama sorun yok deepblack
tarafından
Senin derdin ben çok iyim siz kotusunuz demek sanırsam :)
(3,836 puan) tarafından
degil canim yanlis anlamissin sende :(
tarafından
Herks yanlış anliyorsa ya o şey doğrudur ya sen yanlissindir
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Sorunu anlayamadım tam olarak 
(3,836 puan) tarafından
cevredeki gelinler beni sansli goruyor onlara gore daha sansliymisim canim bebegim olsun kaynanam olsun esimin ailesi olsun. ama oyle degil aslinda durum bunu sordum ozetle
(1,446 puan) tarafından
Hmmm anladım şimdi herşey göründüğü gibi değil onlar öyle görüyor demmekki
0 oy
(2,592 puan) tarafından
Kıyası sevmiyorsun ama.suan aynısını yapıyorsun sanki canim 
(3,836 puan) tarafından
kiyas mi yapmisim soru sordum ama
(2,592 puan) tarafından
Ya yazdığını yanlış anladım yada sen yanlış yazdın o zaman canım bebeğim çok usludur demissin onlarinki de yaramaz felan ona istinaden
(3,836 puan) tarafından
cevremde oyle deniyor canim mesela onu ormek vererek anlattim
0 oy
(5,301 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bu anlattığınla ismin çelişiyo ama:) şaka mı yapıon:) 
(3,836 puan) tarafından
saka gibi oldu heralde. ben anlasilirim diye dusundum canim
tarafından
Öyle ölmez füze at Miki :D
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Tam olarak ne anlatmak istediğini anlamadım. Anlatmayan iyi sanılıyor mu kastettiğin şey? Yoksa küçük bi hava atma tatmini mi anlamadım. 
(3,836 puan) tarafından
hava atmak yok canim. benim de sorunlarim oldu esimin ailesiyle duyuldu hatta komsular arasinda da. ama kimseye demedim ben duyan duydu zaten. hala da derler sen cok sanslisin diye. bunu diyorum. ve evet dedigin gibi anlatmayani iyi saniyorlar
tarafından
Canım arkadaşın demek istediği ben onlar gibi yaşadıklarımı anlatmadigim için herseyim dörtdörtluk sanıyorlar
0 oy
tarafından
Yarının sana ne sakladığını bilemezsin cnm 
(3,836 puan) tarafından
bacim yeminle hava atmadim. Allahinizi severseniz boyle biri degilim zaten
0 oy
tarafından

Herşeyim 4.4 Luk sıkınti çekenlere az nispet yapar gbi oluyor burada postun valla emin ol burada sıkıntı çekenlerin bazıları okadar mütevazı ki ama konuşsa sen bir daha hayatın boyunca unutamazsın :)  ve kolunda altın bileziği olmayan yada kendini geliştirmeye kapatmış insanlar ancak kocası çevresiyle övünür bu bilgiyi şuraya burakiyim naparsiniz yapin:)

(3,836 puan) tarafından
deepbalck beni ezerek yukselebilecegini dusunuyorsan yap belki yukselirsin burda bu ne isine yarar bilmiyorum ama laf soktugunu dusunuyorsan da sokmadin malesef. bu kadar kizmana gerilmene gerek yok iki yoruma da cevap yazip bide kendin yorum atacak kadar onemseme beni bence ama sen bilirsin yine de
tarafından
Ahahahhahahahaha :D he kız ben seni eziyorum :D nereden anladın senin gbi ben söyleyim felan demişim dmi sadece burada ki arkadaşlara nispet yaptığını fark edince doğruları söyleyim dedim :D oda baya acıttı he canını :D
(3,836 puan) tarafından
nispet yapmadim durumu da anlattim ama kimisi anlamak istedigi gibi anliyor yaptigin yorumlardan bunu gorebiliyorum yani neyi destekledigini. birsey sordum esprili bi sekilde ben yazarken sorun olacagini dusunmedim uyarilari gorunce sasirdim. yoksa sende kinaye yaptigini dusunuyorsan yapmadin benim gozumde
tarafından
Yooo kinaye yapmadım düşüncemi yazdım :D
0 oy
tarafından

Çocukları yaramaz diyemi iletişimi kestin :D

(3,836 puan) tarafından
kiz yok ya :D kiyas yapiyorlardi surekli yok bebekleri kiyasliyorlar yok esimin ailesini. onlar cok sanssizmis ben cok sansliymisim gibi soyluyorlardi. ama durum oyle degil biliyorlar da az cok bunu. bende biktim e baska seylerde oldu konusmayi kesti.
tarafından
He ozman iyi yapmışsın ama yazdin seyle yalnis anlaşılmışsin
0 oy
(924 puan) tarafından
Çok haklısın canım kimisi derdini herkese anlatır sen kendi içinde çözersin herkez çok iyisin sanar ben herkesin derdini dinlerim çözüm bulurum ama kendi derdimi çevreme anlatmam. Mukkemelim.sanarlar sanslimiyim normalde şans bana hiç gülmez ama eşimden yana güldü çok şükür üç tanede evladım var çok şükür 
(3,836 puan) tarafından
bende anlatmam canim aileme bile anlatmam. kapi kapi gezip anlatirlar kendileri ama ben konusmayinca aa bak ne kadar iyi oluyor. Allah razi olsun anladigin icin
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kıyas yapmayı sevmiyorum demişsin bu ne o zaman    anlamadım   
(3,836 puan) tarafından
sen cok sanslisin kaynanan seni el ustunde tutuyor ama benim kaynanam benim dedikodumu yapiyor diyor mesela cevremdeki arkadaslar. benim kaynanamda benim dedikodumu yapiyor biliyorum. oglunu kiskirtmaya kalkti sinsi dedi bana kavga cikti sokak kalkti koptu herkes herseyi biliyor hala ben cok sansliyim onlarin kaynanasi cok cektirdi oluyor. bu kiyasa maruz kaliyorum dedim. size de boyle yapiliyor mi diyr sordum esprili bi sekilde
(6,919 puan) tarafından
Kaynanam yok  ama arkadaşın kaynanası sürekli benim oğlum için  çok güzel bakıyor yediriyor  tombul oğlu  deyip gelinine  sürekli senin kız zayip Zuhal gibi bak   bende bunları duyorum kiziriyirun
(3,836 puan) tarafından
onlari da duyuyorum canim en cok canimi sikan o. ama insanlar bi bebegin dislerini begenmeyip kazma disli diyecek kadar kptu kalpli olabiliyor bunu diyen de anne ama yurek baska isliyor
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Arkadaşlar kızın demek istediği ben dışa vurmuyorum çektiklerimi içime atıyorum kimseye anlatmıyorum diye beni çok şanslı mutlu sanıyorlar herkes yanlış anlamış ama esprili şekilde yazmak istemiş sadece yani öyle çok şanslı mutlu değil 
(3,836 puan) tarafından
emine49 seninle yine denk geldik sagolasin cok tesekkurler artik toz duman oldu ortalik ama olsundu
(12,490 puan) tarafından
Canım eksik yazımdan dolayı oldu sanırsam
(3,836 puan) tarafından
valla bilsem boyle olacak dikkat ederdim. ben anlasiliirim diye dusundum gece gece iki muhabbet olsun diye oylesine yazdim sacma sapan bi yere gitti
0 oy
tarafından
Biriniz anlamadı da hepiniz mi anlamadı kız aslında diyor ki benim hayatım çok karışık sıkıntılarım var dertlerim var ama çevrem beni muhteşem bir hayata sahip biliyor bu durum beni üzüyor etrafa sürekli dert yanmadığım içşn mukemmel sanıyorlar diyor 
(3,836 puan) tarafından
canim Senden de Allah razi olsun. ilk basta anlasilmadim ikinciye anlasilana kadar bende derdimi anlatana kadar patlad resmen.
tarafından
İlk yorumda linç edildiysen diğerleri hemen kendi fikrini değil heee bu kötü bişey diyip olaya dalıyor kinaye yapıldığını anlamıyor Rabbim senden de razı olsun
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Bende hiç sevmiyorum herkesin hayatı aynı olmak zorunda değil herkesin hayatında artılar eksiler olur kıyas yapmak çok gereksiz saçma 
(3,836 puan) tarafından
evet kirici oluyor cogu zaman. destekleyici bi konusma yoksa kiyas cok yanlis

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 335 göst.
24 Aralık 2019 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 399 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 604 göst.
9 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 578 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu

379,096 soru

11,347,983 cevap

34,814 kullanıcı