0 oy
867 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
Geri çekilme ile 2. Cocuk sahibi oldum çok zorluk yaşadım şimdi ise cocuk düşünmüyorum spiral ile korunmayi düşünüyorum esime prezervatif kullan diyorum istemiyorum zevkli gelmiyor diyor ne yapicam bilmiyorum sizin esleriniz benim eşim gibi mi 

17 Cevaplar

+2 oy
(163 puan) tarafından
Çocuk  yapmak  daha  mı zevkli  geliyor  tabi  oda  haklı  o doğurmuyor acı  çekmiyor   bence  tavrını  koy olan  sana olacak 
(327 puan) tarafından
Korunmadan olmaz diyorum bana diyor hap yut hayir dedim ilaçlar beni kotu yapıyor sen korun diyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından

:ermm:

Cocuk bskmak cook zoooor

(327 puan) tarafından
Korunmadan iliskiye giriyor evet gerçekten çok zor
tarafından
Erkekler cok acimssiz ve anlayissiz
+1 oy
(4,290 puan) tarafından
Hap kullan sende
(327 puan) tarafından
Yan etki yapıyor diye içemiyorum
(4,290 puan) tarafından
Yo ben 2 hap markası denedim sorun olmadı
(327 puan) tarafından
Hangi marka
(4,290 puan) tarafından
Cerrazette kullandım şuan microgynon kullanıyorum cerrazette ilk 1 yıl eldivenler için öneriliyor sağlık ocaginin verdiği microgynon olan markayı da emzirdigin halde 1 yaşından sonra kullanabiliyor
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Hap kullan o daha garanti spiralden 
(327 puan) tarafından
Hergun içmek zorundasin unutursan azaliyormus etkisi
(25,224 puan) tarafından
Evet öyle alarm kur ne olcak kız
(582 puan) tarafından
Emzirenler  peki kullanabiliyormu ?
(25,224 puan) tarafından
Evet cerazette emziren için
0 oy
tarafından
Bi kadın olarak bende öyle düşünüyorum prezervatif zevkli olmuyor çünkü çok acıtıyor acıdan dolayı istemediğim zamanlar oluyordu evliliğimin ilk seneleri kullandık bir tanesi içimde yırtılmış ucu fln. Sen korun cnm doğum kontrol hapı kullan sprial taktır ya da 3 aylık iğne kullan
(327 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı kullaniyordum adet kanamam azalma oldu sonra spiral taktırmak istedim canım çok yandı ama takamadılar bende adet olduğum zamanı bekleyip taktırmak istiyorum inşallah takarlar :(
tarafından
Takarlar cnm ama korunun
0 oy
(453 puan) tarafından
Bnmde eşim korunmuyo bende spiral takmamk istiyorum ama hamile kalmadan akillanmam galiba
(327 puan) tarafından
Ben kaldım ve zorluğunu yaşadım size tavsiyem taktirin
0 oy
tarafından
Benimkide boyleydi gericekilmeyle korunuyorduk amma yinede korkuyordum simdi prezativle korunuyoruz istemiyordu oda bende o zaman yanima yaklastirmadim simdi korunuyor
(327 puan) tarafından
Artık bende öyle olucam canım gitsin alsın
tarafından
Oyle yap canim cocuk bakmak gercektem cok zor
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Val a eşim öyle değil , ben iğne oldum güvenemiyorum üstüne vajina yıkaması da yapıyorum. Bebeğim 8 ay gazlı oldu biz çekiyoruz tavrını koy ortaya. Eşim hep kondom kullanır ona rağmen birkez de delik mi diye kontrol eder
(327 puan) tarafından
Benim eşim istemiyor hep geri çekilme yapıyor ama yanlışlıkla olursa ne olucak oldu zaten cocuklarim küçük
(1,016 puan) tarafından
Ya istemiyor ne demek ! Çirkeflik yap uçkuru için o yapıyor
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Ilk kizimdan sonra 4 yil hap kullandim 2.istedim birakinca 3 ay sonra hamile kaldim simdi oglum 9 aylik 40 cik8ncada hemen 3 aylik igne oldum 9 aydir bu sekil koruyorum memeden kesince 1 aylik ignedeye doncem benim.esimde kabul etmez sen ikna etmeyi bekleme yine kalirsin 
(327 puan) tarafından
Bende aylık iğne yaptırdım kalcamda ağrı oldu sizinde öyle oluyor mu
(44,696 puan) tarafından
Evet oluyo 1 2 gun sonra geciyo ama
0 oy
tarafından
İğne vurdur canım  
(327 puan) tarafından
Spiral düşünüyorum ama ne zaman adet olurum bilmiyorum inşallah gecikmeden olurum
0 oy
(261 puan) tarafından
Uzak dur sende yanaşma
(327 puan) tarafından
Gözü dışarda olmasın diye yapıyorum yoksa yapmam
0 oy
(222 puan) tarafından
Geri çekilme yaparken mi yoksa yanlışlıkla boşaldığı için mi hamile kaldınız? Söyleyin sizde bende tedirgin olmaktan zevk almıyorum diye. Geri çekilme yaptı eşi, m ne o nede ben hiç zevk almadık resmen mastürbasyon gibi bişey. Kondom veya hap kullanmak iyi. 
(327 puan) tarafından
Eşim içime azcık boşaldı bana soylememis çocuk olmaz diye düşünmüş bende kızdım neden söylemedin diye şimdi çok zorluk yaşadık istemeyen gebelik olduğu icin şimdi ise eşime korun diyorum
0 oy
tarafından
Spiral taktır canım en kolayı 
0 oy
(582 puan) tarafından
O yöntemle 3.ye gebeyim .

Sakın  kesin çözüm bulmadan yanaşma bile eşine.
0 oy
tarafından
Sen korun canım hap belkı yan etkı yapmaz ya ben emzırıyorum basladım hapa ayreten kondom kullanıyor eşim korkuyorum tabı yırtık var mı dıye dua edıyorum ınsallah yoktur gerı cekılmede olsun dıyecem ama okadarına kızar onu bıle kullanıyorum der yani bozulur sen kendın al hap ıc yapabılıyorsan 3 aylık ıgne vur 
0 oy
tarafından
Kendimi bakacakmış 3 çocuğa o mu doğuracakmış 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Ay benim esimde aynisini diyor dogur bitane daha diyor ucuncu kucagimda 5aylik sipral taktirmaya gidek diyom yok diyoo igne yle korundum oda gunum geldi yok igne vurulma diyoo ben en iyisi yine saglik ocagindan habersiz igne vurulacam bide sezeryan oldum ucundede inan dikislerim daha halen aciyoo dogumda olumden dondum erkeklerin umrundami sanki 
(1,358 puan) tarafından
Erkek ler in umrundami cnmm cocuk dogurmak marifet degil ona her konuda bakmak lazim okulu var terbiye etmesi var cocuguma iyibi gelecek saglayamadikdan sonra dogurmam daha iyi
(1,358 puan) tarafından
Yok canim ben oglumda vurulmustum  simdi bitane daha kizim var
tarafından
Aynen öyle canım bende onu demek istemiyorum ama kıt kafalı anlamıyor :( mecbur habersiz vurulacam o iğneyi
(1,358 puan) tarafından
Saglik ocagi ebeniz bilgilendirir cnm senii
tarafından
Tamam canım çok sağol

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 176 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Berilinannesi (622 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 395 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yareneda (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 184 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,079 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...