0 oy
755 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar eşim boyna telefonuna bakıyor sürekli yeni bebeğimi oldu 52 günlük ama sürekli telefonda ne var telefonda neye bakıyorsun diyorum hiç diyo kapatıyor gece uyurken bakıyorum Google geçmişi bile siliyor son bakilanlari siliyor. Anliyo baktığımı sabah kalktığında niye baktın diyo bana dün telefonunu versene dedim benim elimde bak dedi beraber bakalım neye bakcan dedi biri mi var yoksa

14 Cevaplar

0 oy
(1,616 puan) tarafından
Sen daha iyi bilirsin anlattıkların şüpheli şu eşine telefonlarını vermeyenlere sinir oluyom
(942 puan) tarafından
Önceden veriyordu sıkıntı yoktu ama.simdi değişti
-Reklam-
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Takibi bırakma sakın...
(942 puan) tarafından
Uyuyo şimdi telefonu şarjda bakiyim mi acaba korkuyorum da niye baktın dicek
(1,307 puan) tarafından
İz bırakma arkandan
tarafından
Son skemleri kapat oradan anlar
(1,307 puan) tarafından
Aynen bn ole yapıyorum rahatsız oldpm bişey oldğnda
0 oy
tarafından
Şüphelenmeye haklısın, çünkü normal davranış değil. Bişey gizliyor birşeylere bakıyor da olabilir.
(942 puan) tarafından
Bana diyo ki sben senin telefonuna bakmıyorum çünkü sana güveniyorum sen bana güvenmiyorum bakmicaksin diyo
tarafından
O ayrı, ama niye geçmişi siliyor niye sen gelince hemen kapatıyor.
(942 puan) tarafından
Anlamadım bakım mi acaba telefonu sarjda
tarafından
Bakmaman hata ama çaktırma bari. Gözünün onunde yapma.
0 oy
(119,441 puan) tarafından
Lohusalik bitiyo ama o psikoloji gecmiyo kiz baksin ne var nolcak abartma benim esimde hep tlf bakar az rahat birak cok ustune dusersen adam sogur senden
0 oy
(428 puan) tarafından
Ya da o tarz videoları da izlemeye başlamış olabilir sakliyosa Allah bilir tabide
(942 puan) tarafından
Bilmiyorum ki yakalandım hiç öyle ama
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bu uygulamaya biraz ara ver bence 
0 oy
tarafından
Yaptı Bi hiç normal deil bi takip et bakalim
0 oy
(176 puan) tarafından
Bende yeni doğum yapmıştım eşimin hareketleri de aynı senin ki gibiydi sonradan öğrendim ki başka kadınlarla görüşüyor 
0 oy
tarafından
Takip programı var tracwiew diye onu indir aramalar da filan kimi aradığını göre biliyorsun nerde filan diye hem kendi telefonuna hemde onun telefonuna yüklemen gerekiyo ama yakalanırsan kötü olur diyim
0 oy
(157 puan) tarafından
Canım benim eşim de sürekli telefona bakar ınstegramda facede komik video izler hoşuna gittiği olursa banada gösterir ben birak artik teli diyince bırakır hatta onun gogle gecmisini ben silerim sürekli doluyor diye yani takma kafani öyle şeylere yeni annesin bosver sütun gider boşuna ilham yapıp kendini uzume bebeğine yansıtma yapiyorsada allahindan bulsun evde gül gibi karısı bebegi varken gözü dışarda ise 
0 oy
(528 puan) tarafından
Gece uyurken kapatmasi hayirli bsii degil bence. Firsatini bulunca incele dicemde elinden bırakırken heryeri temizliyodur bence. 
0 oy
(139 puan) tarafından
Benm eşimde öyleydi ilk zamnlar bebekten dolayı ilqilenemedim ama sen kocanla ilqilen ilqisiz sakın bırakma. Eşim namaz ve kuran okuyan biridir süpelendiğimde namaz kılıyrm kuran okuyrm nasıl yaparm öyle birşy diyrdu ama yinede şüphelenirdim sakın boş bırakma bebeğin uyuduğu qibi kocanla vakit qeçir cnm 
0 oy
(94 puan) tarafından
Bende öyle çok kaale almıyordum yapmaz etmez die bi gece şeytan dürttü karıştırdım bi yerden silmeyi unutmuş eski sevgilisini arayıp duruyordu aklına girmek istemem ama dikkat et bence bu erkek milletinin yaptığına ettiğine akıl sıra ermiyor
0 oy
(826 puan) tarafından
Google hesap şifresini bilirsen kendi telefonunda aç öyle oldumu arama geçmişi kabak gibi duruyor o kendi telefonundan silse de 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 716 göst.
0 oy
11 cevap 525 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Masalgibiydi (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 181 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Masalgibiydi (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 354 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu