0 oy
337 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından
kapalı
Madi anlamda skntılarımız var eşim kredisini ödeyemiyor Bi cıkar yol bulmaya calışıyo 34 haftalık gebeyim daha eksiklerimi bile tamamlayamadı ona diyorum baban harçlık verecekti niye almadın diyo Bn kimseye kndmi düşük güstermm muhtac görmesinler bni Bn hep yanındayım diym ama annen baban sonuca Bi destek iste onlardan yok diyo napcam ya ben bu adamı gurur yapıyor babasından para almıyor 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı konuyu  özetleyecek şekilde olmalıdır

2 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bence karakterli anne babasına muhtaç davranıp sürekli onlardan gecinecegine gururuyla aç kalabilecek biri anliyorum sen de zor durumda oldugunuz icin ikna etmeye calisiyorsun ama fazla yuklenme Rabbim bir kapi acar insallah az cok herkes ayni durumları yaşıyo malum işsizlik ekonomi vs. Kotu durumda
(1,233 puan) tarafından
Aynn canm ya sadece dertleşmek amacıyla actm postu
tarafından
İçini ferah tut canım ne geçmiyor ki bu da geçmesin
(1,233 puan) tarafından
İnş canm ya bugünler gecsn başkada bişey istemiyorum
-Reklam-
+1 oy
(1,217 puan) tarafından
Biz ne yapalım bu durumda mesela??? 
(1,233 puan) tarafından
Mecburluk canm oda açmayacaktı iki cocugumda daha var onlara yatak almak için açtı şimdide kapatmak istyo Bi sferliğine iste dedm sadece zaten evimizi herşeyimizi kendimiz yaptık bir lira bile kimseden borc almadık sadece şu sıralar pandemdn dolayı sıkıntılı
(1,217 puan) tarafından
Okusaydın görürdün Allah yardımcın olsun dedim kocası para istemiyor zor durumda yani ne yapalım maddi destek mi bekliyor olabilir burada görüyorum maddi destek isteyen ondam dedim
(1,217 puan) tarafından
Geçer inşaallah bol bol dua et kendine geçmiyecek hiçbi dert yok derdi veren dermanıda verir
(1,233 puan) tarafından
Hayatta kimsenin parasını isteyecek kadar düşmedim kizlar sadece derdimi paylaşmak istedim
(1,233 puan) tarafından
Amin inş gecer bu günler elbet

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 740 göst.
18 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 808 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 578 göst.
4 Haziran 2019 Aile kategorisinde Oğlan annesi (25 puan) tarafından soruldu