0 oy
808 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Merhaba kizlar napicami bilmiyorum derdimi sizlerle boluşmek isdedim

Yeni yil gunusu koçam hic dişari cikmazdi 

Yeni yil gunusu dişari cikdi gunduz ve ben gece aradimki 12 bucukda gel yeni yili birlikde cocuklarmizla gecirelim ayni gun bu ise gece saat 5de geldi ve kavga etdik bu boyle devam etdi ve ben bugun orgendimki başka qadina gidibmiş ve bugun gecede yine ona gitmek isdiyormuş kendim duydum arkadaşlarna soylerken ve kavga etdik bana dedi git umrumda diyilsin Artik kalbim cok. Aciyor ve annem gile geldim sizce napmaliyim 

2 yil once yine yapiyordu boyle şeyler af etdim her dafasinda yalvariyordu ikinci kizim oldugunnan sonra yapmadi ama yine başladi napicam ve her dafasinda sucu bana atiyor kendisinin yaptigi hatalari hice sayiyor ve beni isdemedigi soyluyor her kavgada

24 Cevaplar

+3 oy
(2,303 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bacım cok üzüldüm adına ya bnce hic gitme annenler kabul ederse cocuklarınla kal orda ve boşan zaten önceden şans vermşsn tekrar dan da yine yalvarıp gelirse sende kabul edersen bu bir Ömür boyu böle devam eder olan sana ve bebelerine olur boşan gitsin 
-Reklam-
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Canım türk müsün? Yanlış anlama sorumu
(35 puan) tarafından
Azeri
(2,674 puan) tarafından
Hmm evet çünkü yazman farklı geldi canim
(368 puan) tarafından
demekki bu erkeklerin hepsi ayni b.o.k türkü azerisi yok ş.e.r.e.fsizler şeylerine kor ateşleri döküp bekletecen
0 oy
(1,179 puan) tarafından
Boşanacaksın tabiki 
0 oy
(6,164 puan) tarafından
Kendine saygın varsa yapacağın şey belli aslında kuzum:( yani bu durum bir kadın için yutkunup bir daha yapmaz diyebilecegi bişey de değil ki 
0 oy
(191 puan) tarafından
Bırak peşine düşme peşine düşersen kendini çok değerli vazgeçilmez biri sanar umursama seni istemeyeni sende isteme ve unutma ki hiç kimse senden daha değerli değil....
(35 puan) tarafından
Cok teşekur ederim iyiki varsiz ❤️
Kendimi iyi hissetim
(191 puan) tarafından
Bunlar gerçekler canm kesinlikle kendini ezdirip de güçsüz ona muhtaç gibi durma
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Bence sen kal artık annenler de bence artık o adam hiçbir şansı hakketmiyor gerçi zaten seni istemediğini açık açık söylemiş 
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Seni istemeyeni istemeyip basinin caresine bakacaksin canim sirtini Allaha yasla 
0 oy
(166 puan) tarafından
Şu an ne diyeceğimi bilemiyorum 1 kere yapan hep yapar bı insan 7 sinde neyse 70 indede aynıdır die laf varya affetmemek gerekiyor tabi insan çocuğum var gidecek yerim yok diyor ama en ufak bir umudun varsa bırak 
0 oy
tarafından
Bir kere affetinmi devamı geliyor ne yazikki böyle insanlara çocuk da yapmiycaksin aslında  BOŞANACAKSİN TABİKİ yedirme böyle birşeyi kendine sana da yazik
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Azerisiz?       
(35 puan) tarafından
Evet canim
(6,681 puan) tarafından
mende Azeriyem
(6,681 puan) tarafından
yoldașiva gelende xeyanet bagișlanmamalidir.getmisiz birde geri qayitmayin
(35 puan) tarafından
Cox sagol canim sizin sozlerniz meni cesaretlendirdi Allah razi olsun
(6,681 puan) tarafından
xosdu..emin olki peșman olacaq ama sen bagișlama.deymez
0 oy
(119,153 puan) tarafından
hem ilk degil hem git demis gitmissinde şu kalp acini birak bi kenara bosa bunu gitsin
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Ahh be canım , bir kitabi ne kadar okursan oku sonu hep aynıdır, Rabbim icine ferahlık versin inşallah senin için de o çocukların içinde en hayırlı yolu göstersin 
0 oy
(165 puan) tarafından
Ah canım benim ya çok üzüldüm senin adına Allah kocana akıl fikir versin inşallah ailen kabul ediyorsa al çocuklarını boşan gitsin ya valla çekilecek çile değil zaten 2. Sansi vermişsin bu sefer kabul etme bir ömür eziyet çekme bu erkekler niye böyleler bilmiyorum ki Rabbim eşlerimizi doğru yoldan ayırmasın inşallah kötü kadınlari da musallat etmesin ınşallah sana da geçmiş olsun üzülme Allah senin yanındadır mazlum mağdur olan sensin Allah yardımcın olsun:(
(35 puan) tarafından
Teşekurler bitanem benim babamda anneme boyle yapdi işde babadan zaten yaraliyim bide eşden yarali annemi birakdi 4 cocuklu kadina gitdi ve 8 yildir konuşmuyirum yaraliyim zaten bide eş hayirsiz cikti dayanamiyorum artik
(165 puan) tarafından
Ah bu çilekeş analarımız:( :( kızların kaderleri annesine benzer diye boşuna demiyorlar çok üzüldüm annen içinde sende bırak o adamı annenle birlikte yaşayın annen çocuklarına baksın sende çalışırsın valla kimseye minnet etmeden mutlu mesut yaşarsınız kimsenin kahrını çekmek zorunda değilsin canım
(165 puan) tarafından
Benim annemde kaynanasindan çok çekmiş ben annemden beter çektim kaynanadan Allahtan eşim gerçekleri gördü rest çekti de kafam rahat yoksa bizimde burnunuzdan hep bu kaynana görümce getirdi :(
0 oy
(201 puan) tarafından
Bir kere afettigin icin yine affedecegini düsüyor demekki kendini vazgecilmez sanıyor birdaha affetme dönersen yine yapar 
(12,790 puan) tarafından
Adam artık o kadar arsızlaşmış ki affedilmeyi beklemiyor ki kendini haklı bile görüyormuş kızı suçlu çıkarmış pişkinliğe bak
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Yavuz hırsız ev sahibini bastırirmis
0 oy
(7,906 puan) tarafından
Yapacağın şey belli kendin çocukların ve gururun için boşanacaksın canım. 
0 oy
(856 puan) tarafından
Hatayı affederek yapmişşın ama malesef bır yapan hep yapar 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun  benimde qyni senin gibi olmuştu bn bir çay bardağı üzüm sirkesi bir cezbeden koydum üstüne bir çay kaşığı tuz bit çay kaşığı karbonat koydum isinina  kadar karıştırdım çok sıcak yapma sonra ağzında gargara yap ićme sakın gargara yap yetrli hemen geçiriyor
0 oy
(2,996 puan) tarafından
En büyük yanlışı affetmekte yapmışsın kçna koy tekmeyi bence sakın yüz verme geri adım atma hem seni aldatıp hem seni suçluyor utanmaz herif böylelerine işte yüz verdiğiniz için götü kalkıyor bunların kendilerini nimetten sayıyorlar yoksa canım kendi hayatına bak bu herif için üzülmeye bile değmez 
0 oy
(4,403 puan) tarafından
boşanacaksın net hemde o isterken hemen boşan ki sonra uğraşma

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 594 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 1,049 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,194 göst.