0 oy
578 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
????????? 

20 Cevaplar

0 oy
(3,695 puan) tarafından

Izleyen var mi desen daha dogru bence kuzum ızlemeyen cok yoktur çünkü :angel:

-Reklam-
0 oy
(404 puan) tarafından

Benimkinin mac izleme aliskanligi yok ama 7/24evde haber saati bile d max acik belgesel hastasi ne adam gibi haber izletiyo bana nede dizi. en sonunda silicem kanalıda vericegi tepkiden korkuyorum :D

(3,798 puan) tarafından
Ayy zaten o dmaxi icat edeni bi elime gecirsem :) annemlere gidiyoruz babam izliyo evdede eşim gına geldi artik
(404 puan) tarafından
Birde bana sor bıktım artık surekli kanal yuzunden tartisiyoruz :)
(3,798 puan) tarafından
Ne anliyolarsa sıkılıyorum ben sürekli izleyince tmm bazen güzel seyler oluyo hayatta kalma mücadeleleri falan guzel oluyo dağlarda :))) ama diger programlari hic sevmiyorum
(404 puan) tarafından
Hele su araba alip satan adami hic sevmiyorum her seferinde bu arabayi aldigima inananiyorum diyip diyip araba birakmadi garajlarda:D
(3,798 puan) tarafından
Ayy hic sorma :)))) kız güldürdun beni
0 oy
tarafından

Eşi, gece gündüz demeden ailesine hizmetkarlik yapan var mi ddiye sormam lazim benimde aslinda:ermm::D koca yok yanimda ailesinin alisverisiyle hastanesiyle uğraşıp duruyor babası sapasağlam başka oğlu da var nedense herşeyi kocama bırakıyorlar aile kavramı yok aramızda kocamla ne zaman bitcek bu zulüm hiç bilmiyorum. Keşke benim de maç izlese de yeter ki yanimda olsaydı hep çok kopuguz ailesi yüzünden 

(29 puan) tarafından
Ay canim tam beni anlatmisin
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Eşim hiiiiiccccccc maç falan izlemez futbolla alakası yoktur
(123 puan) tarafından
Ay ne güzelllll
0 oy
tarafından

Benim eşim izlemez aksi takdirde nefret eder :D

0 oy
(4,758 puan) tarafından
Benim eşim hiç izlemiyor bu konuda çok şanslıyım istediğimiz şeyi birlikte izliyoruz kuzum 
0 oy
tarafından

bu tam bizi anlatiyor benimki tam fanatik dogum odam bjk susludu ilk zibini battaniyesi hersey akliniza ne gelirse maci hic kacirmaz gider izler eve gelir tv den izler taki 90 lı yillarin macalarini bile izler oda olmadi bikgisayari acar netten bakar oda olmadi telefonunda fanatik yuklu ordan dusunki ne kadar fatanik dahasi evlendigimiz gun gelin almadan sonra kaynanamin evine indim gece oldu bekliyoruz yatsidan sonra gelirya damat bekliyoz yok gece 12 oldu derbi maci varmis adam boynunda atki derbiden geldi beni almaya ilk gecemizde :D

(123 puan) tarafından
Seninki sırf bjk izliyomuş bizimki her maçı yabancı türk 2.lig hepsi
0 oy
tarafından
Biz beraber izleriz maç şahsen bnm hoşuma gidiyor :) 
0 oy
(132 puan) tarafından
Biz maç deyilde eski film delisiyiz özelliklede kemal sunal  filmleri 
0 oy
(78 puan) tarafından

Maç izlemez oturur dizi izleriz karı koca valla:D

0 oy
(905 puan) tarafından
Yok 24 saat birak usenmeden izler
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Asla anca böyle mafya filmleri izler sadece birde aksiyon ama macsiz uyuyamaz  tv açık kalır o sesle uyur yıllardır öyle :(.maçtan  sogudum 

0 oy
(553 puan) tarafından

Hiç maç izlemek sevmez sadece Beşiktaşlı maç  olduğunda skora bakar o kadar..b

Çukur

Güldür Güldür

Kızım 

Leke 

Çok güzel hareketler bunlar

Bide aksiyon filmleri 

izliyoruz

:):):)

0 oy
(902 puan) tarafından
Eşim lisede çok bagimliymis futbola hem izleme hem oynama taaki futbol maçında bacağı kırılana kadar sonra tövbe etmiş.şuanda haber ve belgesel hastası 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Hiç aradı yoktur yani sever ama açıyım maç izliyim demez 2 yıldır evliyiz belki bir kere izlemiştir ':) 
0 oy
(330 puan) tarafından
Benim eşim izler ben izlemesimden keyif duyarım. Adam hiç dışarı çıkmaz evden işe işten eve. 40 yılda bi arkadaşlarıyla buluşursa buluşur. Beşiktaşlıyız izleye izleye ben de öğrendim :D 
0 oy
(1,064 puan) tarafından

Dirilis izliyo o yoksa mac izliyo eger mac yoksa a spor sürekli acıktır bizde:'(

0 oy
(581 puan) tarafından
Maç mi asla izleyeni bile sevmez :)
0 oy
tarafından
Benim esim de hic sevmez mac felan izlemez :D
0 oy
tarafından
Hiç izlemez bir kere bile denk gelmedim açıp maç izleidğine 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 215 göst.