0 oy
1,204 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (261 puan) tarafından
Cikiyoz disari eşim al diyo ama alamiyorum hersey pahali geliyo 70 tllik bi pantolon begendm ama almadim eşimde almiyo kendine bisey 

Kredi borcumuz var sanrm o yuzden alamiyorum

Siz alyomusunuz peki

52 Cevaplar

0 oy
(10,329 puan) tarafından
Şu ara kıza alıom dün kışlık 700 TL tuttu el kadar bebenin almıom kendime zaten fazla fazla var
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Almaya almaya pacoza döndüm iyice :D

(261 puan) tarafından
Senmi benmi :)
0 oy
tarafından

Birşey beğeniyorum cüzdan bana ben cüzdana bakıyorum sonra aman evde bir sürü şey var diyip kendimi avutuyorum :D oğluna ama elim açık herşey alırım :D ah bu analar 

(261 puan) tarafından
Vallaha kiz herseyi bebegme alyorum
tarafından
Öyle ya valla öncelik bebiş
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Al diyor ama almiyorum yaza dogru araba almayi dusunuyo kisabildigim kadar kisacam alana kadar destek olmak istyrm
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Borcum varsa almam :D mesela bu yaz dogum bile oldu devlete gittim dogru düzgün yazlık bişey almadım çünküvirüs vardı işker ne olacak belli degildi :D ama şimdi eşim 1 haftaya gelicel kışlık ona bana çocuklara gardrobu bastan aşagı yenilycem saat falan istedim ondan :D duruma baglı 2 ay öncesime kadar bizimde 30 bin kadar borcumuz vardı şükür bitti :) ev aldık borclandık onu da 
(261 puan) tarafından
Masallah darisi bize canm
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Bende eşime üzülüyorum hala bekarken giydiğim kıyafetleri giyerim. Eşim günlük çalışıyor kıyamıyorum ev masrafı, borç derken kıyafet beklesin diyorum canı sağ olsun 
(261 puan) tarafından
Evet canm eski falan idare ediliyo yine
0 oy
(590 puan) tarafından
Valla bogaza almaktan bize sira gelmiyor faturalar gida derken bir tek kizima harcarken hic acimiyorum paraya kendime alirken pahaliymis gerek yok diyorum 
0 oy
tarafından
Bekarken doydum kıyafete suse puse gözümde hic bişeyin kıymeti değeri yok hep oğluma alırım sadece kendime arkada kaçamak yaparım:)
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Eskiden  cesit olsun diye bile alirdim bir suru sey ama simdi artık sadece ihtiyac olanı alıyorum kredi ödüyoruz e kizima özeniyorum elime geçen le ona almaya çalışıyorum 
0 oy
tarafından
Bende çok almıyorum canım hele eşim ben zorlamasam kendine hiç bişey almaz birikim yapmak istiyoruz biraz sıkiyoruz elimizi ama ihtiyaç olan ne varsa alıyoruz tabi
(261 puan) tarafından
Eşimde kendine hicbisey almaz ben hamileyken cikip alirdim eşime biseyler ama artik cikamiyorumda
0 oy
(110 puan) tarafından
Bende almıyorum eşim de almiyo hem her şey çok pahalı hem de eskisi kadar güzel kıyafetler yok biraz da begenemyrz. Bi mutfak alış verisine hiç kısmıyoruz bide çocuğa aldığımız hiç bir şeyin hesabını yapmıyoruz 
(261 puan) tarafından
Ben ispanyol paça pantolon istyodum hep gördüm hoşuma gitti 70 tlyi görünce ne gerek var ilerde alirim dedim:)
(110 puan) tarafından
Benim de tunikli esofman takımları hoşuma gidiyo ama biraz pahalı smdi zaten hastalk var bi yere de gitmiyoruz gerek yok deyip bakıp geçiyorum :) ev geçindirnce insan baya hesap yapıyo
(261 puan) tarafından
Aynn cnm ya vrus olmasa belki alınır
(110 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından

Bende bakiyorum ama almiyorum 8 aylik hamileyim cunku kiyamiyorum suan dogumdan sonra bi kac bisey bakmak istiyorum ama gerci bi yerede gitmiyoruz:ermm:

(261 puan) tarafından
Bende hamileyken dogumdan sonra alirim diyodum sonuç alamadim :)
0 oy
(924 puan) tarafından
İnan aynı durum bizdede maddi sikisigiz kredi var iki aydır çok zorlanıyoruz bazen eşim sen almazsan bende almam diyo pantalonu yok bu ay üç tane swet aldım eşim pantalon alsın diye ama toparlayamadik kendimizi araba çok arıza çıkardı bizden çok araba yiyor ne yaz ne kış istediğim gibi alışveriş yapamıyorum inşallah birgün yaparız :))
(261 puan) tarafından
Kiz araba insani bitiriyo ya
(924 puan) tarafından
Öyle canım sürekli arıza çıkıyor yedi bizi geçen yardım çıktı direksiyon ayarı bozulmuş kulağı para duydu arabanın  :)elime geçmeden gitti para
0 oy
(91 puan) tarafından
Zayıflayınca ödül olarak alışveriş yapacağım. Şimdi alasım gelmiyor
(261 puan) tarafından
Bnimde oylé canm 3 kg fazlam var
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ben beğenemedigim için almıyorum bu sene koronadan dolayı mıdır nedir bilmem ürünler sanki hiç yeni değil de geçen sezonunkiler gibi güzel değil
0 oy
tarafından
Ben eşime kuamiyirum inanki benim için çarşıya çıkıyoruz mesela elbise beğeniyorum fiyatı yüksek olunca istemiyorum.ama eşim kızıyor fiyatına sen ne bakıyorsun hangisini beğendiysen al fiyatına karışma diyor bu yüzden bende eyuksek fiyatlı olanları begenmemezlikten geliyorum haliyle esimin beğendiklerini alıyorum 
0 oy
tarafından
Yalaan yok ben hiç harcmaa yapmıyorum 
0 oy
(778 puan) tarafından
Ahh ahh ben sinir oluyoeum bu huyuna biseyi çok beğeniyorum eşim goturuyo al diye gidiyorum aman pahalı diyorum almıyorum 
0 oy
(983 puan) tarafından
Bende gerekmedikce almam en son doguma bsyler almistm 2 ay once
0 oy
(48,642 puan) tarafından
alisverise diye gidiyoruz almadna geliyoruz yok duzgun kiyafetler. ya turbanlilar icin yada çok açıklar icin oluyo omuzu acik yakasi beli acik 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 145 göst.
9 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde A2020&2021. (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 441 göst.
0 oy
41 cevap 575 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...