0 oy
1,202 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (261 puan) tarafından
Cikiyoz disari eşim al diyo ama alamiyorum hersey pahali geliyo 70 tllik bi pantolon begendm ama almadim eşimde almiyo kendine bisey 

Kredi borcumuz var sanrm o yuzden alamiyorum

Siz alyomusunuz peki

52 Cevaplar

+1 oy
(4,853 puan) tarafından
Ben de almıyorum acıyorum paraya:) sadece oğluma alirken gözüm görmüyor 
(261 puan) tarafından
Aynen ya bende ogluma nerde uygun var onu aliyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canim inan artik bakiyorum  ucuz bisey yok en düşük  fiyatlar 70 80den basliyor ihtiyac mecbur aliniyor
(261 puan) tarafından
Oyle cnm pantolonlarm dar gelyo yeni alaym dedim elim gitmedi almaya
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla bende almiorum canim cocuk dogdu hepten almiorum hep evlenmeden onceki kiyafetlerimi giyiyorum 3yildir kredi borcumuz var kiyamiorum esime 
(261 puan) tarafından
Bizimde ev canm 75 bin sizin kac?
(5,913 puan) tarafından
Bizim 320 canim baya yuksek oduoruz 2700aylik bitseydi hic bitcek gibi gelmior bana
(261 puan) tarafından
Ayy evt sizin cokmus allah yardm etsin
(5,913 puan) tarafından
Amin canim cok sagol Rabbim sizede yardim etsin insaAllah
(261 puan) tarafından
Amin canm
0 oy
(800 puan) tarafından
Bende kıyamıyorum eşimde çok para harcamaz kendine ama ailesine harcar p yüzden sinir oluyorum 
(261 puan) tarafından
Eşimde ailesine harcar baktim harciyo bende aliyorum hemen ama sonra vicdanim rahat etmiyo
0 oy
tarafından
Canım bosver zaten pandemi var. Alınsa bile giyebilecek hiçbir sosyal ortam kalmadı. 
(261 puan) tarafından
Arada cikip dolaşiyoz gunluk bi pantolon alaym dedim alamadim
0 oy
(816 puan) tarafından
Alamıyorum canım bende  ya inanki geçim çok zor herşey ateş pahası
(261 puan) tarafından
Aynen bekarken her haftabbisey alirdim
(816 puan) tarafından
He valla :(
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnde almıyorum cnm hatta ev sahibim bana şakayla sen çok cimrisin al giy hergün bi kıyafet diyo ama kimin yaşadıgını kim bilirki eşim asgari ücretle çalisıyor ikide çocuk evde kira borçlarımızda varalsam eşim alma demez ama adam kendine bile kıyafet alamıyor bnde ona destek olmak için almıyorum bişey sadece çocuklara alıyorum oda yeterince fazla fazla almıyorum
(261 puan) tarafından
Eşim de kendine hic bsey almyo yırtık kazagni giyiyo o alamazken ben nasil alaym diyorum bebegimede en ucuzunu aliyorum hep
(1,451 puan) tarafından
Aynn cnm aynı durumdayız eşimin 2 tane pantlonu var birisi baya eskimiş adam yetiştirip kendine alamıyor benim kıyafetim onunkinden daha çok nasıl o almazken bn alayım
(261 puan) tarafından
Aynn öyle cnm ben dogurdum elbselerm dar geliyo 3 tanesi anca oluyo bari zayflaymda giyerm
0 oy
(176 puan) tarafından
Keşke kocam bana al dese de ben de alsam. Sizinki düşünceli işte kendine almasa bile sana al diyor lıymatini bil canım valla düşünmesi bile mutlu eder insanı 
(261 puan) tarafından
Seninki hic demiyomu canm

Ama inan elim varmiyo almaya
(176 puan) tarafından
Hiç demez canım inan, bana  para verene kadar günlerce peşinde dolanırım. Başlarda benimde elim varmadı sonradan bu hale geldi inanki bana o kadar cimri oldu ki kendine harcar ben istesem gözü çıkar
0 oy
tarafından
Az önce dışarıdaydım tam birşey alıcam fiyatı 80 90 lira uygun alim diyorum ipince ele alınca yırtılacak gibi eşim çok kızıyor al diyor ama 80 lira da bir tuniğe verilmez alılveriş için çıktık hiç birşey almadan geldim valla pazara bakıcam ayıp değil ya
(261 puan) tarafından
Bizim burda 50ye faln var ama iyi degl
tarafından
Kız yok herşey ateş pahası kızıma alırken gözüm görmüyor fiyatlarını ama kendime alınca içime oturuyor
0 oy
tarafından
Hepimizin borcu var.. Ama ihtiyaç ise almalısın kız yemiyenin parasını bir yiyen olur:) 
(261 puan) tarafından
Seneye alrm artk:)
0 oy
(119,076 puan) tarafından
1bucuk sene bi cift corap bile almadim yazin turkiyeye gidince saglam alisveris yaptiydin ama
(261 puan) tarafından
Kiz orda heresey ucuzdur
(119,076 puan) tarafından
İndirimler cok oluyo ama pek bize uygun giyim yok yaa
(261 puan) tarafından
Evet pek giyilen şeyler degl hoş olmuyor
0 oy
tarafından
3 yildir evliyim daha dogru duzgun bisey almadim hep eve aldim kendime de bikac parca bsy aldm okdr borcmuz var almak istemiyorum ama  az kaldi şükür bu ay alicam istediklerimi
(261 puan) tarafından
Insallah doya doya alip giyersin cnm
0 oy
tarafından
2 senelik evliyim 1 tane pantolon aldım sadece 
(261 puan) tarafından
Bende 3-4 parca bisey oda annemlerin verdigi harclikla
0 oy
(278 puan) tarafından
Aynen ben de 30 lira yi mi pahalı buluyorum çıkmıyorum idare ediyorum herseyle iste bizim de borcumuz var 
(261 puan) tarafından
Market ihtiyaci bebegin ihtiyaci aylik 500ü buluyo
(278 puan) tarafından
Allahım herkesin evine huzur neşe bereket versin
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Iyi etmissin canim gercekten ihtiyacin yoksa alma bosver, herseybates pahası. Borcun bitince keyfince alirsin insaAllah
(261 puan) tarafından
vrus var zaten cikip gezilmiyo boştan yere almaym diyorum hemde guzel dilegin icin tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Kendime almam ama oğlumaherşeyin en iyisinj kalitelisini alırım 
0 oy
tarafından
Bende 1 yıldır anca 1 hırka bi kaç çift çorap almışımdır bizimde kredi borcu var eşim annesine ev almıştı 150 bine civarı kredi borcumuz var evim kira bebek var inan çok zor geçim bu ay 2 kez bin lira kredi daha çekti bi annesi gile lazımdı engelli görümcem için bin lirada eve çekti bebeğin bezi dahi kalmamıştı geçim çok zor gerçekten heleki kiracıya borcu olana daha zor Allah yardımcımız olsun inşallah amin . 
(261 puan) tarafından
Allah herkese yardim etsin sizinde durumunuz cok zormuş canm
tarafından
Aynen öyle canım amin inşallah.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bende almıyorum hele çocuk olunca daha çok masraf oluyor bir de ben çıkmayım diyorum.evlenmeden önceki kıyaferlerle idare ediyorum
(261 puan) tarafından
Bana o kiyafetlerim dar gelyo eşimde zayfla alamiyoz zaten diyo
0 oy
(903 puan) tarafından
Valla alıyorum ne yalan söyliyim hele çıkamadıkça internetten bir sürü bişey aldım bu ara bide bebek olacak ona da beğendiklerimi alıyorum tutamıyorum kendimi 
(261 puan) tarafından
Borcunuz yoksa al canm
(903 puan) tarafından
Çok şükür yok Allah borcu olanlara kolaylıklar versin inşallah
(261 puan) tarafından
Amin canm
0 oy
(134 puan) tarafından
Canımın istediği her şeyi alıyorum ama kendim alıyorum. Eşim asla almaz. Gereksiz der çıkar. Hem kendime hem çocuğuma istediğimi alıyorum. Bebeğime bakmak için ücretsiz izne ayrılacağım ama artık öyle istediğim her şeyi alamam. Eşin al diyormuş şanslısın. Benim gelirim olmasa halim ne olurdu düşünemiyorum bile. Kendi kendime alınca öyle çok bir anlamı olmuyor. Bir çift çorap bile olsa eşim alsaydı çok daha mutlu olurdum ama mümkün mü
(261 puan) tarafından
Eşimin borcu var al desede alamam canim vijdansizlk gibi hissedyorum
(134 puan) tarafından
Haklısın canım. Al demesi bile eşinin seni düşündüğünü sana kıyamadığını gösterir. Ne mutlu
(261 puan) tarafından
Oyle canm allah ondan razi olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 144 göst.
9 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde A2020&2021. (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 441 göst.
0 oy
41 cevap 574 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,035 soru

11,314,804 cevap

34,755 kullanıcı

...