0 oy
574 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar  gurbette degilim ama cevrem hic yok annemle kaynanama gidip gelirim bi baskada gidecek kimsem yok hani carsya cikarim arayp gel beraber gidelim diycek kimsem yok benim gibi olan varmi

41 Cevaplar

0 oy
(12,897 puan) tarafından
Çocukluk ark lise arkadaşında mi yok 
tarafından
Var onlar ama  samimj deglm
tarafından
Kız ben de o da yok :) :) instagrama baksan bir sürü arkadaşım var ama yolda görseler selam vermezler ben de yanaşmadıkları için hiç yanaşmam.
-Reklam-
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Ben :D bende anneyle kaynanada yok bi cocuklarım var :( kardeşimin biri burda çalışıyo diperi de yolda yanıma gelicek :) belki o zaman rahatlarım biraz
tarafından
Yaa bazen zor oluyo
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Okuldan falan hiç yok mu eskilerden yada yaşıtın komşu falan
tarafından
Yok canim
0 oy
(7,425 puan) tarafından
Ben gurbetteyim hic yok arkadasim kimseye de kanim kaynamadi cevremde ne koca tarafina benim yaraf zaten uzak
tarafından
Valla bende insanlarla samimi olamiyorum
(7,425 puan) tarafından
Bende ya kafa dengim yok hic
tarafından
La  altı üstü konyanın bir ilçesindesin orası gurbet mi sayılıyor sen de amma ettin ha:)
(7,425 puan) tarafından
Kiz nasil geliyim oraya:)
tarafından
Nereye :)
0 oy
(431 puan) tarafından
Bende öyleyim vallahi annem kaynanama giderim ,canım sıkılınca çağıracak kimsem yok.herkes iyi gün dostu
tarafından
Oyle valla cnm
0 oy
tarafından
Benim de öyle canım. Hiç arkadaşım yok haftada bir annemlere ve kayınvalidemlere gidiyorum. Eşim evdeyse sahil kenarına filan iniyoruz öyle. Bazen eşim öğlen 12 gece 12 çalışıyor o zamanlar kulaklığımı takıp yürüyüş yapıyorum. Ama böyle daha mutluyum kimsenin derdiyle tasasıyla ilgilenmiyorum. En yakın ve en iyi arkadaşım eşim. İyi ki o var. 
tarafından
Valla bi yönden bencede iyi cevremde arkadasi olanlar alsverse falan gidince yanindakinide beklemek zorundasin buda insani bogar ya
tarafından
Daha önce çok arkadaşım vardı her çeşit. Ama başıma gelmeyen kalmadı :) o yüzden gerek yok böyle kafam rahat :)
0 oy
(408 puan) tarafından
Ben de varım, ailem başka bi ilde burada eşimin akrabaları çok var ama kimseyle gidip gelmiyoruz, yakında kuzenlerim var ama onlar da işi düşerse arıyor, komşuları da tanımıyorum öyle işte tek başıma takılıyorum :) 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
30 undan sonra arkadas aramazsin. 
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Yeni çevreler edin canım benim eski dostluklarım hep bitti biterken üzülmüştüm ama şimdi bakıyorum ki şu anki benle arkadaş olamazlarmış zaten değiştim dönüştüm ve şu anki bakış acıma kafa yapıma uygun yeni arkadaşlıklar edinmeye başladım insan her yaşta çevre edinebilir 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Ben de öyleyim çok da rahatım :)
0 oy
tarafından
Bende aynı ailem köyde bi görümcem ona da ayda bir felan herkes kötü kalpli kendini beğenmişlerle dolu etraf ben ararsam varlar yoksa yoklar arayım bile demezler 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Yine kaynanan annene yakınsın bende onlarda yok 
0 oy
(133 puan) tarafından
Bende aynı ha ister miydim yok ya yeni insanlar tanımaya bile halim yok kimin ne olduğu belli değil bu zamanda böyle daha iyi 
0 oy
(158 puan) tarafından
Benimde hiç arkadaşım yok bi komşum var yaşlarımız yakın onunla samimi olayım gidip gelelim istedim bir kaç kez davet ettim 1 kere geldi görüşelim istedim numarasını aldım çocukları kapıya çıkarıyorum sende gel müsaitsen bana gel ben geleyim diye msj atıyorum hep bi işim var diye geçiştiriyo saldım bende dahada görüşmedim bi benim ailem var gidip geldiğim bide çocuklarım kimse yok öyle arkadaş olarak görüştüğüm bazen çok yanlız hissediyorum. Bir kere ramaz boyu kardeşim bende kalmıştı gitmeden abla 1 aydır sendeyim ne telefonun çaldı ne kapın hiç mi kimseyle görüşmüyosun hiçmi kimsen yok demişti çok zoruma gitmişti. Yakın olmaya iletişim kurmaya çalışıyorum ama kimseden karşılık göremiyorum
0 oy
(237 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım maalesef evde dura dura kafayı yicem sonunda 6 aylık da bebegim var 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Lisede hiç kankan yk muydu
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Benimde memlekette yok. Annemle ablamla babamla genelde de yalnız giderim çarşıya. Oturmaya da ablaminkileri kullanıyorum:)))  yani sagolsunlar çağırırlar gelsin derler. 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benım de yoktu ama dogurdum buyutuyorum
0 oy
(13,648 puan) tarafından

Ben çevresiz yasayamayanlargillerdenim :D

Yani dün annemlerin buraya geldim,

Bu akşam oturduk kapı önünde 2 saat komşularla annem diyo herkesi toplama başıma:D

0 oy
tarafından
canım varda ,gel beraber şu aktiviteyi yapalım demiyorum kimseye.  kimse samimi gelmiyor. Ama gelenimiz gidenimiz çok.
(917 puan) tarafından
Zeynepcim bu yeni hesabım diğerinin şifresini unuttum kapandı ben handenur
tarafından
canim mail adresine şifre göndermeyi denedinmi?
(917 puan) tarafından
Yok canım yapamadim bir türlü zaten adminde silmiş  yeni hesap açtım hani tanimassan diye haber verim dedim
tarafından
tamam canım benim ♡♡♡

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
30 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 323 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 223 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 456 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Serapemir (60 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı