0 oy
664 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün ailece görüştüğümüz arkadaşlarımız var onlara gittik ikimizde kaynanalarimizla yaşadık kendi evine çıktı yeni geçen bize gelmişlerdi 5 ve 3 yaşında erkek çocukları var bize geldiklerinde çocuklarının altinda boxer dahi yoktu üzülmüştüm aslında durumlari var neden giydiremedigine anlam veremedim bugün de o bize çağırdı ve çocuklara çok üzüldüm küçük oğlu salona işedi o isedigi yeri silmedi işedigi pijamayi ara yere attı ben aldım da banyoya götürdüm çocukların yaptığı lazimlik cis dolu bosaltmamis bile ev deseniz pisti çok ama çok üzüldüm iki yavruya cocuklarina çok ilgisizler onları evde bırakıp markete falan gidiyorlarmis hiç düşünmeden kendilerine zarar verebilecekleri akillarina dahi gelmiyor. Bende bir saniye bırakamıyorum kimseye. İnşallah anneliğin babalığın kıymetini anlarlar

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Şikâyet edilmeli o aile bence acilen yetkili birilerine haber ver yazık olmasın o çocuklara 
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Çocuklar çok küçük onları evde bırakarak iyilik yaptığını mı düşünüyor tam hareketli zamanları ay Allahım yaa 
tarafından
Umursamıyor ki evin hali bile çok küçüktü hele de bu virüs döneminde biz varken onları odalarına kapatıp kapayın gozlerinizi deyip odanin kapısını kapattı ne üstlerini değiştirdi ne de cis yaptırdı ah ah içim gitti
(14,032 puan) tarafından
Bazıları neden anne olur hiç anlamıyorum ya valla çocuklara çok üzüldüm pisliğin içinde buyuyorlar anneleri olduğu halde yalnız çocuklar
0 oy
(48,690 puan) tarafından
yazik çocuklara 
tarafından
Çok üzüldüm çok öyle böyle değil
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Arkadaşını uyarsaydn canim yazik gunah
0 oy
tarafından
Bende üzüldüm smdi çok sorumsuzsuzlarmis 
tarafından
Ah ah havalar soğudu çocukların ayakları çıplak ikisi de şiddet meyimli çocukların vuruyorlar birbirlerine benim çocuklarıma da vurdular hatta büyük olan elinde çakmakla geziyor bi yaksa ev tutusur umrunda değil
(3,274 puan) tarafından
iste bir gün Allah korusun market için evde bırakıp üstelerine kapıyı kitler o çocukta çakmakla evi ateşe bi verir sonra vah gidene böyle çocuklar Allaha emanet büyüyorlar ne yazik ki :(
tarafından
Sonra haberlerde izleyip böyle anne bava olmaz olsun diye kızarız gerçekten ne sorumsuzlar
0 oy
(456 puan) tarafından
Öyle insanlar çocuk sahibi olmayı anne baba olmayı haketmiyorlar
tarafından
Çok iyi insanlar ama gel gelelim annelik babalık yok
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Onların o skeilde büyümesi HİC DOGRU DEĞİL MADEM BAKAMİOLR BAKMİOLR ARA İHBAR ET DEVLET BAKSN CNM AMA ONDAN İNCE UYAR AİLESİNİ GUZELCE BAKTIN HALA AYNİ OLE ARA

tarafından
Bizi görüyor ki o zaman da ne kadar umursamaz anneyim diyor söylemesi ayıp çocuklar uyanikken bile ilişkiye giriyorlarmis odalarının kapılarını kapatıp
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Cnm keske ona ogretseydin benim eltimde oğlu iseyince silmiyordu bende korkuttum dedim bu evde namaz kabul olmaz bereket olmaz eve 3 harfliler gelır:D yanı ne yapım simdi cocugu tuvalete alıstırdı halıları faln yıkattı evi tertemiz belkı bilmıyorçdur bilmek ayıp degil ogrenmemek ayıp

tarafından
İkinci çocuğu canım nasıl bilmez olur mu öyle pislik beni içim rahat etmez öyle durmasına ben kendi evimi her gün yalayıp yutuyorum sırf çocuklarım için
(3,669 puan) tarafından
Ne biliyim ya Allah akıl versn
0 oy
tarafından
Simdi bende çok üzüldüm dogurmakla bitti sanıyorlar. Allah akıl versin
tarafından
Yani ne desem bilemedim oldukça siddete meyimli çocuklar büyük oğlu cakmakla geziyor bi caksa tutussa ev umrunda olmaz nasıl böyleler bilmiyorum
tarafından
Anne baba sorumsuz olunca çocuk ne yapsın eline geçeni alıyor oyun sanıyor. Ben bazı şeylerin farkında olmasam bile eşin uyarır beni şunu surdan al çocuk kendine zarar verecek diye
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Bence ihbar et. Yarın bi gün çocukların başına bisey gelirse inan vicdan yaparsın. Yazık günah ya. Allah kurtarsın o yavruları 
0 oy
tarafından
Herşeyi geçtim halıya işiyor çocuk ve üstüne pijama atıp kurumasını mı bekliyor o evde ne namaz kılınır ne de o evde huzur bereket olur tuvalet niye var bunlar için var o çocuğu yetiştirmek büyütmek emek ister pijamayı halıya bastırıp temizlemek annelik değil yere birşey düşse alıp yiyor o zaman çocuklar ey yarabbi 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ya kuzum ben üzüldüm okurken lutfen gerekli yerlere ihbar et yada kizin annesini taniyosan ona de yazik gunah o cis bacaginda kurur hasta olur zaten onumuz kis saglik açısından da iyi degil lutfen sen bari sessiz kalma
0 oy
(323 puan) tarafından
Seviyor mu çocuklarını ve şiddet varmı evde 
tarafından
Var siddet cocuklar ondan şiddete meyimli kizima da oğluma da vurdular bana bile
(323 puan) tarafından
İki çocuğa da çok yazık bence sürekli uyar nasıl kiyiyorsunuz de kız hatta
tarafından
Cok şiddete meyimliler neden dövüyorsunuz dedim kabul etmedi ki dovdugunu

İlgili sorular

+1 oy
65 cevap 1,552 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy