0 oy
665 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
içime oturdu yeni doğan daha öyle bebekler günde 10 dan fazla bez degisgireni gördüm çok yaparlar küçük bebekler bişey diyemedim canım çok sıkıldı 

41 Cevaplar

0 oy
(1,096 puan) tarafından
Ohooo bu kaynanalar da çok bilmişlik taslamasa olmicak yani bisey bildikleri de olsa aklım şaşar.. 22 günlük oldu kızım daha yeni yeni az yapmaya başladı ilk 15 gün hep doldururdu bezini 
-Reklam-
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Canım benim kızımda aynıydı yenidoğan bebek öyle olur üstten yer alttan bırakır :)) yarayıp yaramadığı kilo almasından anlaşılır kaynanan çok bilmişlik yapmasın 
0 oy
(749 puan) tarafından
Ya  ayni annemdr oyle sutum var  senin sutun yok deyip dururdu  kaynanam deglde annem  derdi
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kaynanann cok biliyo daha cumartesi gunu hastaneden geldim bnm bebegimde 13 gunluk gunde saymadigim kadar bez degistiriyorum ve sarilik doktorum buyuk tuvaleti yapmasi cok iyi bisey demkki sutun yariyo karnin doyuyo ki tuveletini yapabiliyo dedi. 
0 oy
tarafından
Offf off bu belli bir yaş üstü kadınlar da amma anornalmis ya. Kuzucum o cahil kaynanana söyle bebek doğduğunda barsaklarındaki kıvrım kendininki gibi 5 metre Değil, çok az kıvrım var o nedenle içince bahsettigin şey olmaktadır. Ülkede bilge olması gereken yaşlılara bak gençlerin nasıl moralini bozuyor 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Gayet normal bakma sen ona .. unutuyorlar bildiklerini ..
0 oy
(274 puan) tarafından
Gak hey gabık sen emzir o zaman diyeydin :D 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Kız ilk 40 gün benim oğlum 3-4 kez yapardı altına.  Sonradan durdu bı arada 8 gün kadar yapmadı. O zamanda sütün yaramıyor kabız oldu der. Bosver
0 oy
tarafından
Canım benim bebegim de çok pisletirdi altını  ki normsl bişey bu günde 4 5 bez degiştiriyorsan zaten doydugu anlamında o   ama buyuklerimiz bişeye bilmişlik yapmasa olmaz benim bebegimde çok gazlı sürekli aglıo du bu bebek aç sütün yok yetmiyo diyorlardı sinir oluyor dum sütüm var sıkınca gelio du baya ama buyukler laf dinlemio swn takma kafana bizde 2 aylık olduk yeni 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ya onlar çok biliyorlar ya yenidoğan bu ya her bezinde tabikide kaka olacak sıkma sen canını he de geç 
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Ay beende sezeryan lıydım başım çatlıyor du o halde bebekde tutmuyodu memeyi demez mi bana sen çok sinirli emziriryosun ondan tutmuyor dedim al sen emzir çok biliyosunuz insanı çileden çıkarıp sonrada sinirli diyosunuz çıkın odamdan demiştim lohusalıkda biraz piskopat olmuştum o geldi aklıma çok çok normal kuzım ve çok iyide kusmasıda yapmasıda çok  iyi kendini sıcak tut ve sürekli emzir
0 oy
tarafından
Benimki ne ben mama verdiğim halde hiç günde 10 tane bez degismedim ki hiç kabizlik olayımız olmadığı halde. Boşver en iyi kaynana bile kıskanıyor bacım kendince fesatlanmis. Hiç dusunmuyrlar bu kadın yeni doğum yapmış lohusa zaten kendisini eksik yetersiz hisseder. Kadının en büyük düşmanı yine kadın Arkadaş nasıl iş gerçekten anlamıyorum.
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Aksine yarıyor. Benimki 3 günde bi yapardi kakasını
0 oy
(460 puan) tarafından
Kendin çocuk yetistirmedin sanırım haberin yok deseydin gerçekten çok bildiklerini falan sanıyorlar heralde tamam her şeyi siz bilin de siz de mı çocuk buyutmedjniz yani bilmiyormusun çocuk her emme sonrası kaka yapar bazen şaka gibiler gerçekten sinir bozucular 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Tam tersi aslında yarıyor sütun sağlıkla büyüsün bbeis 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bebeğinin karnı mis gibi doyuyor o yüzden yapıyor canım boşver sen onu yarasada yaramıyor derler 
0 oy
(48,627 puan) tarafından
benim kizimda her altini açtığımda kaka yapmış olurdu ama tombik bebekti sütüm yariyodu
0 oy
tarafından
alakası yok yaramamasıyla günde 8 defa kaka yapardı her bezi kakalı olurdu. 2 aydan sonra kaka işleri düzene giriyor. ah bu cahil insanlar. çenesi çekilsin şu kötü kaynanaların annelere loğusalığı zehir ediyorlar. 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Takma canım ya ben il bir ay 2 güne bir 30 lu bez bitiyordu 3 buçuk aylık olduk 20 gün olmadı 200 bez bitti bu normal benim kızm hala büyük tuvaletini yapar her bez değiştirmemde olur muhakkak bunu çok söylemiyorum ama 7 buçuk kilo yaramasa bu kadar kilo almazdı 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Büyük tuvalet yapsa yaramıyor yapmasa yaramıyor derler boşver sen her çocugun bagırsagı bir değil benimki 8 gün yapmazdı büyük tuvaletini en son fitil verirdik ama sütümde yarıyor maşallah kilosu da çok iyi gelişimi de. Eskiler konuşmayı sever :D 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 866 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 201 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 287 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 457 göst.