0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
Kilo almaz diyo kilosuda iyi halbuki öylemi gerçekten hergun kaka yaparsa yedigi yaramazmi 9 bucuk aylik

33 Cevaplar

+3 oy
(14,025 puan) tarafından
Hahahhahahahahagha daha neler duyacağım kendisi her gün yapmıyormuymuş
(3,041 puan) tarafından
+++ ayy çok güldüm ya Allah da seni güldürsün:))
tarafından
Bu gözler daha neler okuyacak diyorum burda ama gün geçmiyor ki bi gördüğüm diğerini aratmasın fhshdjdhshj :D
-Reklam-
+2 oy
(10,322 puan) tarafından
Ne mana? Aksine sevin bağırsakları şahane çalışıyor çocuğunun hangi tıp fakültesinde okumuş kaynanan
+2 oy
(9,651 puan) tarafından
Günlük kaka yapmasaydı da bu çocuk ac baksana tuvaletini bile yapamiyo derdi
+1 oy
(2,469 puan) tarafından
Alakası yok karnı doyan bebek günlük yapar oğlum 20 aylık günde 2-3 defa yapıyor maşallah 
+1 oy
(50 puan) tarafından
Karnı doyan çocuk yapar hergün kaka canım yanlış biliyo kaynanan hergün kaka yapması sağlıklı olduğunu gösterir 
+1 oy
(153 puan) tarafından
Ne kadar saçma bir şey söylemiş kaynanan Allah aşkına bu çocuk demekki doyuyoki kaka yapıyor ilk doğduğunda böle doktorlar kaka ve cis sayısından beslenmesin iyi olduğunu anlayabilirsin derken bu yaşlılar neden böyle bizleri üzüyor anlamadım benim oğlum bazen 5 kere kaka yapıyo bazen 2 kere yediği yariyiki yapıyo 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Görünen köy kılavuz istemez bebeğin iyiyse kaynanayi ne takan?
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Alakası yok canım doyuyoki yapıyo çocuk 
0 oy
tarafından
Ne alaka canım kontrollerde kilo alıyorsa sorun yok onların her dediğine takılma 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Günde üç kez bile yaptığı olur 9 aylık 11 kiloya yakın 
0 oy
tarafından
Napicak icindemi tutucakmis 

O icindemi tutuyormus
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Karnı doyan çocuk her gün yapar benim oglum da her gün yapıyodu bir gün yapmasa ertesi gün çok kötü oluyordu şuan 22 aylık kilosu 11 buçuk ama sonradan almamaya başladı 9 aylık falan baya kiloluydu 
0 oy
tarafından
Alakası yok beslenmesi iyiyse karnı doyuyorsa kaka yapar çocuk benim kızım günde 2 defa yapıyor kaka 17 aylık 
0 oy
tarafından
Onu hergun yapmasinin ne büyük nimet olduğunu bir bilse o kaynana 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Tam tersi olmazmı kaynanan bi yemek yemesin tuvalete nasıl çıkacak bu kaynanalar niye böyle yaa 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ee tabi kaka kilo yapıyo çünkü :D ay allahm bu kaynanalar yaa bagırsakları düzgün çalışıyo işte ne güzel benimki de 3 kere yapar günde kilosu da çok iyi valla 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Tabi insanın içindeki b.oklar birikince kilo yapıyor hey Allahım bak gene sinirlendim
0 oy
tarafından

Benim kaynanamda yapsın yapsın demek doyuyor çocuk diyor :D

0 oy
tarafından
Benimki günlük 2 kere kesin yapar ama kilosu felan maşallah iyi canım konuşuyor öyle 9 aylık benimki de
0 oy
(788 puan) tarafından
Aksine çok güzel besliyorsun bağırsakları normal çalışıyor. Gül geç cahillere

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 85 göst.
14 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 666 göst.
0 oy
7 cevap 143 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu