0 oy
9,912 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Kızlar Uni baby deterjan kullanıyorum leke çıkarmıyor. Hiç memnun kalmadım. Bi de kaka lekesi nasıl çıkar . 30 derecede yıkıyorum çekme yapmasın diye . Kaka lekesini çıkaran deterjan ne kullaniyosunuz

15 Cevaplar

0 oy
(553 puan) tarafından

Hahhh tam aradığım post ... Ne yaptiysam çıkmıyor yorumları bekliyorum :)

(964 puan) tarafından
E bebek deki baby&me leke çıkarıcı denediniz mi kızlar ? Herkez onu tavsiye ediyor. Ben henüz doğum yapmadım ama es dost kıyafet getirdi sagolsunlar biraz lekeli olanlar var onu denemek istiyorum çok iyi diyorlar
(553 puan) tarafından
Ben onu kullanıyorum canım faydası yok malesef
(964 puan) tarafından
Aaa öyle mi ilk defa memnun değilim diye duydum. Cikartmiyor mu canım lekeleri??
(553 puan) tarafından
Yok canım ya elimde citiledim makine de de yıkadım cikmadi
(964 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim dikkate alicam soyledigini
-Reklam-
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Dalan roxy sabun tozu kullanıyorum lekeli olanların üstüne biraz döküp elimle citiliyorum sonra makinaya atıyorum öyle çıkıyor 
(263 puan) tarafından
Sabun tozu makineye zarar veriyor diye duydum almamıştım galiba bende basliycam ona
(1,353 puan) tarafından
Ben suda eritip jel kıvamına getirip makinaya döküyorum
(263 puan) tarafından
Aa o da iyi fikir
(1,353 puan) tarafından
Çokta iyi oluyor canım
0 oy
(3,151 puan) tarafından
30 derecede cikmiyor malesef kolay kolay ben 40 da yikiyordum kizim ek gidaya geçtikten sonra bide basta dalin sivi deterjan kullaniyordum ek gidaya gecince dalin granul sabun tozu aldim onla yikamaya basladim gunese asinca gunes te aliyor lekeleri kalmiyor oylelikle.
(263 puan) tarafından
Dışarısı çok tozlu diye odada kurutuyorum bende
(3,151 puan) tarafından
O da var gerci de yinede gunese maruz birakirsan etki eder cam onune vs yapma sansin varsa.
(263 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Ben ebebek baby me kullaniyorum . Kakali yere bi miktar deterjan koyuyorum ve sicak suda biraz bekletiyorumm. Sonra 60 derecede yikatiyorum. Merak etmeyin cekme yapmiyo kiyafetler. 60 da yikayinca daha temiz olduguna inaniyorumm.
(263 puan) tarafından
Temiz olur da çok değil mi 60 . Deneyeyim bi canım
(1,567 puan) tarafından
Birazcik soluyo renkleri ama asiri degil. Nebilim 60 da baya sicak ya. Daha temiz olur gibi geliyo.  Dene canim. Ben oyle cikardim kaka lekesini.
(263 puan) tarafından
Sabunla citileyip öyle aticam canım bi bu yöntemi deneyim . Olmazsa sıcaklığı arttiririm
(1,567 puan) tarafından
Tamam canim nasil  istersen :)
0 oy
tarafından
Makineye atıyorum deterjanla çalıştırıyorum makine deterjanini alıp biraz köpürünce 1 saat kadar kapatıyorum makineyi o ara lekeler yumusuyor sonra tekrar baştan çalıştırıyorum çıkıyor lekeler
(263 puan) tarafından
Hangi program da yıkıyorsun canım
tarafından
Elde yıkama ya da hassas da yıkıyorum canım 30° de
(263 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
0 oy
(222 puan) tarafından
Valla kolay cikmiyor her yolu denedim ilk basta Vanish kosla dokuyorum yikandiktan sonra dalan roxy bebek deterjaniyla yikiyorum
(263 puan) tarafından
Dalan roxy sade kullanınca geçmiyor mu canım
(222 puan) tarafından
Benim oğlum çok kusuyor kan ilacı verince falan o lekeleri hicbirsey gecirmiyor mecbur vanish koslalı suda bekletiyorum sonra dalan roxyle yikiyorum
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Beyaz sabunla citile at makineye tertemiz oluyolar ben oyle yapiyorum
(263 puan) tarafından
Bugunkuleri öyle yapicam :)
0 oy
(354 puan) tarafından
Kaka lekesini hacışakir sabunla citiliyerek yıkıyorum canım çıkartıyor hemen bide leke tazeykene yaparsan uğraştığırmaz
(263 puan) tarafından
Deniycem canım ilk sabunla. Hemen de yapılmıyor bekletiliyo
0 oy
(3,798 puan) tarafından
30 derecede cikmaz canm ben lekeli kiyafet varsa 50 ye atiyorum çekme solmada yapmiyor deterjan olarakda baby me kullaniyorum e bebeğin markası deterjanda güsel cikariyo sanirim
(263 puan) tarafından
Baby me sıvı deterjan mi dediğin canım
(3,798 puan) tarafından
Evet canm sıvı
0 oy
tarafından
Deterjan ariel kullan cnm 
(263 puan) tarafından
Bebek deterjanı kullanmak istiyorum canım
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bizde de var zıbınlar da ama çıkmıyor 
(263 puan) tarafından
Beyaz sabunla citileyip öyle makineye atanlar lekenin geçtiğini söylediler dene sende canım öyle yapicam ben
(12,854 puan) tarafından
Deniyim bakalım kuzum çok sağol
0 oy
(645 puan) tarafından
Normal omo deterjanın içine  evdeki sabundan rendeleyip koyuyor 40 derecede yıkıyorum bi leke falan kalmıyo
(263 puan) tarafından
Normal deterjan kullanmak istemiyorum canım ya
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Makına ya atmadan ince beyaz sabun ile cıtıleyp atıyorum hıc bır sorun kalmıo ve kızımın tum kıyafetlerı beyaz 
(263 puan) tarafından
En iyi yöntem buymuş herkes böyle diyo teşekkür ederim
0 oy
(536 puan) tarafından

Yeşil sabun bire bir canm:) ben bebeğin kıyafetlerini hiç makinaya atmam elde ve yeşil sabunla yıkıyorum mis gibi oluyo:D

(263 puan) tarafından
Elde ugrastirmiyor mu canım zaman bulabiliyo musun :)
(536 puan) tarafından
Hergun yıkıyorum canm cunku cogalirsa zaman alır . Bazen ben bazen kaynanam yıkıyoruz işte
0 oy
tarafından
Beyaz sabunla citiliyorum yikamadan önce oyle atiyorum makineye dalan roxyle yıkıyorum kalmiyo leke hic
(263 puan) tarafından
En iyi yöntem bu sanırım canım. Lekeyi çıkaranlar bu şekilde çıkarmış teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
17 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 149 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 241224 (5,168 puan) tarafından soruldu

379,243 soru

11,351,893 cevap

34,822 kullanıcı

...