0 oy
1,478 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Bu 2 kesişim olucak ilki çok güzel kestı fahat dün sacımın Bi yanı uzun diğer yanı kısa :( Allah'tan kapalıyım açık olsam zaten ona kestirmem de : şimdi uzamasını bklicem ya bayada kesmiş enseme kadar kimi kulağıma kdar off

Gülmek serbest gülün dalga geçin kızın bana haklısınız hayatım zaten KEŞKElerden ibaret.. 

16 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Görmeden gülemem://
-Reklam-
0 oy
(402 puan) tarafından
Ben bir erkeğe saçımı emanet etmem aten eşim hayatta kıyamaz ama inşallah en yakın zamanda uzar saçların  :)
0 oy
tarafından

Ahahaha aynısı başıma geldi eşim kesti saçımı saçımı toplayacak saç birakmadi hep çıkıyordu içinden Allah'tan bende kapaliyim sorun olmadı :D

0 oy
(742 puan) tarafından
Kendimden bazka  kimse ye  güvenemem ☺☺☺☺
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Kiz gostersene ☺️iyi cesaret haa sendekide
0 oy
(16,504 puan) tarafından

Bi kere teyzem saçını bana ve enişteme kestirdi :)Allahım kadında saç bırakmadık erkek saçı oldu sonunda :)

0 oy
(1,466 puan) tarafından
Ben esime  kesdirdim  ama benim saçım zaten çok uzundu  enseme  getiremezdi  uclarindan  kesdi  çokda güzel kesmis  valla uzar canim seninkide  koku  sende boswr:D
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Sekil yok kii
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ben kendim yontuyorum:D

(27,352 puan) tarafından
Ben mutfak esyasindan cok temizlik ürünlerini seviyorum mutfak gereci olarakta baharatliklari :D

bakalim nasip kismet belki birgun hayalimiz gercek olur
(44,696 puan) tarafından
Ayy deme ole yaa:( ayy insallah bir gun ayri eve cikarsin kocanla kizinla olacak cocuklarinla;)
(27,352 puan) tarafından
InsAllah canim temennim ve hayalim o yönde ..
 Ev ustune ev hayatta olmuyor gerçekten
(44,696 puan) tarafından
Tabikide olmaz ben  mesala ayda bir gidiyorum kaynanaya rahat edemiyorum illa hemen evime gitcem donumu cekicem:))) tisortumu giycem yoksa catliyorum
(27,352 puan) tarafından
Aynen canim hayırlısı bakalim
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kız kocana nası güvendin kendin keseydin ya :D
0 oy
tarafından

Kız benim eşim kuaförde bile kestirmeme izin vermiyor uzun yakışıyormuş bana kıyamam o saçlarına kestirme diyor:D nasıl kıydı herifin kizzz:D

0 oy
(1,504 puan) tarafından
Bende esime kestiriyom canım. Ama kisa asla izin vermiyom
0 oy
tarafından
Ahhaaa eşim.kesim.dedi.ben izin vermedim boyayimmdedi tabiki gene izin vermedim güven olmaz o konularda eşlere ..:))) 
0 oy
(48,693 puan) tarafından
bende esime kestirdim acigim ve saclarimi salmiyorun hic☺️
0 oy
tarafından
İnternetten video falan izleyerek kırıklarımı falan alabiliyorum bacı valla. Kuaföre gitmekten nefret ediyorum küçücük kesime dünya para istiyorlar. Eşime diyom sinirlenince vur şu saçımı 3e diye. Diyo 2 dazlak gezelim bide :D onun sacını ben kesiyorum ama ben ona bu saçı emanet edesim gelmiyor :D 
0 oy
tarafından
Bende eşime kestirdim pandemi döneminde mis gibi kesmişti kız dümdüz :) uzun olan yeri de kısaltsın bari :) 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 624 göst.
30 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 585 göst.
18 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 236 göst.
10 Mart 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 658 göst.
20 Mayıs 2022 Moda kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,570 cevap

34,871 kullanıcı

...