0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Kızlar doğumum cuma günüydü sabah testim pozitif çıktı zaten riskli gebelik yaşıyordum Ankara şehir hastanesinden ambulans gelecek bugün süreç nasıl olacak ben ayrı oğlum ayrı mı kalacak hemen sezeryana alırlar mı birde bana ne gibi şeyler yapılacak çok korkuyorum tek başıma nasıl yapcam 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız Allah acil.sifa versin bebeğine sağ salim.kavus
tarafından
Eğer gerek duymazsa almaz canım ama zaten günüde gelmiş alsalarda korkma.bisey olmaz
(119 puan) tarafından
Tek başıma olacağım refakatçi bile olmayacak çok korkuyorum
tarafından
Korkma canım Allah sabrını vercek sen bebeğini düşün hem çok ilgileniyorlar zaten
(119 puan) tarafından
Kuzum 1 yaşında kızım var benim gibi bakacak kimse yok evet bakıyorlar ama benim kadar değil birde karnimdaki var oda sağlıksız olabilir dedi doktor gelişimi çok yavaş olduğu için gününü tamamlasa bile küveze girer dedi
tarafından
Mecbur canım o da idare edecek sende yapacak başka çözüm yok o yüzden üzülme kizinida en güvenilir yere bırak
-Reklam-
+1 oy
(13,843 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canım. Doktorlar senin ve bebegin icin en iyisi neyse öyle yapacaktır. Kolayca atlatırsın inşallah.
(119 puan) tarafından
Amin canım acaba bebeği alırlar mı
(13,843 puan) tarafından
Zaten doğumun gelmiş canım alsalar biler sağlıklı olur inşallah.
+1 oy
(1,451 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm allah acil şifalar versin yüregini ferah tut en kısa zaman da iyi olursun işlh hem götüreceklerini biliyormusun çok agır olmayanları evde tedavi ediyorlar diye biliyorum
(119 puan) tarafından
Kuzum aradılar ambulans sevk ediyoruz oraya doğumun gelmiş ben ilçede yaşıyorum burdaki hastaneler kabul etmiyor
(1,451 puan) tarafından
Geçengün bi tanesi yazmıştı cnm hamile oldugu için eve göndermişler ilaç veremiyorlarmış ve amcamgil oldu ambulans geliyodu evet ama ilaç verip gidiyordu durumları kötü degildi evde tedavi oldular allah yardımcın olsun dogumunda gelmiş rabbim acil şifa versin
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Hamile oldugun için ilaç tedavisine başlamazlar eger durumun kötüyse yatış yaparlar iyiysen kadın doğum muayne edip eve gönderir doğumun nasıl olur bilemiyorum allah kolay geçirsin
(119 puan) tarafından
Sen nerden biliyorsun kuzum başına geldi mi Allah kimseye göstermesin evde 1 yaşında kızım var ona çok üzülüyorum
(2,266 puan) tarafından
Ben geçirdim canım hafif oldugum için bebege bakıp eve göndediler evde karantinada kaldım 1.5 yaşında kızıma ve eşime bulaşmadı
(119 puan) tarafından
Kuzum kaç aylık hamilesin
(2,266 puan) tarafından
11 haftalıkken oldum canım şuan 13 hafta bitecek

İlgili sorular

+1 oy
39 cevap 623 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 325 göst.
24 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepnur 27 (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 390 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 464 göst.
11 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Melek annesi 71 (1,750 puan) tarafından soruldu

379,363 soru

11,355,669 cevap

34,832 kullanıcı

...