0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (5,272 puan) tarafından
Kizim 1 yasinda arabası vardi ama kirildi yenis8ni alicama ama karar veremedim sizce baston mu yoksa normal bebek raabsi olan mi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Baston al bnce. 
(5,272 puan) tarafından
Teşekkürler canm bnde basto dan yanayim ama kışın kullanimi zor olmaz mi hani bebek üsumez mi
tarafından
Üşürse diğerinde de üşür cainım. Sıkı giydirirsin naylon kapları var ondan alırsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
bir yaşına gelmiş travel sisteme falan hiç gerek yok bence baston en iyisi hem çok pratik hemde hiç yer kaplamıyor
(5,272 puan) tarafından
Teşekkürler canm bnde basto dan yanayim ama kışın kullanimi zor olmaz mi hani bebek üsumez mi
0 oy
(788 puan) tarafından
Yeni doğmuş değil travel sistem olmaz bence baston al kullanışlı hemde bebeğin büyümüş 
(5,272 puan) tarafından
(788 puan) tarafından
Canım bastonunda kapalı olanları ver ve korumaları satılıyor diye biliyorum
0 oy
(838 puan) tarafından
Baaston al bence cok rahat
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Baston al bmcede

0 oy
(1,887 puan) tarafından
Baston al canım daha rahat bende geçen e bebekten aldım önceki çok ağırdı kullanmıyordum
0 oy
(323 puan) tarafından
Çok küçük DHA uyur her yerde ona göre bişey almalisin bnce
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bastonnn cokk rahat valla pişman oldum diğerlerinden aldigima bastonu bı ablam hediye etti sag olsun aşırı rahatt
0 oy
(59 puan) tarafından
Kızım 3 aylıkken baby Max leaf bebek arabası aldik hafif katlanıyor 2 yaşında hala kullaniyoruz nasip olursa kardeside kullanacak bn çok memnunum ilk günkü gibi duruyor tabi kullanisa bağlı birazda bn 700 e almıştım şuan ne kadar bilmiyom

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 209 göst.
0 oy
7 cevap 164 göst.
0 oy
16 cevap 531 göst.
9 Şubat 2021 Aile kategorisinde Umudunannesi (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,360 soru