0 oy
813 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar aldatmak cinsel ilişkiye girmek mi gerekiyor yada sosyal medya da başka kadınlarla konuşmak mi aldatmaya giriyor . 

19 Cevaplar

+3 oy
(6,978 puan) tarafından
Sor bakalım eşine ben sosyal medyada baska bir erkekle konusabilir miyim diye...insan bedeninden ibaret degil, ruh var. O konusmalarda ruhu oksanip nefsine yenik düşüyor, aldatmak tabi ki...
tarafından
Peki eşin seni başkasıyla aldatsa sosyal medya da başkalarıyla konuşsa ne yapardın tavrını merak ediyorum
tarafından
Katılıyorum aklından geçirmesi bile aldatmaya meyildir
(6,978 puan) tarafından
O telefonu paramparca ederdim ilk once. Sonra anasindan dogduguna pisman ederdim...pismanlik varsa kocamda, af diliyor ozur diliyorsa iyi bir surundurur oyle affederdim herahlde. Ama piskin piskin hareket ediyorsa buyuk konusmauim ama ilk once kendi ailesine sonra kendi aileme rezil ederdim onu, sonrası Allah kerim
tarafından
Canım bizim kafalar aynı galiba Allah göstermesin de bende aynı şeyi yaparım benim gururumla oynadiysa onu yedi sülalesine resim rüsva edeceksin ki kimse yüzüne bakmasn
(6,978 puan) tarafından
Allah kimseye yasatmasin ama asla dayanamam kendimi biliyorum, kontrolden cikarim kesin
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından

2side aldatmaya girer

tarafından
Peki neden erkeklerle evliken sosyal medya da başkalarıyla konuşurken yok ben seni aldatmadim o aldatmaya girmez diyo
(2,705 puan) tarafından
Evli bir adam bir kadın ile konuşamaz, kadın akrabadan vs değilse
(329 puan) tarafından
ne desin peki? Seni aldatdim gelde boşan mi desin? Kendilerini sudan cikariyorlar.  Sen de deki ah ne guzel o zaman bende oyle yapayim ama sakin aldatilmış gibi kendini his etme
tarafından
Bu yorum bana mı yada ayselselaa mi anlamadım ben burda erkekler nasıl biri siye post açtım benlik birşey değil yani
(2,705 puan) tarafından
Kız madem öyle desene, millet yanlış anladı :D
0 oy
(567 puan) tarafından
Aldatma her türlü aldatma ihanetdir bana göre 

Göz zinası diye bişey de var ayrıca 

Sokakta pazarda bile erkekler bakıyor 

Bu devirde öyle aman bakmıyım diye bişy yapmıyorlar 
tarafından
Çok doğru
0 oy
(329 puan) tarafından
Aldatmak insanliq deyil. Insan olmak aldatmaq degildir
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Konuşmak bakışmak bunlar da aldatmaya girer ama bazıları aldatmayı sadece bi başkasıyla aynı yatağa girmekten ibaret sanıyorlar 
tarafından
Öyle takide
0 oy
tarafından
Nefisini koreltmis kendini tatmin etmiş konuşmuş oluyor adatma boyutunu bilemem rabbim gönlüne huzur versin kötü düşünme hayırlısı ne ise o olur kendini doldurma cnm 
tarafından
Benlik bir durum değil canım sohbet amaçlı bir post aldatmanin kaç türü vardır diye
0 oy
tarafından
Bana gore aldatmk illa cinsel iliskiye girmek degil bir bakis dusunce konusma ruhen aldatmak oluyor sonucta 
0 oy
tarafından
Konuşmanın sonu elbet iyi bitmeyecektir bu bir başlangıç aldatmak tabikide
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ben ikisini de yedirmem ama büyük konusmak ta istmyrm 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Herikiside aldatmadır bnce 
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Insanlar perdesini kapatmali eşler hariç karşı cinse eşim iş icabi güzel güzel kızlarla konuşmak durumunda kalıyor maddi durumunda etkisi ile  bazı saçma saçma hareketler yapanlar oluyor geçen mesela görüntülü aramış hiç alaka olmadığı halde elhamdülillah eşimden görmedim böyle birşey allah ta kimseye göstermesin içinde de bana inşallah . Zina çeşitleri cok ve malesef yeterince dikkat edemiyoruz
0 oy
tarafından
Sosyal medya muhabbeti de zaten çok üst boyut bi aldatma küçümsecek bişey değil ki.

Sana şunu diyim aklından başka bi kadını geçirmesi hatta tvde ki başka bi kadına alıcı göz ile bakması bile bir aldatma. 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İnsan gözüyle bakarken bile aldatir ordan başlar aldatmak nefsi pisse devamı da gelir zaten 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ihanetin bedensel olani da zihinsel olani da benim icin birdir...Allah şaşırtmasın diyorum 
0 oy
(77 puan) tarafından
Gözünün başkasına kayması onu başından aşağı süzmesi bile aldatmaya giriyor bnce 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Her ikisi de benim gözümde aynı sey
0 oy
tarafından
Yolda geçen kadına baksa gözüyle aldatmistir beni okadar..
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Eşinden baskasina gözü gönlü kayan erkek yada kadın aldatmis olur..

Cinsel ilişki yaşamak önemli değil düşünce olarak da sadık olması şart

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,076 göst.
8 Ekim 2018 Aile kategorisinde kdr_annesi (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 147 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
0 oy
13 cevap 198 göst.