0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından

Şu zamana kadar hiç kitap okumadım benimde artık modernleşme zamanım geldi öyle değilmi :Dnetten alsam olurmu bide sürükleyici bi kitap önerirmişsiniz :)

11 Cevaplar

+1 oy
(7,412 puan) tarafından

Su zamana kadar olmamis bundan sonra olmaz be canim:D Yani kendimden biliyorum. Olursada sana helal olsun:D

-Reklam-
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Dükkandan :D  valla hiç öyle sürükleyici tarz okumadım da bu aralar şu kırmızı oda daki Meliha nin hayatını anlatan kitaptan çok alan var 

(153 puan) tarafından
Öylemi bende izliyorum kırmızı oda benim de ilgimi çekti hikayesi bende mi alsam acaba valla kitap okumaya vaktım olmadığı için heralde çok istiyorum elime kahve mi alıp okumayı eskiden çocuk yokken de hiç okumazdım insan zamanının kıymetini de bilmeli yoksa boşa harcadığın zaman a zamanla pişman oluyor insan
tarafından
Adı ne kitabın merka ettim :)
(2,792 puan) tarafından
Günahın 3 rengi
0 oy
(436 puan) tarafından

Canan tan:Piraye  beni aglatmisti bitince

Son kamelya diye bir kitap var o da sürükleyici 
Uçurtma avcısı  uzun sure önce okumuştum güzeldi 
tarafından
İyi geceler cnm :)
(8,081 puan) tarafından
Kızlar okuduğunuz yazdığınız kitaplari not ettim. Şuan kürk mantolu madonnayi okuyorum bu bitsin dediklerinizi alip başlıcam:)
(436 puan) tarafından
Onu ben de okuyorum ama yarım bıraktım ya :(
(436 puan) tarafından
Sende okuduklarını yaz bakım canım
(8,081 puan) tarafından
Piraye
Yol senin içinde
Şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır
Kürk mantolu madonna mutlaka okuman gerekenlerden canım
0 oy
(2,634 puan) tarafından
İclal Aydın 3 kız kardeş den başla kuzum. 

Sonra Hatice Kübra tongar'ın bir sürü kişisel gelişim kitapları var ondan devam et. 
tarafından
Canım Hatice Kübra tongar kitapları neler kattı sana faydalı mı bir kaç kişi olumsuz yorum yapmış alacaktım da sonra vazgeçtim:/
(2,634 puan) tarafından
Ya okumadım hiç. Bana  da çok tavsiye ettiler. Alıcam kitaplarını ama bir türlü vakit bulamıyorum. Instagramda takip ediyorum, çok güzel şeyler paylaşıyor. Sen ne olumsuzluklarını duydun
0 oy
(47 puan) tarafından
Kitapci.com dan alıyorum canım kampanyalar oluyor takip et. Betty Mahmudi'nin " Kızım olmadan asla " kitabını şiddetle tavsiye ederim. Yazar kendi yaşadıklarını anlatıyor,filmi de var izlemek istersen ama önce kitabı mutlaka oku.
0 oy
(903 puan) tarafından
OkuOku.com ve kitapyurdu.com bu ikisinden genelde alıyorum kitaplarımı ve yabancı yazar okursan eğer Sarah Jio kitaplarına bayılırım tavsiye ederim 
(436 puan) tarafından
Aynen Sarah jio Son kamelya çok güzeldi elimden bırakamadım
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır. Ilk okuyacağın kitap bu olsun canım ben genelde görüp alırım arkasını okurum biraz ozaman bir öngörü oluşuyor çünkü
tarafından
Merak ettiğim bir kitap bir kaç kişiden duydum çok methettiler :) Not alayım bende
(8,081 puan) tarafından
Çok çok güzel bir kitap canım kesinlikle okumalisin:)
0 oy
(396 puan) tarafından
Bn genelde kitapçılardan alırım kitabın arka yüzünde yazan olay ilgimi cekerse alırım ama şiddetle tavsiye edebileceğim bi yazar var wulf dorn adam psikolojik gerilim üzerine kitaplar yazıyor ama inanılmaz sürükleyici bütün kitaplarını tavsiye ederim yeni kitabı çıksa da alsam diye bekliyorum 
0 oy
tarafından
Ben kendimi bildim bileli kitapları çok severim bazen alamıyorum kız kardesomde çok sever onunkileri çalar okurum veririm sonra :)) okuldayken kütüphanede en çok okuyan listesine girmiştim :))
0 oy
tarafından

Gerçekten soruyor musun espri mi anlamadim.

0 oy
tarafından
Ben kitap okumayı çok seviyom da zamanım yok :)

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 290 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 135 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 266 göst.
0 oy
4 cevap 57 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu