0 oy
775 göst.
Diğer kategorisinde (367 puan) tarafından
Kızlar biz taşınmayı düşünüyoruz bulduğumuz ev 4. Kat doğalgazlı kışın ısınır mı küçük bebegim var zaten kışın hiç kapanmicak doğalgaz 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üzerinizde ev varsa isinir yoksa isinmaz tabiki güneş almasi nasil bilemem bende 4. Kat sonda oturuyordum sukur ki bebegim yoktu daha evin icinde kalorifer yanmasina rağmen patik yelek ile geziyordum yatarken bi battaniye bi yorgan baya sıkıntılıydı sukur ki taşındım 
(367 puan) tarafından
Anladım cnm o zaman 4 kat iyi degil
tarafından
Aynen öyle canm
-Reklam-
0 oy
(12,263 puan) tarafından
Üst katı varmı yoksa 4

Kat en sonmu çatı mi
(367 puan) tarafından
En son cnm
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Isiniyoda ara katlar gibi olmuyo komsumun evine gittigimde anladim sonucta altinda ustunde ev var faydasi cok oluyo cati kati cok ta sicak olmaz bende en ustteyim kacta istedigimiz gibide isinmiyo ev
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Üstünde ev yoksa ısınmaz ben ilk sene oturdum evi bi türlü ısıtamadık doğalgazda hep 400 500 ödedik 
0 oy
tarafından
Benim ustum boş yeni taşındık ne olur nasıl ısınırız bilmiyorum kapattırmadıysa yanar yoksa bilemiyorum insallahbsicak olur kocişimle uğraşamam hiç :)
0 oy
(322 puan) tarafından
Bende 4. Katta oturuyorum güneş de vuruyor cok sicak oluyor 36da yakıyorum

Güneş alan yerdeyse ısınır 
0 oy
tarafından
Üst katında daire var mı yoksa çok zor ısınması 
(367 puan) tarafından
Yok cnm son kat
tarafından
Son katta oturmuş biri olarak yok kuzum tavisye etmem ya gerçekten soğuk oluo ki bebek hayatta dayanamaz ona
(367 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
0 oy
(4,858 puan) tarafından
Üstünde kat veya çatı varsa ısınır 
0 oy
(664 puan) tarafından
En üst katsa ısınmak bilmiyor ben geçen sene ısıtamadım yakıyordum ılık oluyordu birde yüksek semtte oturuyorum kar uzun süre kalkmıyor güney cephe olması yeni bina olması binanın kaplamalı olması altta oturan olması bunlar etken oluyor birde 0 bina ilk sene ısınmak bilmiyor 2. Sene normale dönüyor 
0 oy
(16,507 puan) tarafından

Üzerinde ev varmı cnm

Yorumları okudum yokmuş 

O zmn hiç ısınmaz 
Biz geçen yıl son katta idik ısınmıodu. 500 gelıodu doğalgaz nasılsın 
(367 puan) tarafından
Bugün çok kötüyüm cnm
(16,507 puan) tarafından
Neden ki
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Valla 4.kattayim 9.kattaymisim gibi ama çok iyi isiniyorTabi son katsa çok fazla isinmayabilir
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Eve göre değişir bazı evler hiç ısınmıyor o kadar yanmasına ragmen ben en düşüktür yakıyorum hep sıcacık kışın yakmadan bile oturulur 
0 oy
tarafından
Son katsa eger istersen sonda calistir isinmiyor malesef hele yalitim yoksa yazin kaynio kisin isinmiyo 
0 oy
(895 puan) tarafından
Canim isinmanin 4.katla ne ilgisi var.evin dis yalitimi kapisi penceresi buyuklugu daha sonra cephesi onemli.giris kat ve cati kati olursa daha zor isinir.ama oldugun odayi cok yakarsin.kullnmayacagin oda varsa kapatirsin
0 oy
tarafından
Ben 4. Kattayım yalıtımlı ve evimin tavanı tahtadan çok güzel ısınıyor dereceyi 45 e aldığım nadir oluyor kısa kolluyla dolaşırım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 236 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 191 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Bebegimm (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 217 göst.
0 oy
9 cevap 137 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu