0 oy
401 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sütüm gelmiyor.  Ne yesem gelir acaba

10 Cevaplar

0 oy
(1,291 puan) tarafından
Iki uc güne gelir canm benimde 3 gün gelmemişti sezeryanda genelde oluyor 
-Reklam-
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Kayisi seftali hosafi, petibor biskuvi ve seftali meyvesuyu, bulgur pilavi, bol bol su bunlari biliyorum ben. 2017 de bende ilk sezeryanimi oldum kutu kutu seftali meyvesuyu hosaf bide biskuvi yedim sutum ameliyattan ciktigim gun gelmisti hastanedeyken.
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Göğüslerini sıcak suyla yıka masaj yap tahin helvası ye üzerine su iç dereotu kuru soğan rezene çayı bunlar da süt yapıyor 
0 oy
tarafından
Irmik helvası tahin ve tahin helvası güzel süt yapıyor bol bol da su içmek lazım ve fırsat buldukça uyumak çok önemli çiğ ceviz ici de guel süt yapar sütü yaglandirir da
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Tahin pekmez tahin helvası bol su içmek humana steel tea bunlar ise yarar belki canım birde tabi en önemlisi bol bol emzkrip göğüslerini uyarmak 
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Öncelikle gözün aydın olsun canım ❣️ ❣️ ❣️ ❣️ sağlıkla büyüsün minnoşum ❣️ süt için de kuru yada yaş incir tahin pekmez bol sıvı ve sıcak duş iyi geliyor ayrıca istersen eczaneden süt artırıcı damla var onları dene 
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Ilık duşa gir .benimde gelmemişti 3gu. Sorma geldihemsire sezeeyanda 3gun sonra gelir sıkıntı etme bunu sakın dedi.Rezene çayı ,süt arttırıcı Damla,hurma ve Humana süt süt asüt attirici çay içtim duşa girdim çok şükür geldi sütüm
0 oy
tarafından
Tek çare devamli emzir ve bol bol meyve suyu şekerli şeyler ye devmli  bnmki 3 gün geldi cnm ama sakın pes etme çocuk aç olursa da mamayı siringayla ver küçük ama sakın bibiron degdirme ağzına cnm göğsünü almaz sürekli emzir islat emzir ki catlamasun göğsün 
0 oy
(394 puan) tarafından
Rezene  petiborlle cay ic bide sehriye corbasi 3lt su tuket
0 oy
(330 puan) tarafından
Dut kompostosu birebir aşırı süt yapuyo. Bol bol ye ve bol bol su iç. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 151 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SunaySalih.. (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Defneay789 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 183 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 3434 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 443 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu

378,393 soru

11,326,131 cevap

34,778 kullanıcı