0 oy
321 göst.
Aile kategorisinde (177 puan) tarafından
Yani bazen sinir oluyorummmm  bazen seviyorum bazen de sinirleniyorummm kızım 3 aylık emziriyorum mesela emzirirken kayınvalidem kızım i emzir bilmem ne kızım emsin banyo yaptırıyoruz ben giydirmek istiyorum benden önce atliyo banyodan sonra emziriyorum emesi bittin ce alıp götürüp yatiriyo uyutamiyo geri getiriyor bazen beşikte uyuya kaliyo kızım o değil bebegimin anne yanı olduğu için yatak odasında yatağıma uzaniyo bebeği öyle salıyo kızım uyuyo uyanınca 16 yaşında görümcem hoplayıp gidiyo uyanan çocuğun yanında bağırarak ( aşkım uyanmış ) diyo bağırarak ister istemez ağlıyo kaynanam da dün kızım uyurken gitti çocuk korktu annem diye aliyo seviyo bebeğim korktu ağladı kucağından aldım sakinleştirdimmmmm 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Keşke yapayalnız kalmak yerine benimde başımda olsalardı ne olurdu bak yanıma bir refakatçim bile yok olur öyle şeyler kafanı takma bence Rabbim başka dertler vermesin amin :'(

(4,698 puan) tarafından
Onların olmadığını düşün tek başına mücadele verdiğini bu insanların illa ki senin için yaptıkları şeyler vardır bırak emzirmenin faydalarını anlatsın bırak bebeğini uyutmaya çalışsın insanlar derdi olmayınca küçük sorunları dert edermiş
(4,698 puan) tarafından
Rahime hanım ben doğum sonrası çok zor günler geçirdim ve sadece yanım da eşim vardı bebeğimi tanımadığımiz akrabamiza bırakıp eşim benimle çok kötü şartları olan bir hastanede kaldı tam bir ay bebeğimi sadece telefondan görebildim bebeğimle kavustugum gün bebeğimin üstü eli yüzü çok kirli durumdaydı öyle kötüydü ki ne olursa olsun dedim canı sağ dert edinecek o kadar şey vardı ama ben şükür ettim insan yanındaki den destek alır ama yalnız olup başarırsa güçlenir insanlar senden destek alır
(177 puan) tarafından
Dua edin ALLAH HEPİMİZE YARDIM ETSIN
tarafından
Beden dili aynen öyle okadar zorki sen beni daha iyi anlarsın Rabbim yardımcımız olsun kardeşim geçiyo bee sadece sabır zor oluyo ama geçiyo :(
(4,698 puan) tarafından
Rahime hanım lohusalık zor bir süreç tahammülü zorlayan duygusal depresif bir ruh haline bürünüyor insan akıl sağlığınıza dikkat edin şükür edip bol bol dua edip aklımızı küçük kuruntularla meşgul etmemeniz en doğrusu benim kimsem yok keşke yanım da biri olsa diye dert yandığınız anda beyin uyarı alıyor ve o saatten sonra düşüncelerden kurtulamiyorsunuz onun yerine sağlığınızı bebeğinizi kötü bir duruma düşmemek için ne yapabilirim düşüncesini kendinize aşılarsanız sizin için süreç zor olsada sizin gücünüze güç katar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rahatsız olsgnu seylerı soyleyın mesela anne alıp gotrme emsırcem uyutcam ben yardm ıstedgımde yardm edersen sevınırım. Cocugunçmu kendın uyutmak ıstyoru. Yatakodama daha saygılı olursanız bebegım uyandgnda seslı bagırıp korkutmazsanız sevınırım. Bunlar benm sorunlarm soyluyorum kı gonlume yuk olmasın sonra ıcımde buyumesın dıye konusuyorum. Diye konusabılırsın bence
(177 puan) tarafından
Söyledim dedim bağırmayın falan güzelce dedim yok emzirirken alıp gidiyo doğunca bebeğim uyutuyo ayrıca yatak odasına da giriyo yani bilmiyorum ben yüz göz oluyorum galiba mesela bebegimi yıkıyoruz kendi giydiriyor ben yapmak istiyorum ama benden önce atliyo bilmiyorum nasıl olacak yada şöyle ola bilir ilk çocuğum güvenimi toplayıp kendim yikicam fazla gidip gelmicem yüz göz olmasam böyle böyle mesafe girer diye düşünüyorm
tarafından
Sen bırak ben gıydırecegım de cunku nekadar erken yaparsan okadar cabuk ogrenırsın el cabuklugu kazanırsın. Gerekırse tersle. Eşinle konus. Ben hastane odasında anamın aglayacagını gordum daha ılk gunden kalktm bebegın altını degstrmeye basladm basmda hem annem hem kaynanam vardı. Kaynanam atılıyordu her seye annemı gormezden gelıyordu. Sen mısın oyle yapan kımseye el surdurmedım bebegımı... Gelıncede bakımlarını kendım yaptım. Bıkac kere kucagımdan aldı ıstedım vermedı verırmısjn dedım duymazdan geldı. Ama eşimle konustum arada kendım konustum arada cıddı olaylarda kavga ettım.vermedıklerı hakkımı aldım. Evlat benım evladım uzerınde tek hak sahıbı ben ve eşimdir. İyi niyetle yapılan seyler olabılır ama herkes durması gerektgı yerı bılmelı bılmıyorsa uygun sekılde gostermelısın yoksa sinir ola ola nefret etmen yakındır
(177 puan) tarafından
Doğru söylüyor sun dikkate alacam  bu dediğini

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 389 göst.
24 Aralık 2019 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 789 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 427 göst.
31 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rabii.a (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 398 göst.
15 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu

374,699 soru

11,207,976 cevap

34,512 kullanıcı

...