0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (3,078 puan) tarafından

Kızlar dünden beri herşey üst üste geldi saçma sapan olaylar beni yeterince sınır edıp üzdü ağlamaktan gözlerim şişti artık  dayanamıyorum bitmişlik sendromu yaşıyorum resmen.ve 31 haftalık hamileyim bu duygu seli bebeğime zarar vermez dimi:ermm:sadece burada sizlerle konuşup rahatlıyorum gerçekten  :(

6 Cevaplar

+1 oy
(4,756 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sakin ol tatlım inşallah vermez bebek hissediyor doğunca huysuz oluyor gazlı oluyor Allah korusun kolik doğuyor takma kafana üzülme sen boşver herşeyi bebeğini düşün tatlım 
(3,078 puan) tarafından
Zaten hamilelik psikolojisi çok zor onla baş etmeye çalışırken birde böyle olunca ipler tamamen kopuyor. Kafa dağıtmaya aklıma getirmemeye çalışıyorum. hamile olduğum kimsenin aklıma gelmiyor herkes herşeyi söylüyor yıpratıyorlar  tamamen beni .sağol buarada canım
(4,756 puan) tarafından
Sende sağol tatlım dediğim gibi duyma görme hiç bir şey canım
-Reklam-
0 oy
(75 puan) tarafından
Bebegin çok stresli agresif bir bebek olur benim bebeğinden örnek vererek söylüyorum yapma üzme kendinj
(3,078 puan) tarafından
Kafaya takilmayacak gibi degilki. Yoruldum cidden artık ya :(
0 oy
(299 puan) tarafından
Vermez olur mu canm benm ne yasarsan yasa değmiyor bak inan değmiyor bende hamileikte cok sorun yasadm 20 haftaya kadr düşük  20den snra erken-doğum riskim oluştu yapma canmsin cok zor ama bebisini düşün. Ben kanamayla acile gitmişim  doktor bana drek s... et kocan uzuyorsa defolsun gitsin bu bebekten onemli mi tum dertler gelir gecer ama evladina bisey olursa bir ömür vicdan azabi cekersn dedi.. kufur edince sok oldum ama adam haklydi  sende baska sey düşün aglama hissi gelince evladınla geçireceğin Iyi günleri onu kucagina alacagn ani hayal et
(3,078 puan) tarafından
Insanlar çok anlayışsız gerçekten hamile olmayı çok basit görüyorlar halbuki neler çekiyoruz. Bizim ne yaşadığımız düşündüğümüz kimsenin umurunda olmuyor ve ağzına geleni söylüyor herkes.herşey normalken böyle olması uzuyor beni canım ya :(
(299 puan) tarafından
Anlatmak ister misin canim dök içini ferahla ama içine atma.. ne hamilelik yasaybldm ne lohusalik bak hala agzima edyor esimin ailesi esim yanlarnda amelyat oldu esmle birbirmize dusurduler bizi koca izmirde tek kizimla kaldm bsey olsa yardma kosacak akrabam yok.. cok umurlarnda mi kaynana cadisinin yoookkk  bundn sonra bende takmycam insallah
(3,078 puan) tarafından
Bir görümce var bende düşman başına kendi yaptığı tüm şeyleri ben yapmışım gibi anlatıyor  kayinpederime  ve eşime suçlu olan ortalığı karıştırıyor olan ben oluyorum yine musallat oldu başıma kız. Onun yüzünden herkes beni suçlayıp üzdü. Sonradan çıktı tabi herşey ortaya çok şükür ne diye bizle bu kadar uğraşıyorlar anlamıyorum. Benden büyükte yani ama hiç olgun birisi gibi davranmıyor ona ne yaptım anlamıyorum abisini çekemiyor bana iftira atıyor bizim aramızı bozmaya çalışıyor
0 oy
tarafından
bende mesela bazi seyleri kafama takiorum ama genelde aglamam hamileligimde ozellikle dikkat etmeye calisiyorum huysuz olur bebein sinirli olur yapma
tarafından
agziinn ball yesinnnn senin yanindann bile gecmesiinn kuzuumm aminnn❣
(3,078 puan) tarafından
Bir takma 2 takma nereye kadar ki canım kafam doldu artık gerçekten. Kimsenin umurunda degilki aman üzülmesin çocuk aksi olur birşey olur felan
tarafından
kiz senn aglamaaaa ayni yerde oturuozz bak kim uzduse seni cikar geliriimm
(3,078 puan) tarafından
Canımsın  yaa :)) :)) <3 <3
tarafından
☺☺☺☺☺☺❣❣❣❣❣❣❣
0 oy
(394 puan) tarafından
Benimki direk sertleşip hareket etmiyodu
(3,078 puan) tarafından
Aksine benim ki de  daha çok hareket ediyor ve canımı yakıyor
0 oy
(74 puan) tarafından
Hemde cok zarar veriyor bunun yüzünden benim bebegimde gelisim.geriligi oldu doğum yaptım çok zayifti ve çocuğum şuan çok sinirli
(3,078 puan) tarafından
Kimsenin umurunda degilki bu durum canım.:( napicam bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 346 göst.
4 Nisan 2019 Aile kategorisinde Yağmurina☁️ (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 936 göst.
27 Ocak 2019 Diğer kategorisinde ❤❤❤Fısdığım❤❤❤ (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 321 göst.
13 Ekim 2020 Aile kategorisinde Miraysf06 (177 puan) tarafından soruldu