+1 oy
369 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
12.6 yil hapis  cezasi aldi ;(

Where's the fair?

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Adalet.. yılmaz güney ile bitti. Yeni yılmaz guneyleri böyle harcıyorlar işte..
tarafından
Adalet ici bos kelime bundan sora
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyyy evet muge de gördüm  umitcan elini kokunu sallayip disarida  gezsin kadir sekercide  kadını  savunuyor diye hapise girsin birkez daha gördük  adaleti
tarafından
düzenlendi
Umitcanin  arkasinda devlet var .. var kap var mafya  babalari gazinolar  pavyonlar  var  ...
0 oy
(735 puan) tarafından

Simdi gözlerinin önünde birisini öldürseler kimse dönüp bakmaz. 

Yani mahkeme böyle yapıyorsa insanlar napsın.
 Ciddeen adalet diye bişe yok.
tarafından
Evet adalet yok   a sı dahi  kalamamis
0 oy
(460 puan) tarafından
Millet karisini kizini oldurup disarda rahat rahat gezerken bi bayani kadini kurtarmaya calisan bi universite ogrencisi tutuklaniyo peki kadina ne demeli kocam bni dovmuyodu diye ifade vermiş kadirden yardim istemissin bari arkasinda duraydın adelet elbet bir gun yerini bulacaktir ...
tarafından
Kocasi degildi  4 cocugunu izmir de briakmis  bu adama gitmis. Kadin basta evet kadir beni savundu  dedi sora sanirim tehdit alinca  vazgecti
0 oy
tarafından
Ya hiç sorma evim adliyeye çok yakın sinirlerim bozuluyor kadınlar falan vardı kadirin fotoğrafları elinde valla yoldan birini dövseler donup bakmam böyle adaletmi olur 
0 oy
tarafından
Yazık cidden umarım o kadın vicdanı rahat uyur
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Yazık oldu 

Artık kimse demesin ki ben dayak yedim yoldan geçenler yardimci olmadi

Bu karar sonucu artık daha duyarsız olcak ne guzel
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Yok ya gercekten yok  adalet ben inanmiyorum. O kadinada yaziklar olsun ya çocuk  sana yardim etmis bu mu tesekkurun. Siddet yokmusmus.. ne hale geldik  ya siddet var kavga var küfür  var şahit  olursun  kimse karsmz uzaktan sadece izlerler yardimci olursun yanlislkla adam ölür  katil damgasi yersin.. ölen  o pislik kadinda olabilirdi  kadir de olabilirdi. Bir can gitms tamam Allah verdi Allah alir da o cocuk bilerek mi yapti isteyerek bi yapti.. ama bilerek isteyerek  iskence yapanlar tecavuz edenler cana kıyanlar var onlar  gezsin dolassin gununu gun etsin oda yetmiyo milleti tehdit etsin.. üstelik  ortada goruntu ses kayitlaro şahitler  varken.. adaletiniz batsın  sizin... bu serefsizi disarda gezirende en az onun kadar suclu cani katildir.. bu adamin gezmesine musade ediliyosa edenlerinde ellerinde o masum insanların  kani var...  
0 oy
(302 puan) tarafından
adalet adalet degil ki bi kadına yardım eden gencin hayatı bitmş bu adaletmi o kadar şeyler yapanlar gezsin tatil yapsın sagı solu tehtit etsin yardım edenler ceza alsın adalet degil bu insafsızlık eee simdi nolacak biri birini öldüresiye dövse yada öldürse dönüp kimse yardım etmeyi gec bakmaz bile yazık türkiyenin hali hal degil
0 oy
tarafından
İnşallah o hakim insanların içinde dövülür darbedilir ve kimse yardım etmez kendi yaptığı adaletsizliğin bunlara sebep olduğu anlar inşallah!! 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm keşke o bıçak yaninda olmasaydı. Onun yanında olması yüzünden karşı taraf haklı gibi gösterildi. Çok üzücü... Gençliği gitti 
0 oy
(456 puan) tarafından
Canım bu dünyada adalet bitti katiller tecavüzculer dışarda geziyor masumlar içerde ne bekleyeceksin ki bu ülkeden
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Adalet yok ondan böyle 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 33 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bebiii (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bebiii (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.