0 oy
979 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Annem bana karsı biraz soguk davranıyor kendımı bildim bileli bu is boyle evlenmeden öncede bile evlendim hala kardeşlerimin arasında en cok beni dovdu en çok bana bagırdı sakın yaramazmı diye dusun meyin kardeşlerimin arasında ben ona ne sesimi yukseltım ne karsı geldim ama bana cok degısık davranıyor az önce kardesım le konusuyorum ne konusuyor o dıyo kardesım de konusuyoruz anne diyor alınmakta haksızmıyım bilmiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cogu ailede vardir ya en gözde olursun ya da göze görünmeyen 
(467 puan) tarafından
Haklısın
-Reklam-
0 oy
(653 puan) tarafından
Acaba sen mi öyle yanlış anliyorsn yada öyle bı algı olustuda atamiyrmsn içinden kız annendir anne yani sonuçta olurmu ki öyle şey
(467 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ama yani insan anlar bence dıger evli kız kardesım yanına haftada 3 4 defa iniyor beni ta ne zaman geldıgı
(653 puan) tarafından
Üzülme yaaa sen bence öyle düşünüyorsun bı anne bı evladini neden kayirsin ki gitme kuzum sen de bosvee r
0 oy
(3,274 puan) tarafından
En büyük çocuk senmisin genelde büyük çocuklar ezilir en küçükler çok sevilir
(467 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ama üzülüyorum yanı
0 oy
tarafından
Senın dogumunda falan bi sıkıntı yaşamıs olabılır mi? Icten ıce senı suclayabılecegı. Diğer cocuklara guzel davranıp bıtek sana mı soguk davranıyor? Öyle ise içten içe varlıgınla ılgılı bı kızgınlık bı ofke özlük uvey lık vs olabılır dıye dusunuyorum
(467 puan) tarafından
Beni doguma gideren kaza yapmışlardı
tarafından
Kazada kayıp falan oldu mu? Bırde annenle konustun mu bu duurumu belkı farknda olmadan yapıyordur
(467 puan) tarafından
HAYIR  sadece dogum sancıları gıtmıs 1 Hafta daha bekledim dedı
tarafından
Canım umarım senın hassaslıgından oyle davranıyor gıibi gelıyordur. Yoksa kayrılan cocuk olmak cok zor. Oyle dusunuyorsan annen ıle konusmalısın. Bazen arada kaynayan cocuklar oluyor bazen ofkemızı en sevdgmzden cıkarırız belkı farknda degldır belki dedıgın gbıdır. Bununogrenmek hakkın. Sorsbılırsın guzel bı anında ıncıtmeden
0 oy
tarafından
Ben olsam bize yazdigin gibi açık açık konuşurum annemle. Benim  de annemle aramda başka bir sorun vardı. Ben açıkça konuştum. Annem de aaa hiç farkında değilim olur ku oyle şey yanlış anlamışsın falan filan dedi. Bir daha da rahatsız olduğum şeyi yapmadı. Yani canım 37 yaşında bir kadın olarak nacizane tecrübemi paylaşmak isterim.  Ister kocan ister annen baban ister arkadasin, yani kim okursa olsun aranız da oluşan tüm problemlerin 1 numaralı sebebi doğru iletişim kuramamak. Egee güzel bir dille durumu anlatırsan annen yaptığı için çok pişmanlık duyacaktır adım kadar eminim. Sorun yasadigin herkesle bunu herzaman direkt konuş. Sana kendini cok iyi hissettirecek 
0 oy
(50 puan) tarafından
Yazınızda kendimi gördüm... 
(467 puan) tarafından
Sızdemı aynı durumdasınız
(50 puan) tarafından
Malesef. Sizin de dediğiniz gibi en çok dayak yiyen haksız duruma düşen ben oldum ki haklı olduğum halde. Kız kardeşim birşeyi güzel yapar onun ki komşulara övülür benim yaptığım şey görünmez, kız kardeşimin erkek arkadaşı olurdu sırf göz önünde olsun diye ses etmezdi izin verirdi Kız kardeşim le tam zıt karakteriz o çok konuşkan daha asi girişken ben tam tersi belki de o yüzden onunla arası çok iyi, günde 100 kere arar ben 1 kere ararım. Hiç unutmam lise zamanı birşey görüp beğendim annemden para istedim bana sonra alalım para bozulmasın dedi tüm 100lüktü akşama abim kola istedi parayı verdi ona. Ki içlerinde ona karşı en sakin düzgün ses çıkarmayan benimdir. Kız kardeşime eşiyle ailesiyle arasını sorar bana sormaz 6 yıllık evliyim daha 1 kere eşimle aramı sormadı ha herkış bize gelir o ayrı. Bende tek bir derdimi kimseye anlatmam. Ters cvb vermez ama kendi farkında olmasa bile benimle arası soğuktur. Annesine ona karşı öyleymiş oda bana karşı aynısını yapıyor farkında olmadan. Bende onun gibi olmamak için uğraşıyorum
(467 puan) tarafından
Aynıyız bılıyomusun dedıgın hersey benım basımdan gectı halada aynı
(50 puan) tarafından
30 yaşındayım 2 evladım var ama işte insan unutmuyor unutamıyor kaç yaşında olursa olsun zoruna gidiyor da işte ana baba ses etmiyorum İnşâALLAH karşılığını Rabbim verir
(467 puan) tarafından
Gercekten oyle ne kadar zaman gecsede gecsın hala aklıma geldıkce üzülüyorum
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Evlatlık olabilir misin  valla allklima ilk o geldi Allah' yardımcın olsun arkadaşım
(467 puan) tarafından
Bende dusunuyorum gercekten bazen esıme diyorum Bi dna testi yaptırsam diye oda guluyo
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Annemi anlattın sanki. Kaza geçirdik anneannemin altından aldı annem, dayım ve teyzem ise hiç umursamadilar bile ama şimdi sor gözdesi dayım annem bir koşe de sevilmeyi bekliyor gelmiş 40 yaşına 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,514 göst.
0 oy
3 cevap 137 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
5 Mayıs 2023 Aile kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 378 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu