0 oy
893 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar annem anneannem babam korona oldular evde karantinadalar esim annesini aradi haber vermek icjn sonra telefonu bana verdi orda konusmadigim gorumcem vardi neyse evet dogru olmuslar dedim kaynanamda kayinbabama soyledi orda gorumcem kahkahalarla fatih korona olmus dedi yani babam bende kapattim yuzlerine telefonu esim gorumceme bi ton laf saydi ama gercekten artik kaynanamdan kayinbabamdan nrfret etmeye basladim kizlari benim ailemle ilgili halaret etse ne yapsada seslerini etmiyolar icime ata ata oldum zaten eltim yogunbakimda olum dosegindeyken o serefisis gorumcem arkasindan demedigini birakmadi eltimin nasil bi vicdan var nasil bi evlat yetistirmisler anlamiyorum Rabbim boyle bir evladi kimseye vermesjn gercekten yemiyor tabii benim onimde soylemesi telefonda bilerek oyle yapiyor

14 Cevaplar

0 oy
(126 puan) tarafından
Ben olsam gidip onu orda parçalardım nedemk öyle konisucak ya dengesiz
tarafından
Bende parcalamamak icin kendimi zor tutuyorum ama kadin cirkefin teki esim saydirdi zaten konusmuhor onla dahada kuduruyor esim bosver ona uyma elbet onunda basina bisey gelecek diyor ama inanki artil dayanamiuorim numarasi yok bende ama yarin kaynanama senin gibi kardes olmaz olsun senin annen enisten korona olmus orda kahkaha atiyor sen sesini etmiuorsun diyecem kaynanamda teyzem bide orda kendi annesine bile guldu kadinin umrunda olmadi ya
(126 puan) tarafından
Hadi cnm gorimcen kuzenin yani Allah'ın dan bulsun canım ne diyim böyle dengesizler ne laftan anlar ne küfürden ya temiz bı dayak lazım ona yada kendi haline birakcan
tarafından
Amin canim inanki dayaktan bile anlamiuor kac defa baslarina neler geldi sadece bjzde goz var ondan oluyor dediler milletin ahi var onlar cikiuor demiuorlar
(126 puan) tarafından
İnsanın akrabası da böyle yaprsa kime güveneceğiz ki
tarafından
Canim bu akraba degil yilan ailede herkes ondan nefret eder ama uzak tutuyorlar kendini eltisi gorumcesi kaynanasi hepsi ondan nefret ediyor
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Ne kadar vicdansız insanlar var ya
tarafından
Asiri vicdansiz kadin olmeden once az cektirmedi kadina kadin olum dosegindeydi demedihini birakmadi butun aile onu resil etti
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bende kayın pederimden nefret ediyorum  okadar gıcık oluyorum ki ona anlatamam 

Allah' şifa versin eltine o yılan gorumceden bende vur sürü var ayni hareketler ama kaynananin hatrina veriyorum 
tarafından
Eltim malesef vefat ettu canim iki sene once 4 tane cocugu var kaynanam bakiyor onlara bile kin gozle bakiyor o oksuzlere amin canim Rabbim insallah onu birgun anne babasiyla evladihla sinamaz gercekten cok zor ama kimse yasadigini yasatmadan da olmez
(12,264 puan) tarafından
Ayyy çok üzüldüm canım yaaa :(( o sebiler anasız kaldı :( ayy içim acıdı resmen Allah bırakmasın inşallah bacım ne diyim  Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun eltinin :(
tarafından
Amim canim malesef o cocuklar kaynanamin elinde kaldi yemek veriyor ama sadece yemek veriyor ne bir sevgi ne bisey hicbirsey vermedi onlara yetmiyor ogretmek yerine arkalarindan konusuyor
0 oy
(168 puan) tarafından
Kafasi kirik ha onun 
tarafından
Kiz zaten dengesiz pacozun teki ailede onu seven onla konusan kimse yok kendi lardesleri bilr anladi ne mal oldugunu onla konusmuyolar cok acimasiz vixdansiz bir insan gpzunun onunde olsen inanki bir bardak su bile vermez ama hepsinin sorumlusu anne babasi meslekli diye simarrtilar kaynanamin annesine kufir atar laf sayar kaynananmin sesi cikmaz kaynanamda teyzem malesf ki
0 oy
(436 puan) tarafından
Başlığın gorumcemden nefret ediyorum olsa anlarımda kaynananın sucu yok ki .Çok geçmiş olsun bu arada Rabbim şifa versin ailene
tarafından
Ya kaynanam sesini etmiuor hicbir sekilde meslekli diye havalara ucuyoruyor onu ona sinir oluyorim kaynanam teyzem olacak bide sozde annesine ailesine kufur atiyor beddua ediyor ama kaynanamin umrunda degil anneannemde inanki oyle iyi bir insanki o kadina bile guluyor ya daha ne diyeyim
(436 puan) tarafından
Gücü yetmiyordur belki canım...Görümcende aynısını yaşar merak etme o zaman ona hatirlatirsin gülmesini
tarafından
Oyle yapacam esimede dedim korona olursa kahkahalar atacam bende yok kaynanam evlatlarina yemekten baska bisey vermemos ne bi terbiye ne bi ahlak
0 oy
tarafından
Boşver önemli olan eşinin arkanda olması bazı garibanların eşi bile arkalarında değil :( etme bulma dünyası onlar da görürler 
tarafından
Esim arkamda sukur hatta ailesinin yuzunu bile gormek istemiyor arrik bazen zorluyorum cagirdiklarinda gidelim annen baban bosver diye ama daha bu saatten sonra onu bile asla yapmayacam
0 oy
(582 puan) tarafından
Benim ailem öyle olucak oda şey kadınları gibi kahkaha atacak onu on parçaya bölerdim.

Hadsiz herkesten önce benim ailem gelir herkesde ayağını ona göre denk almasını bilicek öyle olduda.

Izin verme sende.
tarafından
Gorusmuyorum canim ayni ortamda gorsemde konusmuyorum oyle birini tanimiyorum dedim kaynanamda bu saatten sonra o benim dusmanim dedim
(582 puan) tarafından
Iyi yapmssn valla ALLAH  sabır versin sana ne diyeyim böyle cirkeflerle uğraşmak zor.
tarafından
Amin canim bu kadin insanlarin acilarindan zaaflarindan beslenen bir kadin malesef ki
(582 puan) tarafından
Allahın terazisi asla  şaşmaz kimse yaptığının bedelini ödemedende  bu dünyadan göçmez.
Allah'a havale et sen yapacağını yapmışsın hala devam ediyorsa rabbim ıslah etsin ne diyelim.
tarafından
Amin insallah oyle yapiyorim canim sadece Rabbime havale ediyorim
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Aynisini yasasinlar inşallah ama sen bi o akrepe haddini bildir 
tarafından
Amin canim cok amin o akrebe haddini kac defa bildirdim canim ailem hicbiri konusmiyor zaten o fesatla ama iste yine telefonda konusuuor ancak onumde demesi yemiyor eltim olum doseginde kadina yapmadigi kalmadi en son oldu oh demedigi kaldi simdi o 4 cocuga kon gozle bakiyor arkalarindan konusuyor
0 oy
(462 puan) tarafından
O kahkahalar bir gün görümcen için atıldığında, sana yaptıklarını hatırlar. Üzme kendini bu dünyada ne yaşatırsan aynısını yaşamadan ölmezsin. Allaha havale et. 
tarafından
Allaha havale ediyorum canim esim icin sesimi etmiyorum bu yapilanlara cunku esim zaten hepsine haddini bildiriyo ama bu kadin iyice cigirindan cikti Allahindan bulsun insallah
0 oy
(759 puan) tarafından
Vicdansız insanlar .Eşindü iyi etmis azarlamış Bən olsam o anda o Görümceyi yırtardım yanı 
tarafından
Telefomda soyledi canim zaten kaynanamin suratina kapattim direk telefonu alttan aldikca artik sabrim tasti ya bana laf sokar sureklu sesimi etmem Allaha havale ederim ama aileme dil uzatmasi artik cigirindan xikardi beni esimde agzina geleni saydi ona icim rahatladi
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin yaşattığını yasamadan ölmezmiş kimse. Sabret ilahi adalette zaman aşımı yoktur
tarafından
Sabrediyorum canim Allaha havale ediyorum kendinde hastanede calisiyor elbet o virus gelip onuda bulacak o bana bulassada hafif atlatirim derdinde ama Rabbim hic ummadigu anda bisey yapacak sadece onu bekliyorim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Merak etme onunda başına gelir canım 
tarafından
Amin insallah canim sadece Allaha havale ediyorum
0 oy
tarafından

Ben olsaydım kaynanama inşallah sıradaki o olur derdim :D

tarafından
Esim bunu bizzat kaynanama soyledi o sirada direk teli kapattim kaynanamin suratina cunku o oype bir evlat yetistirdi butun evlatlarini hicbirsekilde yetistirememis esimde basta oykeydu ama degistirdim Allahtan onu
0 oy
(119,017 puan) tarafından
Hastalikla dalga gecenlerin karakterine siç.....m
tarafından
Onda karakter yok ki babam bide kalp hastasi adam onu tanimiyo bile eltim olum dosegindeydi kadinin arkasinda demedigini birakmadi onun beddualari yuzunden kadin vefat etti

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 213 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde Anneadayi652 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 266 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Porti kafa (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 175 göst.
5 Kasım 2022 Aile kategorisinde Kizinaasikbiranne (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,206 göst.