0 oy
1,435 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Salı gününden beridir özellikle geceleri tarifsiz bi ağrı giriyordu kasıklarıma sonra belime kadar iniyodu  malum 3 üncü sezeryanım olduğu için sancının, ne olduğunu pek bilemedim sandımki gaz sancısı yada dedim kg aldığı için baskı dedim ama sabah oldu günlerden çarşamba bu kezde sabah başladı ağrım sızım bakdım olacak gibi değil bu durum bende dayanamadım ağrıya hemen acile gittim ilk önce nst bağladılar bakdılar sancım çok serum verdiler daha serumun yarısına gelmeden o tarifsiz ağrı yine başladı ben dedim dayanamıyorum artık bişeyler yapın sana ozamana yatıralım dediler bende olur tamam dedim işde yatırdılar bütün prosedürleri hallettim tek başıma eşimde çocuklara bakıyodu zaten annem işden gelince çocukları bırakıp hemen eşim geldi çünkü ameliyata alacaklar tüpleri de bağlatcam zaten doktor da bu senin iyiliğin için olucak iyi düşünmüşsün, dedi ameliyat haneye girdim tabi buz gibi içerisi iki doğum da tam anastezi oldum bunada spinal anestezi dedi ben şok tabi olmaz dedim çok korkarım ben dedim bana sen kendini bırak sana söz veriyorum eğer miden bulanır başın dönerse söz direk genel anestezi yapacam dedi bebeğini görmek istemezmisin deyince tamam dedim ve başladı operasyon hocam başladınız mı dedim evet bak şimdi sesini. Duyacaksın dedi vee beklenen o ağlama enneeee demesi ayyyyy dünyalara değerdi ağladım çok mutluydum çünkü ama Tabi yine küvezde bunada şükürler olsun sadece nefes alırken biraz zorlanmış müşade altında tutacaz dediler bana  ayrıca dün postuma yazanlardan Allah ım razı olsun 

57 Cevaplar

0 oy
(1,785 puan) tarafından

ayyy çok sevindim rahime ablacimm Allah bagislasin hayırlı uğurlu olsun:angel:

-Reklam-
0 oy
(778 puan) tarafından
Gözün aydın cnm Allah analı babalı buyutsun Rabbim acılarini gostermesin
0 oy
tarafından
Canım benim sağlicakla büyüt insaAllah. Birşey sormak istiyorum sadece tüpleri çocuk daha olmasın diye mi baglattin yoksa hayatı tehliken olur diye mi baglattin ?
(2,722 puan) tarafından
Oglumu oldu kizlar bi ara postunda kiz demisti sanki cinsiyetine
(12,777 puan) tarafından
Sordum bakalım yazmadı daha yazınca yazayım kız mı oğlan mi  en sin oğlan demişler dj
(2,722 puan) tarafından
Hayrla kurtarmisya
(614 puan) tarafından
Oğlu oldu canm
(2,722 puan) tarafından
Hayrli saglikli shatli olmusya
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ay cok gzl Allah analı babalı buyutsun 
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Allah analı babalı büyütsün kuzum :) sen ne ara doğırdun kız ben inanamıyom hala sen hamile kaldğnda ömer 5 aylık mıydı olamaz gbi geliyo beynim yandı :ermm: dün gbi daha 

0 oy
(1,793 puan) tarafından
Oyyy gözün aydın olsun canm Rabbim analı babalı büyütsün insaAllah ❣️ kız dediler sonra erkek dediler şimdi kız mı oldu erkek mi ☺️ ♥️ Allah'ım hayirli ömürler versin inşaallah 
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Gözün aydın kuzum Allah analı babalı büyütsün İnşallah
0 oy
(2,590 puan) tarafından

Yaa canim gozun aydin hayirli evlat olsun insallah <3

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aboovvvv kız dogurdun mu hadi gözün aydın :))))))) 
0 oy
(2,969 puan) tarafından

Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün size bağışlasın inşallah bacım :)

0 oy
(2,874 puan) tarafından

Gözün aydın canım yaa Allah analı babalı büyütsün<3

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Güle güle büyüt canım gözün aydın kurtulmusun sen darsi bana 10-12 günüm war
0 oy
tarafından
Gözün  aydın ALLAH anali babali büyütsün  canim
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbim.saglicakla buyutmeyi nasip.etsin kuzum gözün aydin
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Rahimem yeni gordum postunu canim gozun aydin Rabbim anali babali buyutsun bira once kuvezdende cikar insaAllah 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Gözün aydın canım benim Allah analı babalı büyütsün inşallah Sen nasılsın iyi misin
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Gözün aydın sağlıkla büyüt bebeğini rahime 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Aaa canim benimm hayirli olsun ne guzell ❤❤
0 oy
tarafından
Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah ❤️ 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Gecmis olsun gozunuz aydin olsun