0 oy
1,436 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Salı gününden beridir özellikle geceleri tarifsiz bi ağrı giriyordu kasıklarıma sonra belime kadar iniyodu  malum 3 üncü sezeryanım olduğu için sancının, ne olduğunu pek bilemedim sandımki gaz sancısı yada dedim kg aldığı için baskı dedim ama sabah oldu günlerden çarşamba bu kezde sabah başladı ağrım sızım bakdım olacak gibi değil bu durum bende dayanamadım ağrıya hemen acile gittim ilk önce nst bağladılar bakdılar sancım çok serum verdiler daha serumun yarısına gelmeden o tarifsiz ağrı yine başladı ben dedim dayanamıyorum artık bişeyler yapın sana ozamana yatıralım dediler bende olur tamam dedim işde yatırdılar bütün prosedürleri hallettim tek başıma eşimde çocuklara bakıyodu zaten annem işden gelince çocukları bırakıp hemen eşim geldi çünkü ameliyata alacaklar tüpleri de bağlatcam zaten doktor da bu senin iyiliğin için olucak iyi düşünmüşsün, dedi ameliyat haneye girdim tabi buz gibi içerisi iki doğum da tam anastezi oldum bunada spinal anestezi dedi ben şok tabi olmaz dedim çok korkarım ben dedim bana sen kendini bırak sana söz veriyorum eğer miden bulanır başın dönerse söz direk genel anestezi yapacam dedi bebeğini görmek istemezmisin deyince tamam dedim ve başladı operasyon hocam başladınız mı dedim evet bak şimdi sesini. Duyacaksın dedi vee beklenen o ağlama enneeee demesi ayyyyy dünyalara değerdi ağladım çok mutluydum çünkü ama Tabi yine küvezde bunada şükürler olsun sadece nefes alırken biraz zorlanmış müşade altında tutacaz dediler bana  ayrıca dün postuma yazanlardan Allah ım razı olsun 

57 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Gözün aydın cnm Allah analı babalı büyütsün inşallah tüplerin bağlandı mı 
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim ömür boyu mutluluklar nasıp etsin sağlıkla büyüsün minik  bizde 6 ayimiza girecek oğlum anne olmak  tarifsiz mutluluk 
0 oy
(2,009 puan) tarafından

Oooo haydi gozun aydin canim rabbim sağlıklı uzun ömürlü olsun <3

0 oy
(4,987 puan) tarafından

Ayy kendim doğurmuş gibi sevindim:D

Yanında kim durdu tek başına idare edebildin mi

0 oy
(128 puan) tarafından
Meraba oncelikle allah saglikla buyutmeyi nasip etsin. Benimde 3. Sezaryenim olucak baglatmayi dusunuyorum da yastan dolayi baglarlarmi yas 24. Ayrica 3..sezaryende daha zor diyolar dogrumu, zormuydu nasil gecti biraz anlatirsaniz 
0 oy
(653 puan) tarafından
Çok şükür elhamdülillah cnm siz iyi olunda gerisi gelir inşallah yaaa sağlıkla büyüsün inşallah ❤️
0 oy
(48,695 puan) tarafından
hayırlı sağlıklı olsun rahime gözünüz aydın kız mi erkek mi ☺️
0 oy
tarafından
Ayyy o sese dünyalar feda olsun ilk ağlama sesi o an ağrı sızı sancı dikiş herşey bitiyor dünya duruyor sanki çok güzel Bi duygu doğurasım geliyor böyle şeyler okuyunca :)))) 
0 oy
tarafından
Maşallah cnm gözün aydın olsun güle güle büyüt evladini inşallah ❤️
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Ayyy gözün aydın canım Rabbim hayırlı evlat eylesin inşallah 

Kaç haftalık doğdu minnoş ☺️
0 oy
tarafından
Gozun aydin Rahime abla ALLAH anali babali büyütsün inşallah hayirli evlat olsun INŞALLAH ♡
0 oy
tarafından
Canım benim gözün aydın hayırlı olsun Rabbim analı babalı büyütsün inşallah 
0 oy
(571 puan) tarafından
Senin ilk bebeğini öğrendiğin postunu bile hatırlıyorum RABBİM SAGLİKLA KUCAGİNİZA NASİP ETSİN İNSALLAH ALLAH ANALİ BABALİ BUYUTSUN İNSALLAH
0 oy
(6,794 puan) tarafından

Gözünydın canım<3:kissing: Geçmiş olsun Rahimecim.. 

0 oy
(7,935 puan) tarafından

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün canım:)

0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ayy ömürlü olsum cnm yaa kurtulmuşsun hadi hep düşünüyordun nasıl olacak diye aniden oluverdi bak çok sevindim ❤

İlgili sorular

0 oy
86 cevap 2,389 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Devamkee (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mücahideanne (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,107 göst.